Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele Zakopane GDZIE?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Marzy nam się wesele w Zakopanem. Jaki lokal możecie mi polecić? Ale taki z charakterem, nie byle co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Siuchajsko - najlepsza restauracja w Zakopanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaWszołek
Ja polecam karczmę szymaszkową - bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Naszi Goscie byli bardzo zadowoleni, więc my też :) Niedrogo i naprawdę fajnie. http://www.szymaszkowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slub w gorach swietna sprawa, ale my mielismy jednak w moich rozinnych stronach na podlasiu, tez wyszlo swietnie, mielismy zarezerwowaną dużą salę w hotelu delfin w białej podlaskiej, bawilismy się do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciakowska
Ja polecam karczmę szymaszkową (www.szymaszkowa.pl) - rewlecyjne miejsce. Bylismy tam niedawno na weselu mojej koleżanki. Cudowny góralski klimat <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w Zakopanem faktycznie karczma szymaszkowa jest bezkonkurencyjna, mają kuchnię jak marzenie i widoki jak na pocztówce, można sobie o nich filmik w sieci zobaczyć to widać jak to ładnie wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=nrsq1qz1g78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Aneta99
Jeśli wesele w Zakopanem, to polecam hotel Kasprowy, ceny podobne jak w karczmach a dużo udogodnień. Jedzenie przepyszne i live cooking z najlepszymi kotlecikami jagnięcymi, jaki w życiu jadłam. W trakcie całego wesela była też specjalna osoba, która pilnowała żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Byliśmy bardzo zadowoleni i mogliśmy cieszyć się własnym weselem. Polecam www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×