Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yammmiii

Wódeczka na wesele

Polecane posty

Gość Yammmiii

Jaka kupujecie wódkę na wesele? I macie pomysł jak fajnie ozdobic butelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy kupują dekoracje na wódki my jednak zdecydowaliśmy się na grawerowaną wódeczkę z polanina. Nie musimy już zamawiać ani zawieszek ani nic naklejać sama w sobie jest elegancka i oryginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupujesz tanią wódkę, to musisz zasłonić etykietką jej nazwę, bo może się nie połapią. Markowej wódki nie musisz zasłaniać żadnymi dekoracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yammmiii
Ale własnie chodzi o to, żeby to jednak była typowo weselna butelka, juz pomysł z tym grawerem bardziej mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas będzie Pan Tadeusz. Może kupimy kilka zawieszek na butelkę ale nie jesteśmy pewni czy tak zrobimy. Dla gości ważniejsza jest zawartość butelki niż to co jest na niej napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikk
Ale "normalnej" wódki moga napić się przy każdej okazji a wesele to juz jest coś! Więc taki efekt wow z tymi butelkami gwarantowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollkalaoa
Weselną z Polanina ja też polecam, my jesteśmy świeżo po weselu i wiem co piszę, poza tym wesele trochę na szybko organizowane, nie było czasu wiele spraw załatwić, ale jeśli chodzi o wódkę to p. Marek bardzo pomógł i jeśli ktoś będzie zamawiał te wódkę to polecam kontakt z nim właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kombinuj z wódeczką. Kup wódkę i nie przyozdabiaj, żeby wszyscy wiedzieli, że na wyborową cię stać, a nie trujesz ludzi tanimi wynalazkami z szyldzikiem wódeczka weselna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkanan
Sorry ale weselna z Polanina to naprawdę dobrej jakości wódeczka i może nie tak dobrze znana jak te inne ale naprawdę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powąchałem i nie wiem, czy tego Polanina to doprawiają skisłym sianem, czy musim moczem. Najgorszy wynalazek, który na pewno zepsuje wam wesele, a ludzie po nim będą wymiotować dalej, niż są to sobie wyobrazić. Chcesz mieć nieudane wesele, kup polanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, wcześniej zrobiłem drugi i zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoonla
O nie prawda to co piszesz gościu, bo Polanin był u nas i było ok, dobra wódeczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
U mnie na weselu będzie weselna z Polanina, próbowaliśmy Poniatowskiego bo to ta sama wódka i jest ok. Nie zamierzam zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akcja promująca podłą wódkę trwa w najlepsze. Ciekawe, kto się skusi i komu goście powiedzą, że na lepszą wódkę, niż ten nieszczęsny polanin, nie było go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×