Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

WRZESIEŃ 2007

Polecane posty

ja mam na 15 :) już jakies przygotowania poczynione?? oprócz sali, orkiesty i fotografa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Jesteśmy w trakcie odbywania nauk przedmałżeńskich, mamy obrączki (ze ślubu cywilnego) mam już trochę uzbieranych akcesoriów - typu zaproszenia czy zawieszki na alkohole... Na koncie brakuje nam już niewiele do kwoty potrzebnej do urzadzenia wesela. Myślę, że po świętach wilekanocnych przygotowania rusza pełną parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
ja tez mam 1 wrzesnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kasik widze że tego samego dnia mamy:) a w jakiej części miasta?? ja pod Radomiem ale teraz mieszkam w Wawie cały czas :) Na którą godzine zamawiacie sobie godzinę ślubowania w kościele bądź urzędzie stanu cywilnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może potowarzyszymy sobie w przygotowaniach? Zaglądajcie dziewczyny od czasu do czasu. Piszcie jak idą przygotowania, wklejajcie linki do wybranych sukienek :) Ja jestem z podkarpackiego. W kosciele już mam zaklepane 08.09.2007 godzina 14:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek a robicie jakieś przyjęcie czy też wesele?? Jak wesele to bedzie strasznie długieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie jestem za towarzyszeniem sobie:) My powoli wybieramy zaproszęnia:uznalismy że takie do 1,50 wystarczą a kaskę wolimy na jakies inne rzeczy przeznaczyc:) na allegro jest sporo fajnych zaproszen w cenie do 2 zł :) Planujemy wesele do 140-150 osób ale nie wiadomo ile będzie.. moze 120 .. My robimy w domu weselnym a nie w restauracji wiec mamy osobno kucharki (sala weselna wygląda jak restauracja ale nie maja swojej obsługi) . Trochę będzie latania ale jakos damy radę... Tylko pokupowac rzeczy do jedzenia a dalej to niech sie panie kucharki martwią :) Ten czas tak szybko leci.. Jak rezerwowaliśy salę to był maj 2006 wiec prawie rok temu! a teraz juz tylko 6 miesiecy pozostało. Kiedy po sukienke sie wybieracie?? Ja myślę że w maju to bedzie odpowiedni czas- teraz jeszcze pracuję nad swoja figura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nad figurą pracuję już od dawna wiec to nie tylko sprawa ślubu ale własnego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię wesele :) i to duże - 150 osób Żeby nie zbankrutować nie wynajęłam lokalu z cateringiem, tylko poprostu salę (bardzo ładną) za 1000 zł - która będzie dla nas dostępna już od środy i aż do poniedziałku. Możemy tam wszystko piec, gotować i nic więcej nie dopłacimy za gaz czy prąd. Ma już zarezerwowaną kucharkę - najlepszą w okolicy. Będzie miała kilka pomocnic. Upiecze nam również ciasta i torta - a więc właściwie zrobi całą wyżerkę :D Jedzonka będzie dużo i bardzo róznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick - a więc Ty bardzo podobnie do mnie :) Wielkoscią wesela i typem imprezy :) To fajnie - bedziemy mogły sobie powymieniać doświadczenia. Ja podobnie jak Ty po sukienkę zamierzam wybrać się w maju. Też mam do zrzucenia troszkę - jakieś 3-4 kilo. Sukienki chyba nie kupię w salonie, tylko będę szyc, bo mam namiar na babke, która szyje do salonów. Ale jeszcze zobaczymy... A zaproszenia robię sama. Wszystko już pokupiłam...w sklepach papierniczych i na Allegro. wyjdą mnie chyba troszkę drożej niż zamierzałam ok 2 - 2,30 zł za zstukę, ale probki wyszły śliczne - wszystkim się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_23*
ja mam 29 września;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy myszko :) w naszym gronie wrześniowym :) groszek ja w salonach takich jak Madonna, Ona i On itp też nie bede kupowała- nie mam zamiaru wydawać 4-5 tysiecy za suknie ślubną :) Koło Wawy jest salon w którym panie szyją podobno śliczne sukienkii taka wypasiona to do 1400 zł:) tylko ze trzeba sobie jakiś fason z ich gamy wybrac i ewentualnie powiedziec co chce sie dodać a co odjąć :) Zreszta w Wawie też są małe tez saloniki i do 1800 zł tez można kupić sukienke, ewentualnie w Radomiu tam gdzie będziemy mieć wesele też są mniejsze salony któe mają suknie np Madame zaremba i to w dość przystępnych cenach np 1500-1800 :) oczywiscie są i droższe suknie ale mam okreslony budżet... a w Wawie te same suknie nawet 1000 zł!! to skanadal akurat no ale wawa zawsze droga była.. My za salę płacimy 3000 zł (ale jest bajeczna)+ gaz który musimy sobie w butlach przywiesc.. wyjdzie razem pewnie z 3300 za wszystko ( nie musimy wypożyczać naczyń itp bo tam wszystko jest) Musimy tylko samo jedzenie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
Hejjjj dziewczyny ja mam 29 wrzesnia!!. Mamy juz salę, zespół, kamerzystę, sukienka zamówiona :-))) i tyle narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
aa i wesele tez bede miała na około 150 os :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
