Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

wesele w warszawie- opinie o salach

Polecane posty

Chcę wynająć Canwe (na wale międzyszyńskiem) na swoje wesele ale nic o niej nie wiem. Bardzo proszę o komentarze czy ktoś tam może był jako gość a może któraś z was robiła tam już jakąś imprezę lub wie coś na temat? http://www.canwa.waszewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje ta
sala? ile sie placi od osoby? wyglada calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 zł osoba. w tym tort, szampan na powitanie 5 dań i sześć pokoii 2 albo 3 osobowych. Mozna też zorganizować grila na dworzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Cześć: Założyłam podobny topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3209691 i jak widać po wypowiedziach 150 zł od osoby to bardzo przyzwoita stawka jak na wesele w Wawie. Na stronie Canwy byłam, lokal całkiem nieźle się prezentuje - tylko czy ta główna sala nie jest aby przymała? Ile kosztuje wynajęcie pokoi na jedną dobę? Również jestem bardzo ciekawa opinni ludzi na temat tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rzeczywistości wydaj się to większe, poza tym tam jest jeszcze jedna sala z kominkiem swojski jadłem i barkiem. Za pokoje nic się nie dopłaca są do dyspozycji do puki goście sie nie wyśpią. Można też robić tam poprawiny - dopłaca się z tego co pamiętam 1200 zł i oczywiści jedzenie które zostaje mależy do Ciebie i możesz jeWłaścicielka mówi że spokojnie wszyscy się zmieszczą - ja w sumie też tak myślę bo można wyjść na powietrze, posiedzieć w czymś w rodzaju altanki tam też jest użądzany gril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niestety nie wiem jak to wychodzi w autopsji. Dziewczyny!!! Naprawdę żadna z was nie wie nic na ten temat??? PROSZĘ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę temat. Ja również zastanawiam się nad weselem w Canwie, więc byłabym wdzięczna za wszystkie opinie na temat tej sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak się cieszę że nie jestem tu sama :-). Ja a raczej my już zdecydowaliśmy i zarezerwowaliśmy termin na 8 lipca. Ale nadal była bym ogromnie wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lipca, ale którego roku :) My myślimy o lipcu, ale 2007. Byliśmy już na miejscu obejrzeć. Zrobiliśmy sobie wycieczkę po różnych lokalach. Generalnie Canwa prezentuje się gorzej niż eleganckie restauracje (tzn. bardzo dobrze jak na salę weselną, ale wiadomo sala weselna to nie sala konferencyjna) ale cenowo nie ma porównania. Np. Zajad Staropolski ma po prostu genialną salę, bardzo fajny parkiet, taras, parking, wszystko jest przepięknie wykończone ale cena 180 zł/osoba + 75 zł za nocleg jest nie dla nas. Ale wracając do Canwy. Sala zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest duża, ma osobny parkiet, który nie wydaje się mały. Dekoracja też jest fajna - dodać kwiaty, złote balony i będzie idealnie. Baaaardzo dużym plusem, jak dla nas, jest to, że jest to teren zamknięty, a więc nikt obcy nie będzie się nam kręcił, ani próbował \"wkręcić się\" na wesele. Inne lokale zazwyczaj chciały dodatkową opłatę za wynajęcie całości... Dwie kabiny w toaletach, osobne pomieszczenie gospodarcze pod kluczem no i oczywiście pokoje gościnne - to też jest ważne. Podsumowując: jak za tą cenę (w Warszawie) sala jest super i ze świecą szukać czegoś lepszego. A jakie są Wasze wrażenia? Podpisywaliście już umowę (my pewnie podpiszemy po świętach)? Jak już pisałam jestem ciekawa wszystkich informacji na temat Canwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podpisaliśmy na 8 lipca 2006! udało się jeszcze i w sumie się cieszę bo 4 lipca obchodzimy kolejną rocznicę. Jedyny - jak do tąd mankament to brak podestu dla