Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Wodka weselna

Polecane posty

Najlepiej taką, która próbowałaś i Ci przypasowała. Ja myśle o krupniku, albo o spolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa0084
Zastanawialam sie wlasnie nad Soplica lub Zoladkowa Gorzka De luxe, duzo osob poleca...A moze Finlandia. Dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulaczka
krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka001
Duzo ludzi wybiera Finlandie, ja chyba tez ja wezme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia co doradzi kazdemu
najlepsza jest gorzka zoladkowa zero kaca po niej i smak wyborny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiam nad tym
Nie znosze Finlandii. Nie lepiej cos polskiego? Belvedere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulaczka
wytestujcie jak mowie ja mialam krupnik i kazdy mowil ze dobra wodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa0084
Mysle, ze zoladkowa najlepsza, tylko chyba wybiore ta biala de luxe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja 55555
finalandia to nie ta sama wódka co była na początku.Jest teraz beznadziejna.Także plecam krupnik lub żołądkową czystą de lux.Nie wiem czy próbowaliście 3 zboża czy jakoś tak.Złoty napis-fajna nie piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa0084
Choc wlasnie krupnik kazdy tez chwali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkksss
only STOCK żadne inne gówna :O ludzi chcecie potruć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa0084
A czemu akurat Stock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperty koperty koperty
Wódki jakie ja brałam pod uwagę: Stock, Wyborowa, Pan Tadeusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia co doradzi kazdemu
stock jest niezla ale zoladkowa jest lepsza idzcie za smakiem a nie opakowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykkksss
piłam STOCKA i zero kaca na drugi dzień a takie pojebane krupniki to żulki pod sklepem kupują bo najtańsze :O wstydziłabym się takie coś postawić na stół. żołądkowa - buehehehe daj se siana :O sama nazwa odstrasza a co dopiero pić to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka 5677
a my bedziemy mieli wyborowa, smakuje dobrze, nie piecze w gardlo .smiesza mnie teksty typu wstyd to postawic, finlandia musi byc bo to prestiz przeciez hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia co doradzi kazdemu
nazwa zoladkowa wywodzi sie z prozdrowotnych wlasciwosci na pompe protonowa ktora zlokalizowana jest w scianie zoladka, chcecie podleczyc gosci dajcie wodke od serca dla serca tylko zoladkowa od zoladka dla zoladka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggifd
mnie osobiscie żoladkowa nie przekonuje, kupilam kiedys na impreze zachecona opiniami i nie przypadla do gustu. Ja polecam jesli ktos chce tansza, a niezla to zubrowke biala:) a ja bede miec pana tadeusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ale patologia u Was...u mnie wsrod znajomych rodziny ten krupnik to najgorszy najtanszy syf, kiedys u jakiejs dalszej kuzynki byl i nikt nie mogl tego pic.o fuuu.... taka najnizsza polka chyba to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuu gdzie wy żyjecie, u nas był Stumbrass, a wczesniej myslelismy o Panu Tadeuszu, ewent. Finlandii. Innych się w naszsym rejonie na stole nie stawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziała dupa słońca, się znalazły, Gówno mnie obchodzi jaką wódkę się u Was stawia w rejonie na weselach, a jaką nie. Mam również w poważaniu czy krupnik, czy żołądkowa pasuje czy nie. Mam normalną rodzinę i znajomych nie wymagają Bóg wie czego od nas, Kupuje taką wódkę jaka mi pasuje, i mało Was to powinno interesować jaka to będzie. Wy jej pić nie będziecie. W życiu bym na swoje wesele takiej hołoty nie zaprosiła. Wstyd by mi było za takich ludzi co się mają za kogoś. " ę" i "ą" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiam nad tym
Ja bym w zyciu Finlandii nie postawila. Najpewniej Belvedere, zeby bylo polsko ale to juz luksusowa polka. Z tanszych wygrywa Biała Zubrowka. Bardzo dobra jest tez Debowa choc chyba nieco drozsza niz Zubrowka. Stawianie Finlandii na polskim weselu powinno uchodzic za obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaalaaa
my będziemy mieć białą żubrówkę i uważam że to dobra opcja, oczywiście z tych tańszych, bo jeśli nie zależy Ci na kasie to np Finlandia jest też polecana z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Rozumiem, że nie każdego stać na droższa wódke (zreszta nie wódka jest najważniejsza), ale pisać na Finlandię bzdety typu "Finlandii bym w życiu na stół nie postawiła, Finlandia do dupy itp" to już chore jest... Albo z zazdrości tyłek wam ściska, albo nigdy jej nie piliście:/.. Nie twierdzę, że inne wódki są złe (to wszystko kwestia gustu) ale o Finlandii takie bzdury wypisywać to przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nie postawie jakiegoś kwasu bo nigdy nie bylam na weselu na ktorym byl kwas.... dla kulturalnych ludzi liczy sie jakosc a nie ilosc i lepiej wypic mniej ale dobrej wodki niz kupic po 1 l na glowe byle czego. Pewien poziom jest i ja sie go trzymalam. no ale jak sie chce oszczedzic na wodce zebyu bylo np na limuzyne (haha) albo krawat i welon na kazda flaszke to wychodzi jak wychodzi :D smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiam nad tym
Belvedere, Zubrowka, luksusowa sa o wiele bardziej cenione na swiecie niz Finlandia. Wiem, co pisze. A tu Polacy, kraj wodka plynacy I Finlandie na weselu stawiaja? Sorry ale to tak, jakby Francuz postawil prosecco zamiast szampana.Jak juz musi byc z importu to Russian Standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×