Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana panna młoda

Wizażystka okazała się być fatalna, tragedia, smutek, załamanie...

Polecane posty

Gość Załamana panna młoda

Miałam umówioną dobrą wizażystkę pół roku wcześniej, ale nagle 1,5 miesiąca przed gdy dzwoniłam umówić się na makijaż próbny okazało się, że nagle coś jej wyskoczyło i dostałam kogoś z polecenia. Zaufałam, że jest to ktoś kompetentny. Niestety w środę miałam próbny i wciąż nie mogę wyjść z depresji w jaką wpadłam po tym spotkaniu. Zrobiła ze mnie transwestytę i nie potrafiła nawet, ba nie chciała pomalować mnie tak jak tego chciałam. Zapewne nie potrafiła. I teraz jestem w kropce, ślub za dwa tygodnie, a ja nie mam nic. Nie wiem co mam zrobić, z dnia na dzień coraz bardziej się załamuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Nie mozesz sama sie pomalowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipsy koperkowe
powiem ci że makijaż próbny nieudany to nie powód do załamywania się.. :| ludzie mają torchę większe problemy..poszukaj na necie,daj ogłoszenie,popytaj wśród koleżanek,może masz jakąś koleżankę która dobrze maluje,lub ma jakieś kursy w tym kierunku,wyznacz sobie dzień kiedy połazisz po salonach w swoim mieście i popytasz,pokażesz co chcesz... wiem,że 2 tyg to trochę mało,moja fryzjerka też na wizycie próbnej zrobiła mi na głowie szopę a nie fryzurę,ona miała całkiem inną wizję na moje włosy ale ja kategorycznie powiedziałam nie i pokazałam na zdjęciu jakie sobie życzę uczesanie.w dniu ślubu uczesała mnie dobrze,ale na Boga nie wpadłam w depresję z powodu nieudanej fryzury próbnej 5 dni przed ślubem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ślub za dwa tygodnie to nie jest to bardzo oblegany termin. Spokojnie, ja bym poszukała wizażystek w Sephorze czy jakimś Douglasie , bardzo dobre dziewczyny są też w MAC(polecała mi je moja stylistka) ale to w Krakowie a nie wiem skąd jesteś. Poza tym ogłoś się na jakimś portalu. :) I przede wszystkim nie panikuj, dwa tygodnie to jeszcze jest troszkę czasu na znalezienie kogoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana panna młoda
Dzięki. Oczywiście mogłabym się sama pomalować, ale nie posiadam profesjonalnych kosmetyków. Znam się trochę na makijażu, skompletowaniu zestawu minimum to nie tylko niemały koszt (ja na co dzień używam tylko pudrów dermatologicznych i tuszu), ale niektóre rzeczy musiałabym specjalnie zamówić (zwyczajnie nie posiadam utrwalaczy itp) a i tak wolałabym w dniu ślubu nie zajmować się tym samej. Makijaż ślubny to połączenie makijażu wieczorowego z fotograficznym i musi niejedno wytrzymać. Ja próbowałam jej podpowiedzieć jak nie powinna malować, męczyłam się dwie godziny, mówiłam jakie kolory mi nie pasują, przyniosłam makijaże gotowe, ale ta Pani zwyczajnie nie potrafi malować. Poszło jej fatalnie. Nie chciała nawet spróbować odtworzyć tego co zobaczyła. Dla mnie właśnie suknia itp. sprawy nie mają takiego znaczenia jak to, żebym czuła się pewnie i po prostu wyglądała dobrze. Trochę mnie to rozbiło, bo uwierzcie wyglądałam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakwadrat
hej. profesjonalny makijaż na ślubie jest bardzo ważny i trzeba go zrobić dobrze a nie eksperymentować! przede wszystkim wysokiej półki kosmetyki, bo make-up musi się pięknie wyglądać całą noc, inaczej i samopoczucie zrąbane i zdjęcia i wszystko! konieczna jest tu niezawodna i sprawdzona osoba! a w jakim mieście szukasz? jaki termin dokładnie? znam babkę, która ma obcykany temat na Śląsku, bo jest wedding plannerką, więc na bank by kogoś poleciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana panna młoda
