Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monny

wieczór panieński

Polecane posty

Cześć:) Jak wspominacie swój wieczór panieński?? Czy któraś z Was była na takowym??? Jeśli tak... napiszcie proszę, jak on wyglądał ... Pozdrawiam:) Stoję przed niełatwym zadaniem organizacji wspomnianego wieczoru i nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam lepszy wieczor panienski niz moglam sobie wyobrazic. Przede wszystkim. O nicznym nie wiedzialam, wszystko bylo niespodzianka. Moje kolezanki wziely ode mnie klucze i przygotowaly wszystko w domu, tj. jedzenie (kazda cos ze soba przynosila, np. salatki, zimne plyty, cos na cieplo itp), balony, zdjecia nagich facetow w kazdym kacie mieszkania. Potem byly zadania dla mnie, np. pytania dotyczace mojego narzeczone na ktore odpowiadal on wczesniej (w tajemnicy przede mna) a ktore dotyczyly jego. Za dobra odpowiedz - nagroda. Za zla - kieliszek wodki :P (chociaz potem za 4 zle mialam jeden kieliszek, bo nie szlo mi rewalacyjnie a chyba nie wstalabym po takiej ilosci alkoholu). Potem, musialam ubijac piane z jajek trzepaczka w ksztalcie penisa, jesc banana bez uzycia rak i takie tam.. swinstewka. Potem dziewczyny zamowily tancerza erotycznego, ktory zatanczyl dla mnei trzy utwory, a potem zabraly mnie do klubu i bawilysmy sie do 6 rano :) ja fundowalam alkohol, jedzenie, ktore byly po mojej stronie i wejsciowki do klubu. Jestem im strasznie wdzieczna, jak dla mnie - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz chwilkę czasu, podaj proszę przykładowe pytania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania byly proste, sek w tym ze na odpwiedz mialam tylko 3 sekundy (wtedy logiczne rzeczy raczej do glowy nie przychodza) np. jego ulubiony kolor co on lubi nosic? najwieksza niespodzianka ktora zrobil ci on? co zrobi on jesli zobaczy cie z bardzo przystojnym facetem w restauracji jaka jest jego ulubiona polska wokalistka niby banal.. a jak sie ma trzy sekundy, to wszystkie te oczywiste odpowiedzi zastepowane sa przez jakies bzdury, ktore podsuwa mi umysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×