Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AŚKA Niedługo Młoda

Wodzirej! POMOCY

Polecane posty

Gość AŚKA Niedługo Młoda

Długo długo myślałam nad tym czy warto zatrudnić wodzireja, czy wystarczy charyzmatyczny zespół muzyczny. Przekonałam się jednak do wodzireja i szukam teraz kogoś doświadczonego i godnego zaufania. Wesele odbędzie się w październiku tego roku. Interesuje mnie ktoś kto ma możliwość dojazdu do okolic Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA Niedługo Młoda
A masz już zespół albo dj? Czy chcesz w jednym pakiecie wziąć?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA Niedługo Młoda
Ma już zespół muzyczny, który znam od długiego czasu - zaufany z cudowną wokalistką. Raczej nie byłaby w stanie poradzić sobie z prowadzeniem imprezy, więc ktoś dodatkowy by się przydał. Znasz kogoś? I nie podpisuj sie jak ja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINKI6
Ja miałam wodzireja z Białej Podlaskiej, ale z tego co słyszałam działa w całym województwie. Byłam z niego mega zadowolona, myślę, że tez byś się nie zawiodła, bo to nie człowiek z ulicy, ale pan, który cale życie w tym siedzi. Numer kontakotwy: 605361791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunsetttttttttttttt
a po co ten wodzirej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkir
a czemu ty sama zadajesz sobie pytanie i potem na nie odpowiadasz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA Niedługo Młoda
Po to ten wodzirej, żeby wesele było fajne i żeby ludzie się dobrze bawili. Prosiłam o pomoc, a nie głupie pytania. I nie odpowiadam sobie sama tylko ktoś mojego nicka sobie napisał! Równie dobrze mogłabym teraz podpisać się "tylkir". Eh... PINKI6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA Niedługo Młoda
PINKI6 - Mogłabyś coś więcej napisać na temat tego wodzireja? Może stronke podrzucić, bo po numerze to go nie znadję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototenwodzirej
Postanowiłam pomóc w wyjaśnieniu po co na weselu wodzirej. Prawda jest taka, że wodzirej bez Dj albo bez Zespołu nic nie zrobi - jego praca to praca TYLKO z mikrofonem (nie puszcza ani nie gra żadnej muzyki). Czym się w takim razie zajmuje? - Wita Młodą Parę na sali weselnej, inicjuje toasty, "sto lat", i inne... - Prowadzi Parę Młodą przy polonezie, - Prowadzi zabawy i oczepiny, - Tańczy i pokazuje kroki znanych piosenek: Kaczuchy, Zorba, Kazaczok, Kankan - Wymyśla proste układy i uczy do innych piosenek: YMCA, Taniec Belgijski, Rock n roll na wesoło, Obyrka, Taniec pingwina (na YT pełno różnych zabaw przy znanych hitach - nawet znienawidzone już "Nosa, nosa, .... " jeżeli ktoś wie co mam na myśli :D) - koordynuje pracę fotografa i kamerzysty ("słuchaj stary! zaraz będę robić muzyczną podróż po świecie, fajnie to na filmie wygląda więc nie wychodź na razie nigdzie i bądź gotowy za 3 minuty "), - współpracuje z kuchnią żebyście mogli zjeść ciepły posiłek w czasie przerwy, - i tysiące innych :D (wiem bo mam w rodzinie 2 wodzirejów) Często rolę wodzireja pełni ktoś z zespołu, są też osoby 2in1 np. Dj-Wodzirej, ale chyba lepiej jak 2 różne osoby się tym zajmują. 1 prowadzi, 2 gra. Ale to kwestia gustu czy ma być wodzirej+zespół muzyczny czy wodzirej+dj, czy tylko dj, czy tylko zespół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej?? bez sensu
