Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wino na weselu

Polecane posty

Gość gość

Mieliście wina na weselu oprócz tradycyjnej wódki? Jeśli tak to jakie i ile trzeba by kupić na 100 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że tak, wódka wino i szampany u nas były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy w rodzinie raczej piją więcej czy mniej :) Myślę że w miarę bezpiecznie powinno być koło 20-30 butelek dla 100 osób. Zakładając że większość osób będzie pić wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siostry na niedawnym weselu poszło więcej wina niż wódki właściwie (w przeliczeniu na butelki). Na 150 osób (wszystkich, łącznie z nieletnimi) było ponad 100 butelek wina białego i 40 różowego, zostało dosłownie po kilka. Wódki liczono butelkę na głowę dorosłych, została prawie połowa. Wino półwytrawne. Jednak większość piła wino, zwłaszcza że było po prostu smaczne, mało kto pije wódkę dla smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wino musi byc z tej samej winnicy czy moze byc z roznych? (Bo znam czerwone bardzo dobre wloskie? Natomiast biale francuskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino na weselach jest bardzo popularne. Ja tez miałam no i gdzie byłam ( a ostatnio wysyp wesel wśród koleżanek :)) było winko. Co do doboru to fajne oferty ma wiele sklepów z winami - sprzedają cale zestawy dopasowane na określoną liczbę osób, ja też kupowałam w zestawach na moje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miałaś wina monikat? np w przeliczeniu na 100 osób ? I jakie miałaś ? czy właśnie czy mogą być z różnych winnic właśnie czy lepiej z jednej ? A Ty jakie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Ja osobiście zdecydowanie wolałabym sączyć winko na weselu, za wódką raczej nie przepadam. Generalnie i to i to na weselach jest. A ile? W sklepie, gdzie kupujesz alkohole powinien być ktoś, kto powie ile butelek na daną liczbę gości kupić, przynajmniej tak było jak zaopatrywaliśmy się na wesele siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko carlo rossi jest bardzo dobre - kioedys byłam na weselu na którym je serwowali - zazwyczaj podaje się 3 rodzaje - rożowe, białe i czerwone. Fajnie to wygląda i smakuje a jest niedrogie :) A i z wina z pewnością ucieszy się damska cześć gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlo rossi- ja osobiście nie przepadam ale na wiem że może smakować, znam jego wielkich miłośników, tak samo jak np biedronkowej Kadarki za 9,99 :) Co do winek weselnych- skoro było do mnie pytanie ja jak pisałam kupowałam w zestawach i tam liczyli 36 win na 80 osób Ja wybrałam zestaw win z Chile, smaczne i co do jakości i smaku niebyt drogie, uznałam że na wesele w sam raz. W zestawie było 5 rodzajów wina, kazdy wybrał co mu pasowało, wielu gości chwaliło bardzo dobór winek powiem szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monikat.....A ile Cie kosztował taki zestaw win ? To wychodzi korzystniej niż kupowanie na butelki czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wyszlo taniej niż jakbym kupowała "na butelki" ( ale to brzydko brzmi :) w zestawie zaoszczędziłam. Ceny uzależnione jak wybierałam od rodzaju zestawu i tego na ile osób. Ja zaoszczędziłam na zestawie jak pamiętam ok 200-300zł chcesz spr cenę to spr sobie ceny bezpośrednio w tym sklepie https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino teraz na weselu to dobry pomysł. Ale wódka też musi być koniecznie. My dodatkowo mieliśmy jakieś whisky, likiery (ulubiony mojej już-żony Copacabana) no i bimber dla wujków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie wesela z samą wódką, zwłaszcza damska część gości raczej preferuje wina. Dobrze żeby goście mieli wybór, oprócz tego że wino czerwone i białe to jeszcze do wyboru słodsze i półwytrawne, może jakieś martini, likiery... Raczej można się zorientować co goście lubią patrząc na rodzinne imprezy czy spotkania ze znajomymi, bo bez sensu byłoby zamawiać whisky na skrzynki jeśli nie ma się zbyt wielu amatorów w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
Wino na weselu jest moim zdaniem tak samo ważne jak wódka:) Teraz to podstawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×