Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka wódka?

Wódka Palace opinie

Polecane posty

Gość jaka wódka?

Chciałabym zapytać o wódkę Palace. Miał ją ktoś z Was na swoim weselu? Ma dobre opinie w internecie, ale jej nazwa dość rzadko pojawia się w wódkach weselnych... Mamy ślub w czerwcu i właśnie zastanawiamy się nad tą wódką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
@palacowa, my drugą jaką bierzemy pod uwagę to Stock właśnie. (Stick to chyba literówka?) Nam też Palace polecił pan w hurtowni, nigdy wcześniej jej nie piliśmy. Ale po spróbowaniu Stocka i Palace jednogłośnie stwierdziliśmy, że "pałacowa" jest dużo lepsza. Przede wszystkim zdecydowanie łagodniejsza niż większość pitych przez nas wódek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Ja chyba na Pana Tadeusza postawie. Dobra wodka i butelka ładna:-) a cena.. znajdzie sie w przystępnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacowa
rzeczywiscie literowka. Jest lagodniejsza w smaku bo to wodka robiona z ziemniakow:-) nie ma sie po niej dolegliwosci dnia nastepnego nie piecze nie pali:-) przed slubem probowalismy rowniez zachwalanej wszedzie deluxe i jednoglosnie wszyscy uznali ze jest straszna! Naprawde paskudna w smaku i ta butelka... Lepiej doplacic kilka groszy wiecej a podac gosciom cos lepszego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
wyborowa najlepsza i do tego polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
Palace też jest polska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleriapietrucha
wg mnie nie ma co przepłacać - o wiele bardziej sobie cenię białą żubrówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustator
mogę napisać o smirnoff-ie czarnym, kupiłem przed B.N. litrowy w tesco i po zmrożeniu był bardzo dobry, powtórzyłem zakup w lutym i zonk, spróbowałem jeszcze raz w tym tygodniu 0,7 w biedronce - zamarzł mi w zamrażarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A ja tej wódki nie polecam (palace) piłem ją na komuni :-) a potem na weselu i zawsze byłem po niej chory jak i moi znajomi również, a dla mnie ma to duże znaczenie jak sie człowiek czuje po piciu takiej wódki na drugi dzień. A sam wygląd butelki jest oki. grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlic
Ja polecam pałacową, testowałem ją wnikliwie degustując ją wraz z innymi, nie znając nazwy żeby nie sugerować się marką i była świetna, jest delikatna w smaku, bo jest z ziemniaków a nie zboża.Do tego jest naprawdę niedroga. Dzwoniłem do 2 hurtowni w pobliżu Katowic-palace kosztuje ok.20zł. Ja mam wesele w 2015 roku i wybiorę albo Palace-tańszy wariant albo litewską Stumbras-również dobra,mało znana a więc liczę że nie podróba i z pięknym kłosem zboża w butelce, lecz kosztuje w hurtowni ok. 24 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian2212
Palace jest łagodniejsza w smaku ponieważ jest wytwarzana z ziemniaków a nie ze zbóż tak jak większość wódek w naszym kraju ;) Dlatego gorąco polecam jak ktoś lubi się napić a nie lubi zbyt palącego po gardle trunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pałacowej dodaje sie proszek dlatego jest łagodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My będziemy miec wódkę Polanin - jest dobra. A jej duzym plusem jest fajna oryginalna typowo ślubna butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak... Piłem Pana Tadeusza i okropna wóda,a jeśli jest jeszcze ciepła to już nie da się tego pić. Piłem niedługo potem Palace/pałacówkę i wódkę dosłownie da się pić bez przepity . Bardzo łagodna i nadaje się na Wesele w sam raz. Polecam i sam byłem pod wrażeniem. Poza tym cena OK. Tylko oczywiście mowa tutaj o legalnym oryginalnym towarze,a nie o podróbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kto wie gdzie mozna tanio kupic Pałacówke i za ile przy ilosci 130 butelek pl 0.5litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy w selgrosie po 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie stoimy przed wyborem wódki na wesele i chyba też się na nią zdecydujemy, teraz w makro będzie promocja za 20,65 więc myślę że cena do przejścia. Co do Pana Tadeusza to wódka bez rewelacji a cena wyższa chyba ze względu na butelkę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na weselu gdzie piłem ten alkohol :-). Naprawdę mogę polecić.... Sam byłem zdziwiony bo pierwszy raz w życiu piłem tą wódkę ale żadnego złego słowa nie mogę powiedzieć.... Nie pali nawet gdy jest ciepła co może wydać się dziwne i rano nie bolała mnie głowa. Dodam tylko że lubię wypić i wiem jak smakują inne wódki. Z czystym sumieniem mogę polecić :-). Dzisiaj pije tą wódkę bo wygrałem na weselu butelkę i nadal twierdzę że jest dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p r e c z z t r u c i z n ą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz wódek białych
Nie kupuj innej tylko Palace vodka! inne są piekące jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość444
JA BACZEWSKI polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś kupiłem w inter palace i po otwarciu zaraz wyczułem dość nie przyjemny zapach porównując go do bardzo tanich wódek w smaku też nie robi żadnego szału smak i zapach niczym berbelucha marki rocznik 1906, wziąłem ta wódkę z tego powodu, ze jest produkowana z ziemniaków a tu klops nie wiem może licha partia no ale jak? Piłem baczewski wódka z ziemniakow fakt droższa ale bez porównania smak bez popijania a zapach tylko lekki łagodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×