Trochę to głupie wydać kasę na wodzireja dodatkowo, gdzie każdy zespół ma w swojej ofercie to. Zawsze zespół wita młodą parę, śpiewa sto lat, wychodzi do stołów inicjuje toasty, prowadzi oczepiny, zabawy, zaprasza gości na posiłki, informuje o ich podaniu, zaprasza na tort, każdy zespół ma w swojej ofercie wodzirejkę. I nie uważam by potrzeba było do tego jakieś specjalnej osoby. Może wodzirej się przydać ewentualnie gdy bierzemy na wesele dj to tak wtedy może taki wodzirej okazać się potrzebny. Ale przy zespole wodzirej? On tylko wchodziłby w kompetencje zespołowi, który ma swój pomysł na poprowadzenie wesela. Może jedyną rzeczką jakiej nie robi zespół to nie jest tańczenie wśród gości i nauka tańca co było wspomniane w pośie wyżej, ale tak szczerze to po co komu to na weselu? Wystarczy poszukać zespołu, którego lider ma świetne poczucie humoru, fajną gadkę, potrafi zagadać do gości, rozruszać ich, a przy okazji robi świetną muzykę, śpiewa, gra na żywo. Ale naprawdę da się takie zespoły znaleźć. Lepiej kasę przeznaczoną na jakiegoś pana wodzireja przeznaczyć na zespół i wybrać naprawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototenwodzirej
zgadzam się w większości z opinią powyżej :) Wodzirej najlepiej jak jest przy Dj, bo w Zespole jest ktoś kto poprowadzi wesele (zazwyczaj), ale Dj jak stoi za konsolą to ciężko mu będzie być wśród gości, witać MP, prowadzić zabawy itp. Niemniej jednak wiem, że istnieje zapotrzebowanie zarówno na wodzireja, jak i dj oraz zespoły weselne. A póki jest popyt to i jest oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINKI6
A ja się nie zgadzam z tym, że zespół wystarczy. W moim przypadku wodzirej był trafem w dziesiątkę. Dlaczego? No cóż... nie każdy zespół ma tyle energii i pomysłów, co wodzirej. Jak to się mówi... "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" ;) A jak się podejmie współpracę z kimś, kto robi to przez cale życie i zna się na rzeczy, to można być pewnym, że impreza będzie fajna. AŚKA - nie zastanawiaj się i podejmij współpracę z wodzirejem. Jak znajdziesz tak dobrego jak ja, to na pewno będziesz miała super wspomnienia. Pan Wojtek jest świetny. Co mogę o nim napisać więcej... a co chciałabyś wiedzieć? ;p To jego stronka wodzirejtotu.pl. Tam wszystko znajdziesz. Najważniejsze jest to, że ma ogromne doświadczenie nie tylko dot. wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidna ;(
Ja też szukałam wodzireja i z ciekawości zadzwoniłam pod numer, który podałaś PINKI, ale pan już zajęty w mój termin... A szkoda :( Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutenka84
Polecam wodzireja Wojtka :) Spisał się naprawdę dobrze, wszyscy go pochwalili. W krótkich przerwach na posiłek chociażby dało się z nim porozmawiać, bardzo fajna osobistość. Wszyscy świetnie się bawili a Pan Wojtek wykazał się niejednym ciekawym pomysłem, z jakimi się wcześniej nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Na mnie również zrobił ogromne wrażenie na weselu kuzynki. Sympatyczny gość, widać, że doświadczony w prowadzeniu tego rodzaju imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem trzy w jednym :) Wokalistka, DJ i wodzirej :) I na brak zainteresowania/pracy nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile taki wodzirej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhjhjkf
wodzirej na weselu ? i muzyka z laptopa ? porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawodowym DJ'em. Mam sprzęt, który służy do miksowania muzyki. Laptop? Interesujące :) Najwyraźniej prawdziwego DJ 'a widziałaś jedynie w telewizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wodzireja Wojtka z Białej Podlaskiej, moja przybrana kuzynka zatrudniała go na Ukrainie na jakiejś uroczystości w gronie pracowników firmy. Prowadził zabawę po... rosyjsku. Byłam zaskoczona decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza z Białegostoku