orkiestry - bo z zespołem taż już mamy podpisaną umowę. A na ile osob Wy planujecie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie planujemy na 90 osób, pewnie w ciągu roku ta lista się jeszcze zmieni, więc liczymy, że wyjdzie tak 80-100 osób. Orientujesz się jak tam jest z menu? Dziewczyny na innym forum ostrzegaly, że trzeba dokładnie z nimi obgadać potrawy. My jak na razie nie możemy się doprosić od nich przesłania przykładowego menu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u nich menu ustala się na dwa tygodnie przed weselem. Właścicielka argumentowała to tym, że w sezonie letnim jest wiele różnych innych rozwiązań niż w zimowym – właściwie ma racje. Poza tym jest pięć dań i możliwość grila na zewnątrz (zamiast jednego z dań) na grilu pieką dwa albo trzy rodzaje mięsa – nie pamiętam dokładnie, ale jeżeli Ci zależy popatrze wieczorkiem w umowie, bo my zdecydowaliśmy się na tą opcję. No i jeszcze chłopski stół, który za dodatkową opłatą ustawiają w sali z barem. Z tego co pamiętam nie podają „kupnych wędlin” tylko pieczone albo wędzone w każdym razie mają masarnie – dokładnie mąż właścicielki to produkuje – i tu też tłumaczenie właścicieli że kupna wędlina szybko zielenieje – ja mam ślub o 15 i myślę jeszcze o poprawinach też w canwie tak że uważam to za bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że mają własną masarnię - to fajnie :) Również planujemy poprawiny w Canwie - pewnie już w trochę mniejszym gronie. 1200 zł to bardzo przystępna cena. Jestem ciekawa ile kosztuje ten wiejski stół i czy jest możliwość zrobienia grilla również ekstra (bez rezygnowania z 5 dania). A dowiadywaliście się, czy właścicielke proponują jakieś dodatkowe atrakcje? Niektóre lokale proponują ich całą listę (oczywiście za odpowiednią dopłatą). Gdzieś czytałam, że w Canwie można robić pokaz sztucznych ogni, ale mnie jakoś specjalnie to nie zachwyca, więc pewnie z tego zrezygnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sztuczne ognie mnie też specjalnie nie interesują, ale… wiejski stół to 1500 zł – wszystkie wyroby też przygotowują do niego sami – zasugerowali żebyśmy sobie jakąś „księżycówkę” do tego zorganizowali. Wiem jeszcze że na początku częstują gości szampanem, no i w cenie jest jeszcze tort – ale nie wiem jak wygląda – to pewnie będzie dogadywane razem z meni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam jeszcze mówili, że w cenie jest prezent dla pary młodej. Zobaczymy... Jutro jedziemy podpisać z nimi umowę, więc pewnie jeszcze wypytam się dokładnie o różne szczegóły. Szczególnie jestem ciekawa ilu kelnerów przewidują oraz czy będzie tam jakiś ochraniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypytaj proszę jeszcze o podest albo jakieś \"odgodzenie\" zespołu od gości na parkiecie. My już pytaliśmy ale powiedziała że nic takiego nie przewiduje - ale jak więcej par będzie tym zainteresowane to może ... uda się coś wskurać - słyszalam że można wypiożyczać podesty ale to dodatkowy koszt poza tym nie wiem czy pozwoliła by to tam zainstalować. O prezencie też nam mówili - ale nie wiem co to miało by być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam: Tak. Mamy już podpisaną umowę na przyszły rok. O podeście kobieta nic nie mówiła, wspominała, że w najbliższym czasie będą robić większy parking (ale nie wiem czy na Twoje wesele będzie już gotowy) i jakieś dodatkowe dekoracje sali. Nigdy wcześniej nie interesowało mnie czy orkiestra gra na podeście czy nie. Z jakiego powodu jest to istotne? Pytam z czystej ciekawości. Generalnie pani zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie uczciwej osoby, pomocnej i otwartej na pomysły. Ciekawe, że nam za wiejski stół zaśpiewali \"koło 1000 zł\", a nie 1500 zł ;) Coś czuję, że za rok się zapytamy o stół wiejski to nie będzie już tak optymistycznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meagaan
