Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młoda*

wesele w stylu bollywood

Polecane posty

Gość przyszła panna młoda*

co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
a jakie to jest w stylu bollywood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedziecie mialy slub wedyjski ???????????????????czy tylko przyjecie weselne w stylu bollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillenka
kazdy ma to co lubi :) ja tam stawiam na alternatywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpaumpa
a na czym polega takie wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm bardzo fajnie ciekawe tylko z czego konkretnie to wynika jak rozumiem zainteresowanie Indiami tak? a moze krok dalej i zdecydujecie sie na slub wedyjski??? nie wiem czy widzialas taki kiedys - piekna uroczystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
w sumie fajny pomysl ciekawy i oryginalny ale ja bym nie zrobila takiego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w klubie ,,zakochanych w Indiach,, przede wszystkim trzeba znalesc osobe do przeprowadzenia ceremoni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam w zwiazku ze slubem wedyjskim z tego co wiem to katolicy tez moga brac taki slub ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie bardzo mi sie podoba taki pomysl a goscie tez w strojach rodem z indii?? rozumiem ze jedzonko tez made in India :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna zakochana w Indiach
Dołączam się do grona Miłośniczek Indii, mój slub będzie w maju 2011:) Powiedzcie mi kochane, na czym polega ślub wedyjski, dodam, ze tez planujemy wesele w stylu bolywood:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub wedyjski to przepiekna ceremonia pod wzgledem wizualnym a duchowo sklada sie ofiare ogniowa, spiewa wedyjskie mantry, trzeba tylko znac lub znalesc odpowiednich braminow do przeprowadzenia ceremoni ;-) ofiara ogniowa http://pl.youtube.com/watch?v=FjuUVM_o_hE&feature=related a tu przygotowania i slub w 2 czesciach http://pl.youtube.com/watch?v=-ky-a_Dtwbk http://pl.youtube.com/watch?v=1iEmxbxgqVc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzenie będzie pomieszane, bo nie wszyscy przełkną made in india, ale w większości tak. Odnośnie gości, to przy rozdawaniu zaproszeń zaznaczymy, że miałoby było gdyby zamiast sukni zaopatrzyli się w stroje Indyjskie, ale nie będziemy jakoś bardzo urażeni jak będą w tradycyjnych strojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×