Odpowiedz na ten temat

wesele w hotelu Zejer okolice Białegostoku

• Zosieńka22 2012.01.03 [12:48]
    Witam! Czy byliście może na weselu w hotelu Zejer pod Białymstokiem? Chciałabym mieć tam wesele ale nie wiem jak tam jest naprawde, ponieważ w internecie nie ma opini na ten temat. Prosze w odpowiedź usmiech.gif

• Albertk2 2012.01.10 [15:34]
    Informacje na temat Hotelu Zejer i zdjęcia, a także dane kontaktowe znajdziesz na www.GdzieWesele.pl
  • gość 2013.06.23 [23:53]
    słyszałąm różne opinie o zejerze bardzo pozytywne jak i negatywne....
    Ja polecam ci sale w tykocinie w restauracji dom nad narwią
  • gość 2013.07.17 [21:26]
    Osoba ''prowadząca'' hotel- ''właścicielka''-pani MZ nie ma pojęcia na temat prowadzenia hotelu. Sama byłam świadkiem jak na dzień przed weselem jednej pary -piątek jeszcze kompletnie nic nie było przygotowane,sala nieudekorowana, młodzi się wk....że hoho.
    Ogólnie nie polecam jeśli chodzi o traktowanie ludzi i potencjalnych klientów. Codo jedzenia się nie wypowiadam bo nie wiem
  • gość 2014.01.02 [09:41]
    co do jedzenia w oborze u zejerów to wszystkim odradzam wstyd sam osobiście żadnej imprezy tam nie zrobie i nikomu nie będę polecał bo sumienie mi nie pozwoli a jak zaproszenie dostane to biorę własne przystawki!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2016.01.05 [22:00]
    Witam serdecznie i mam gorącą prośbę na temat sali weselnej Zejer , czy może ktoś ma bardziej aktualne opinie na temat właśnie tejże sali . Zależy mi bardzo na opiniach , ponieważ mamzamiar właśnie tam zorganizować swoje wesele. Dziękuję
  • gość 2016.02.22 [12:08]
    Koleżanko szerokim łukiem omijaj tą norę!Byłem na weselu i nie było prądu przez 3h, temperatura na zewnątrz 30C i wszyscy wyglądali jak mokre szczury.Z kuchni wydawali wszystko bo lodówki nie chodziły.Porażka jakich mało a wszystko przez brak agregatu gdzie przy takim interesie to podstawa. Dodam też smród w okresie letnim z okolicznej fermy drobiu.A szefostwo oczywiście jakby nic się nie stało...
  • gość 2016.02.23 [22:27]
    Dziękuję bardzo za wpis , i nie ukrywa że jestem w kropce ponieważ już poczyniliśmy pewne kroki właśnie jeśli chodzi o tę salę . A dokładnie w którym roku to miało miejsce ?
  • gość 2016.02.24 [17:48]
    Lipiec 2015, patrząc na miny młodych mogłem jedynie współczuć.Jeśli zaliczkę macie wpłaconą i o zmianie sali nie ma mowy to przynajmniej nie płać całej kasy przed weselem! I zapytaj właścicielkę jak są przygotowani np.na braki w dostawie prądu. Na pamiętam weselu ludzie w toaletach załatwiali się przy świecach i nie można było spuścić wody ani umyć rąk bo woda zasilana przez pompę elektryczną.Nie panikuj tylko nie płać całej kasy przed weselem tak jak moji znajomi
  • gość 2016.02.25 [18:56]
    Dziękuję bardzo za wpis , i na pewno z szefostwem porozmawiamy .A i kasy wcześniej nie będziemy płacić .
  • gość 2017.08.07 [18:32]
    Byłem jako gość weselny.
    Smród z okolicznych kurników nie do opisania.
    Sam hotel jak i otoczenie zaniedbane brudne. I żyjątka, karaluchy w hotelu dramat.
    Flagi przed budynkiem brudne i porwane. Polska flaga jak szmata to powinno być karane. Zielsko niepokoszone, sterczące kable z ścian. Brak miejsc siedzących, stolików przed hotelem ale może i dobrze bo smród z pobliskich kurników obrzydliwy.
    Jedzenie proste niedoprawione sałata dla ozdoby mąką sypana.
    Traumatyczne przeżycie przebywanie w tym przybytku.
    UWAGA SMRÓD !!!!
  • gość 2017.09.11 [19:33]
    Bylem tam dwa razy na weselu i wg mnie wszystko w porzadku tj. Rok 2016 i 2017 obsluga ok, jedzienie smaczne okolica sympatyczna co do smrodu albo mam usuniety zmysl wechu albo trafilem na okres w ktorym nic nie bylo czuc. Osobiscie polecam i wlasnie planuje tak wesele.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...