Po rosyjsku? No proszę. Nie znam innych tak wszechstronnych wodzirejów. Rozumiem, że o tego Pana chodzi - http://www.wodzirejtotu.pl/ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze wodzirej na weselu jak jak najbardziel mile widziana osoba. Bylam z mezem niedawno na weselu gdzie bylo dwoch grajkow-jeden spiewal i zero kontaktu z goscmi,bylo tylko powitanie MP,dretwo poprowadzone oczepiny i to wszystko. Wodzirej ale dobry wodzirej tak poprowadzi zabawe ze wszyscy goscie beda bawic sie na parkiecie i beda zadowoleni:) Najwazniejsze jest by wodzirej umial tez zintegrowac rodzine mlodej i mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomża_ONA
Popieram!!! Wodzirej to bardzo fajna sprawa na weselu!!! Sam zespół nie wystarczy, bo grają, grają i grają... A kto zadba o organizację zabawy? Często muzycy i wokaliści nie mają doświadczenia w prowadzeniu... Proszę nie zapominać, że wcale nie trzeba przepłacać. Można zatrudnić i wodzireja, i zespół w rozsądnych cenach. Niestety czasami dobra zabawa kosztuje. Co do wodzireja Wojciecha... Znalezione w sieci nagrania oraz rekomendacje pozytywnie mnie zaskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Łomży
Ja nie potrzebowałam na swoim weselu zabaw, żeby było udane. Miałam na tyle fajny 6cio osobowy zespół, że ludzie nie schodzili z parkietu. Nie chciałam żadnych głupich zabaw itd, a dobry lider zespołu potrafi poprowadzić wesele, tak żeby było bez kiczu, za to super zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile płacisz za zespół? my bierzemy DJ + wodzirej, płacimy 3300 Jakbym miała wziąć już cały zespół, to musiałaby być osoba z charyzmą. no sorry w zespole jest zwykle 5 osób, to chyba jedna z nich powinna być skoncentrowana na samym prowadzeniu imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisałam, że mieliśmy sześć osób w zespole i płaciliśmy 5500 po negocjacji ( chcieli 6 000 zł ), do tego za każdego z nich płaciliśmy jak za gościa czyli tzw talerzyk 180 zł/os. Mi się wodzirej kojarzy z wiejskimi zabawami i osobiście bym nie chciała takiej osoby. Lider zespołu grał na instrumencie, a oprócz tego przywitał nas, potem zrobił zwykłe oczepiny . Tylko, że my mieliśmy wesele na 60 osób gdzie nikt nie schodził z parkietu, nie wiem jakby się sprawdził sam zespół przy dużym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonka_83
A po co aż 6 osób? Nie wiesz, że im więcej, tym drożej? Po co przepłacać? Widziałam wesela, na których ludzie się elegancko bawili pomimo duetu, a może i trzech osób, a zapłacili nawet nie w połowie tyle, co Ty!!! 6 koła za zespół?! 6-osobowy zespół na 60-osobowe wesele?! Szok... W życiu bym tyle nie dała. Już wolę zapłacić za duet i dodatkowo za wodzireja, a i tak wyszłoby o połowę taniej!!! Trzeba po prostu orientować się w temacie... Wodzirej i wiejskie zabawy? Masz jakieś dziwne skojarzenia. Oczywiście, że można bawić się bez niego równie dobrze, ale można też bawić się z nim, ale jeszcze lepiej. Zawsze byłam zwolenniczką wodzirejów, o ile potrafili prowadzić imprezę. A wodzirej Wojtek jest bardzo dobrym organizatorem oraz prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Welonka_83 dobrze prawi. Osobiście nie znam żadnych wodzirejów, ale o tym Wojtku można sporo w sieci znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottrek
Oczywiście, patrz na cennik i oceń czy proponują Ci realne kwoty... niektórzy nie mają klasy ani w umiejętnościach, ani w we własnej wycenie :( Osobiście postawiłbym na starych (młodych ludzi!) wyjadaczy, doświadczonych i z humorem http://wodzirejcollective.pl Sprawdź, zapytaj, może oni a może inny przypadną Ci do gustu, byle mieli pojęcie o temacie. Tyle mogę Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×