Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ManiaWszędobylska

Wyłączyli prąd- byliście kiedyś na takim weselu?

Polecane posty

Gość ManiaWszędobylska

Jak w temacie- zastanawiam się nad tym co się stanie jak zabraknie prądu. Moja sala niby ma agregat,ale nie wiem na jak długo coś takiego starcza. Z brakiem światła to jeszcze można sobie poradzić, bo świeczki, ale co z podgrzewaniem światłą, lodówkami i zespołem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
agregat da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
mój brat był 2 miesiące temu na takim weselu ...Nie wiem co tam sie stało ale od 18 do 23 nie było prądu. Wesele na ok 100 osób .Goscie siedzieli przy świeczkach i z nudów pilili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
u mojego kuzyna na remizie braklo pradu. wtedy ktos z akordeonem swietnie rozbawil towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej przyjaciółki nie było światła przez kilka godzin bo był akurat wypadek - paralotniarz wpadł na linie wysyokiego napięcia i w całym mieście nie było światła. agregat był ale nie zadziałał. generalnie totalna lipa. zespół uciekł zamiast bawić gości, wszyscy pili lub zanudzali się na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten paralotniarz przeżył
?? :( Tylko jego szkoda,bo nie durnego wesela ani zdymanych gości!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiety mikołaj i rudolf
Nawet jakby przeżył, to nie wiem co by się stało, gdyby ta panna młoda dostała go w swoje ręce ;P a co do orkiestry, to jeśli mieli tylko instrumenty elektryczne, np gitarę elktr i kibord to nie mieli na pewno jak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza wersja była że facet zginął, potem że przeżył, kto to wie tak naprawdę... zespół powinien w takiej sytuacji wyjść do stołów do gości i bawić, śpiewać znane przyspiewkio i bawić gości za stolem bzdurami typu "do przodu, do tyłu, w górę i w dół" czy innymi przyśpiewkami które każdy zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkjhgytf
u mojej kuzynki także wylączyli prąd, ale na szczescie na stoloach staly duze swieczniki wiec zrobil sie fajny klimat:) a i orkiestra dala rade:) aczkolwiek pare mloda troche nerwow to kosztowalo wiec nie zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
u kuzynki mojego TŻ powiedzmy, że wyłączyli prąd:D tak naprawdę brak prądu to była nasz wina, tzn wesela, ponieważ na dworze było -20stopni, sala wiejska i żeby ogrzać salę przywieźli dmuchawy. Włączyli je no i cała wieś bez prądu:D Na sali ok 5stopni było brrrr siedzieliśmy przy świecach...zaraz ktoś poleciał po akordeon, tamburyn i jak zaczęli grać to dopiero ludzie zaczęli się bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie byłam ale musiało być śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ale nie było żadnego problemu ponieważ mieli agregat prądotwórczy który dostarczał prąd do czasu aż nie przywrócili podstawowego źródła. Sama niedawno wynajmowałam agregat w www.agar-power.pl. Nic trudnego a może się przydać na tego typu imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylem ,ale wtedy lasek wymacalem,super bylo,tylko ja k prad wlaczyli to okazalo sie ze w tym momencie babcie macam,nawet nie poznalem bo miala takie jedrne cycusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy szanujacy sie punkt wesela ma swoj agregat, zeby niedopuscic do niemilych niespodzianek, aczykolwiek moze to byc ciekawe doswiadczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy! Takie firmy powinny zainwestować w odpowiednie agregaty! Sam mam teraz w planach takowy kupić, od Kruzera - mam od nich pompę więc wiem, ze i agregat będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry agregat i nie ma co się bać, że wysiądzie prąd. Bardzo dobre agregaty maja w firmie www.bthfast.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także kiedyś byłem. Właściciel Sali skontaktował się z firmą www.agar-power.pl i przywieźli nam agregat prądotwórczy, dzieki czemu mogliśmy kontynuować zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.06 Ja także kiedyś byłem. Właściciel Sali skontaktował się z firmą www.agar-power.pl i przywieźli nam agregat prądotwórczy, dzieki czemu mogliśmy kontynuować zabawę. Ja kojarze tez taka sytuacje w mojej rodiznie i tez dali rade z agregatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem na takim weselu! Co ciekawe, ojciec Pana młodego chwalił się wcześniej, że zaopatrzył wesele w agregaty od http://matyjaserwis.pl i bum - ok 1 w nocy zerwała się burza a impreza trwała nadal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, ale skoro tak się już ktoś obawia, to niech kupi sobie dobry agregat prądotwórczy (ktoś już chyba o tym wspomniał) i problem się zażegna. Ja na działkę rekreacyjną kupiłam u nich www.elektroinstal.poznan.pl są dobre jakościowo, niezawodne i w całkiem atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

W mojej rodzinie była taka sytuacja ale wesele było organizowane na własna rękę ale całe szczęście sąsiad miał agregat i wszystko się finalnie skoczyło dobrze . Ja na swoje wesel tez zamówiłam agregat z kruzera wrazie co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
4 minuty temu, Gość Pola napisał:

W mojej rodzinie była taka sytuacja ale wesele było organizowane na własna rękę ale całe szczęście sąsiad miał agregat i wszystko się finalnie skoczyło dobrze . Ja na swoje wesel tez zamówiłam agregat z kruzera wrazie co .

A Niech sobie wylaczaja...Matka tak czy siak zostanie tutaj sama.Ja wyjezdzam a dalej mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na takim weselu co prawda nie moim ani nie jako gość a dorabiałam se w wakacje na zmywaku rozpoczęło się wesele może godzinę później nagle wszędzie ciemno - korki wywaliło włączyli za chwilę znowu to samo i tak jeszcze kilka razy ciągle wywalało korki para młoda zła goście się niecierpliwią a na kuchni nic zrobić ani podgrzać ani nic bo wszystko na prąd (z koleżanką chodziłam) to żeby się wyrabiać włączałyśmy latarki w telefonach i zmywałyśmy żeby się nie nazbierała nie do ogarnięcia góra brudnych naczyń ale co z tego jak nie było można wyparzyć po jakimś czasie elektryk chyba przyjechał i to ogarnął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×