Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozaiakkakaka

Wygodne buty na ślub..

Polecane posty

Gość mozaiakkakaka

Macie jakis godny polecenia fason??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yahhhy
ja zdecydowanie wole niewysokie szpilki na platformie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaaaaaa
Dziewczyny, wybaczcie, ale te buty są okropne. Kojarzą mi się z butami komunijnymi sprzed 100 lat. Uważam, że zwykłe czółenka, na kilkucentymetrowym obcasie będą wyglądały o niebo lepiej niż te babcine coś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikgla
Taneczne szyte na miarę, najwygodniejsze buty jakie miałam! Od tego czasu wszystkie wieczorowe robię na miarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma uniwersalnego fasonu, w którym stopy każdej kobiety będą się dobrze czuły. Najlepiej idź do sklepu i przymierzaj. Ja mam swój sposób - jeżeli prawie "nie czuję" buta na nodze (czuję się "jak w papuciach) tzn.że buty będą super wygodne. Liczy się pierwsze wrażenie. Nie ma co liczyć, że się rozciągną, dopasują - nie zawsze się to sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok niedowierzanie
koleżanka polecała mi buty z Ryłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka25
na miarę? a ile to kosztuje? i gdZie można takie cudo załatwic:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akces2.com
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanecznych butów ślubnych, robione na miarę, na indywidualne zamówienie kupującego. Pracownie i sklep mamy tuż obok Krakowa, 10 minut drogi "zakopianką" w Mogilanach. Na miejscu można przymierzyć wiele modeli i rozmiarów. Dodatkowo każde buciki można skomponować według uznania - wzór, materiał, kolor, wysokość obcasa. Wysyłamy nieodpłatnie próbki materiałów. Każda para butów jest robiona ręcznie na indywidualne zamówienie pod obrys stopy klientki/klienta, co ma duże znaczenie, gdy stopy różnią się, lub są nietypowe (haluksy, rodzaj podbicia, wyprofilowanie pięty, ułożenie palców itp.) Atutem naszych bucików jest także wykonanie, buciki są wykonane na specjalnych podeszwach i obcasach tanecznych, są idealnie wyważone a komfort użytkowania jest nieporównywalny z innymi butami . Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć modele które wykonujemy, z każdego modelu tanecznego jesteśmy w stanie wykonać obuwie ślubne. Zapraszamy http://www.akces2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panna.....
chetnie bym zamówila, ale brak możliwości przymierzenia wręcz mnie odstrasza, mieszkam 400km od krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikgla
A zobacz, czy czegoś bliżej nie masz, bo takie firmy to i we Wrocławiu są, i w Warszawie, i pewnie w innych miastach też :) Ja akurat kupuję w tym krakowskim bo mi po drodze,ale moja koleżanka szyła ślubne we Wrocławiu i też była super zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaa
akces2, a jakie sa ceny waszych butow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty firmy La Boda. wczoraj kupilam buty ich firmy i mimo ze mam na 10cm obcasie to sa tak mega wygodne ze szok ... nigdy chyba tak wygodnych butow nie mialam. super wyprofilowane i w ogole. BOSKIE. wspolpracuja z roznymi salonami slubnymi. www.laboda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirinda - jak kupić te buty, bo na stronie ani takiej opcji nie widzę, ani adresów sklepów, albo ja jakaś ślepa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no fakt ja sie adresow tez nie dopatrzylam 0_o ale na glownej stonie na dole strony sa wypisane miasta wiec hmmm jak wpiszesz w google miasto z listy (Twoje badz te najblizej ciebie) + nazwe marki to pewnie cos wyskoczy. ja wiem ze salon sukni Agnes ma buty tej firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrrice
Ja kupowałam na swój ślub buty ecru w Conhpol Bis - świetnie się sprawdziły - miałam obawy ale były na tyle wygodne, że przetrwałam całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
miirinda Dzięki koleżanko! Szukałam takich bucików! Naprawdę gustowne i eleganckie! Gdybym mogła to bym Cię wyściskała, bo już straciłam nadzieję na fajne buty ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _królowa śniegu_
jejku faktycznie piękne te buty!!! do tej pory znalazłam tylko same beznadziejne.... :( miirinda -> wiesz jak tam cenowo wygląda?? drogie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka gowa
Zgłoś się do nich - http://www.unibut.net/ Projektują buty na wymiar, a te zawsze są wygodne. Możesz zrealizować taki projekt, jaki tylko będzie ci odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze moglam pomoc fluffypuffy =) cmok No ja tez juz nawet mialam chwile zalamania gdy tylko myslam ze bede musiala buty kupic... zawsze mama z tym problem i smiejac sie mowilam ze jeszcze nie ma takiego co by zrobil buty ktore podobac mi sie beda. _królowa śniegu_ Ja za Swoje zapłaciłam 280 zl.... super sa.. 10 cm obcasa, platforemka, meeeega wygodne i z naturalnej skoorkii .. =)... a kolor kremowy czy ivory jak na pudelku napisane sprawia ze sa tak szykowne ze ahh... jak cos to jakos na priva sie odezwijcie ( o ile mozna na tym forum heheh) to przesle fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akces2.com
Witam ponownie, odpowiadając na pytania: wiadomo że kupując przez internet trudno stwierdzić czy buty będą idealnie dopasowane, dlatego też prosimy podczas zamówienia o dokładne zmierzenie stóp, dobre zebrane miary powodują że buty powinny pasować idealnie, w razie problemów zawsze wykonujemy nieodpłatnie korekty. Ceny bucików zaczynają się od 170 zł w zależności od modelu. Mamy kilka sklepów na terenie kraju z którymi współpracujemy (Warszawa, Gdynia, Szczecin, Wrocław. Płock, Bielsko-Biała) Zapraszamy http://www.akces2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
Miirinda, a jaki masz rozmiar? Może dasz radę wyszukac na stronie producenta Twój model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
buu..ja 37. Poluję na takie i są na allegro. Tylko nie wiem, czy mimo wszystko takie kupię, bo ślubuję 20 października - może być za zimno na peep toe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielegnacjaobuwia.pl
Zawsze możesz poszukać w sklepach internetowych,w końcu tam masz o wiele większy wybór. Ja ze swojej strony zapraszam do nas na www.Pielegnacjaobuwia.pl mamy preparaty do pielęgnacji,warto coś wybrać i zadbać o swoje buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuleq33
Miirinda też wybrałam buty La Boda i fason ten sam tylko kokardka cała z kryształków. To fakt na żywo wyglądają o niebo lepiej. Mam nadzieję że pomimo dużej wysokości wytrzymam całą noc bo naprawdę wydają się być wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pytanie..jakie buty polecacie. Kazdy lubi inne butki bo ma inne stopy i ich profil. Chyba sama wiesz w jakich butach ci bedzie najwygodniej. Ja np szlam w 15 cm szpilkach...hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
JA TEZ DZISIAJ ZAMÓWIŁAM BUTY DO ŚLUBU FIRMY LA BODA , SA PIĘKNE A PRZY TYM BARDZO WYGODNE BO MAJA WSZYTĄ BARDZO MIĘKKĄ WKŁADKĘ , JA WYBRAŁAM OBCAS O WYSOKOŚCI 7,5 CM Z PEŁNYM PALCEM I PIĘTĄ OZDOBIONE DELIKATNĄ KOKARDKĄ NA PRZODZIE , BUTY CUDEŃKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×