Co do stołu to może ja się pomyliłam … mogło mi się z czymś pomylić hmm nie wiem nie pamiętam ale świadomie w błąd nie chciałam Cię wprowadzać. A co do podestu to zależy mi na tym żeby orkiestra była w jakiś sposób oddzielona od gości i wydaje mi się że np w trakcie odczepin wszystko jest takie bardziej czytelne … może po prostu przyzwyczaiłam się na innych weselach. A fotografa i zespół już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stołu to może ja się pomyliłam … mogło mi się z czymś pomylić hmm nie wiem nie pamiętam ale świadomie w błąd nie chciałam Cię wprowadzać. A co do podestu to zależy mi na tym żeby orkiestra była w jakiś sposób oddzielona od gości i wydaje mi się że np w trakcie odczepin wszystko jest takie bardziej czytelne … może po prostu przyzwyczaiłam się na innych weselach. A fotografa i zespół już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani tego ani tego jeszcze. Pani od Canwy poleciła nam niby kilka zespołów, ale ani nie wpadły nam one w ucho, ani cena nie jest adekwatna do ich umiejętności. Na razie dzwoniliśmy w pare miejsc i już mają - o dziwo - nasz termin pozajmowany. Widocznie musimy zacząć szukać pośród mniej popularnych kapel. Fotografem się zajmiemy jak już będziemy mieli zespół. Ja byłam na różnych weselach - na części zespół był na scenie, na innych nie. W czasie poszukiwania sali zjeździłam trochę lokali w Warszawie i nie przypominam sobie by w którymś było podwyższenie dla orkiestry - choć może na wesele je dostawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz mogę dać Ci namiary na zespół który my wybraliśmy - trzech młodych facetów - sprawdzony przez naszych znajomych, są z marek i nie biorą dużo. Jeżeli jesteś zainteresowana mogę też Ci przesłać przykładowe zdjęcia wykonane przez fotografa którego wybraliśmy - może Ci się spodobają. Ale nic na siłę - może chcesz sama się tym zająć - ja straciłam na to dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megaan, byłałbym bardzo wdzięczna za te namiary (jakbyś miała jakieś mp3 tego zespołu to też byłoby fajnie). Mój adres to: wiosna82@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Megan czy pytałaś się jak wygląda sprawa alkoholu i ile wynosi korkowe?. Bardzo polecam salę na ul. Bronowskiej niedaleko Wału Miedzeszyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegaan
korkowego wcale nie ma a alkohol kupujemy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megaan dziękuje za emaila :) :) :) Zespół chyba już mamy (tzn. już wybraliśmy, ale jeszcze nie podpisaliśmy umowy). Sprowadzamy ich co prawda z Lublina, ale chyba warto. Zdjęcia, które mi przesłałaś są świetne (większość zdjęć fotografów ogłaszających się na sieci niestety jest dla mnie zbyt \"wydziwniona\", te są ładne i naturalne). Narzeczony ma już upatrzonego jednego fotografa (jakiegoś po znajomości) więc pewnie w ciągu najbliższych tygodni porównamy cennik i jakość zdjęć - dam znać, na którego się zdecydowaliśmy. Inkwizytor - 99% lokali nie zapewnia alkoholu na weselu, a te które to robią zazwyczaj zapewniają ćwiartkę na głowę + wysokie korkowe za kolejne butelki... Chyba, że kupuje się u nich na miejscu za 50 zł za pół litra :) W Canwie nie ma korkowego, pani też zapewniła nas, że zimnych i ciepłych napoi jest nieograniczona ilość (jak to określiła zapewniają firmowe napoje - Coca Colę, Fantę a nie jakieś Helenki). To też ważne, bo niektóre restauracje proponowały nam tylko litr coli na glowę (a wesele będzie w lipcu......................), a kolejne napoje po 8 zł za litr, które można kupować tylko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×