Zgadzam się. Ze śląska jestem, blisko Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakwadrat
nooo to idealnie! Pani Ania Klimek tel 500 41 31 21 biuro@finezjaslubu.pl nie wiem jak tam przez święta funkcjonują, ale jak sprawa jest pilna to myślę, że można dzwonić! Powodzenia:) daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalna wizażystka to podstawa. Długo szukałam tej jedynej - odpowiedniej, godnej zaufania. Pani Iza okazała się strzałem w dziesiątkę. Pomogła mi już nie jeden raz... nie tylko mi, bo polecam ją wszystkim koleżankom z problemami jak praktycznie każdej kobiety. Zerknijcie na ofertę - wizaz.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudziaRon
Jeśli chodzi o wizażystkę to musi ona być sprawdzona. Ja mam na szczęście Annę Żurawską. Przyjeżdża na telefon, jest nie droga. Makijaż wykonuje świetnie, podkreśla twarz. Znajdziecie ją tutaj http://metamorfozastudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i traumatyczny próbny ;)
Znam ten ból. Też przed swoim weselem poszłam na ślubny próbny, ale do kosmetyczki z polecenia i makijaż wyszedł tragicznie do tego stopnia że wstydziłam się wyjść z tym "czymś" na ulicę, po prostu poszłam z ciekawości myślałam ze skoro z polecenia to dobierze mi makijaż do mojego typu urody. a ona wydobyła same najgorsze cechy mojego wyglądu.to był koszmar co zobaczyłam w lustrze. sama bym się lepiej pomalowała na swój ślub. ale na szczęście(!!!) miałam też już dużo wcześniej zamówiony termin u innej dziewczyny której stronę www znalazłam w internecie a która ma spore doświadczenie w wizażu i wielki talent do malowania.cieszę się że ją znalazłam bo nie wiem czy z tym fatalnym próbnym od kosmetyczki w ogóle dałoby się wyciągnąć mnie z domu w dzień wesela.Jak sobie przypomnę ten makijaż dalej mnie ciarki przechodzą....brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znam świetną dziewczyne która bedzie mnie w sierpniu malowac jest w trakcie szkoly kosmetycznej ;) moge podac namiary jest z Jaworzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zaczęło się 2 lata temu .Z powodu długotrwałego silnego stresu w liceum oraz odrzucenia przez pokochaną dziewczynę. Wówczas moją głowę zaczęły nawiedzać dręczące myśli, które powodowały u mnie paniczny lęk. Myśli te miały charakter związany z abstrakcyjnymi sytuacjami seksualnymi. Przez około kilka miesięcy próbowałem z tym walczyć, starając tłumaczyć sobie racjonalnie że to co ciągle zaprząta moją głowę to jakaś paranoja oderwana od rzeczywistości. Nie wiedziałem co się ze mną dzieje i jak mam sobie pomóc. Momentem kulminacyjnym było wydarzenie kiedy pojawiły sie myśli samobójcze i obraz miejsc gdzie mógłbym tego dokonać. Wtedy zwróciłem się o pomoc do pewnego wróżbity – http://moc-energii.pl zamówiłem u niego rytuał oczyszczenia aury. Wszystko zaczęło powoli wracać do normy i nauczyłem się panować na tymi przerażającymi myślami. Uciekłem w sport i naukę do matury. Odnalazłem cel i wyszedłem z totalnego przygnębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOVA Centrum Edukacyjne Katowice Interesuje Cię wizaż i kosmetyka? Nie czekaj! Już dziś zwiększ swoje kwalifikacje i nabierz nowe umiejętności! Technik Usług Kosmetycznych trwa 2 lata i jest bezpłatny. Wizażystka/Stylistka trwa rok i jest teraz za jedyne 119zł miesięcznie. Zapewniamy wszystkie materiały na zajęcia. Współpracujemy z takimi firmami jak Bielenda, Pierre Rene i Apis. Mamy ograniczona liczbę miejsc, więc serdecznie zapraszamy do sekretariatu NOVA na ul. 3 Maja 26. W razie jakikolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami: 32 253 90 60, 534 099 129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×