To jeszcze dodam ze za os bedziemy płacic 100 zł z ciastem, owocami i tortem! I o nic juz nie musimy sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam 1 września i z tego co czytam to ja jestem daleko w polu :(Mamy załatwioną salę, kościół(na 17-tą), kamerzystę, zespół i alkohol. A wy już sukienki macie?Jestem zaskoczona, .że tak szybko!Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę!Acha!Wesele na 110 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rta wcale nie jesteś z tyłu. My też sukienek jeszcze nia mamy. Ja nawet nie chodziłam jeszcze po salonach. I ja i Madziunick dopiero w maju się wybieramy pos ukienki. Nie ma sensu wcześniej, bo w moim przypadku, to wiadomo, że przez wiosnę i lato trochę schudnę i jakbym już kupiła sukienkę, to później by nie była dobrze dopasowana. A jaką wódkę podacie gościom na weselu? W tym przedziale cenowym na jaki mnie stać (20 zł za 0,5 najwyżej) mam maximusa, wyborową czy luksusową. Ciągle się jeszcze wahamy, może Wy coś podpowiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy Sobieskiego:)A po sukienke też wybieram się gdzieś dopiero za miesiąc.Zmykam.Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek29wrzesien
Ja zamowilam juz sukienke, ktora przyjdzie dopiero w lipcu, potem przeróbki wiec w sumie bede ja miala dopiero w sierpniu lub wrzesniu. Jezeli ktos zamawia z salonu to lepiej juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku amorek to szybciutko zamówiłas :) ja jeszcze czekam, te salony które mnie interesowały to 3-4 miesiace na szczescie:) a 1 pracownia krawiecka to nawet i 2 miesiące:) A co do wódki to nie wiemy jeszcze jaka będzie.. u mojego narzeczonego z wesela jego brata zostało troche wódki Bols wiec to ma być na nasze wesele niby ale ja jakos za bolsem nie jestem bo u mnie chyba nikt tego nie pija :( i teraz nie wiem co zrobić bo jego rodzice mogą sie obrazić jak powiemy ze takiej wódki nie chcemy bo przecież już jest jakaś cześć na wesele.. Z drugiej strony nie chce też aby goście psioczyli ze była niedobra wódka na weselu a postkałam sie już z czymś takim :( Wiem że u mnie w rodzinie idzie Maximus, Absolwent, Wyborowa nawet była ale Bolsa nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_23*
no właśnie jak to jest z sukienką. Mam ślub 29 wrzesień i nie wiem kiedy mam się zabrać za oglądanie sukienek na poważnie i wybranie którejś. Czy teraz nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mężatka...
Cześć DZIEWCZYNY... ja to już w ogóle jestem daleko w tyle...:) na ślub zdecydowaliśmy się tydzień temu:) ale mamy już salę, prawie orkiestre... kucharke już prawie też... myślę, że mały problem będzie z kamerzystą... sukienke widziałam śliczną ale będe szyć... Mam świetną krawcową, sukienka będzie mnie kosztować jakieś 600zł... ale coś czuję, że będzie ciężko... całe wakacje będe pracować i do tego jeszcze przygotowania do wesela...Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mężatka...
zapomniałam dodać, że termin mamy na 1 września... zakręcona jestem:) a znamy się jakieś 8 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Amorek mnie troszkę przestraszył. Więc wybiorę się po sukienkę odrazu po świętach wielkanocnych. Narazie nie ma sensu, bo wiem napewno, że przez wakacje zawsze schudnę jakieś 4-5 kilogramów. Muszę to więc zrzucić już teraz, zebym nie wybrała sukienki na obecną figurę, a później się okaże, ze wszystko na mnie wisi. Dziś już tak fajnie, cieplutko jest. Chętnie bym pojeździła na rowerku...ale ta praca :( Jutro muszę pojechać jakis ciuch sobie kupić, bo już nie mam w czym wyjść a świeżo po wypłacie jestem :)...a później sprzątanie. Mam nadzieję, że pogoda utrzyma się do niedzieli. Wtedy do południa sobie popedałuję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mam ślub 15 wrzesnia! zarezerwowana jest sala, orkiestra, kelnerzy, kucharz!zdjęcia bedzie robić koleżanka a kamerzysty nie będzie (obydwoje nie lubimy kaset z wesela a mama również jest za tym, żeby nie było kamery!!)! sukienki jeszcze żadnej na żywo nie widziałam! planujemy odwiedzić księdza w najbliższym czasie i zrobić nauki! dziwczyny jeśli macji linki do jakichś tanich i gustownych zaproszeń to bardzo prosze o podzielenie sie informacjami! buźki trza niestety jeszcze troche popracować nim wekeend się zacznie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasya
witam wszystkich! wychodzę za mąż 29.mamy już prawie wszystko tylko zostały jeszcze do zakupienia zaproszenia no i sukienka ślubna. jakoś nie bardzo mi się chce jeździć, oglądać i przymierzać. niby jest jeszcze czas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju6
czesć dziewczyny ja mam dopiero w 2008 ale chciałam się zorientować w jakim czasie przed ślubem powinno się zamówic fotografa i kupić suknie ? orgiestre i catering mamy już zamówioną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×