Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michlinka.

z osobą towarzyszącą czy z Osobą Towarzyszącą

Polecane posty

Gość michlinka.

to drugie chyba bardziej eleganckie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumisia
zdecydowanie z "osobą towarzyszącą". Z dużej litery będzie niepoprawnie. Ale najlepiej zapytać gościa z kim przyjdzie i napisać nazwisko partnera. Tak będzie elegancko. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalal
czasami gośc do ostatniej chwili nie wie, dlatego nie ma to jak oosba towarzysząca nie widze tu żadnego nietaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej z osobą towarzyszącą. Jeśli ktoś nie ma stałego partnera, może sam do końca nie jest pewien z kim przyjdzie, nie znamy tej osoby, w ogóle nie mamy obowiązku podpisywać imiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThomB
Czekam na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
z małych liter obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Małymi literami. Wyrażenie "Osobą Towarzyszącą" byłoby niepoprawne, bo to ani nazwa własna ani uhonorowanie tejże osoby. Albo imiennie się dowiedzieć albo pisać małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Tak, Może Nie
Najlepiej napisz wszystko drukowanymi literami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvadvca
a widze spory nietatkt. jakaś głupia kuzynka mojego faceta z którym jest uwaga 7 lat, napisala mu z osobą tow! a jakos sie ma na zrywanie, jestesmy razem tyle lat a ta głupia nazwała mnie towarzyszącą. na swoim weselu mnie nie zobaczy, ani jego, i ja jej na nasz ślub nie zaprosze wogóle skoro mnie tak zlekceważyła. juz nigdy jej nie polubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam... Mój brat właśnie dostał zaproszenie na wesele ze swoją (już byłą) dziewczyną wymienioną z imienia i nazwiska - bo miało być elegancko. Brat był z dziewczyną dosyć długo, mieszkali razem, zapraszali młodych do siebie, w zasadzie wszyscy już szykowali się również na ich wesele. Ale nagle rozstali się. Nikomu nic nie mówiąc, po cichutku. Poza mną i naszymi rodzicami w zasadzie nikt nie wiedział, że rozstał się z dziewczyną. Tydzień później brat dostał zaproszenie (brat, ponieważ zapraszała osoba z naszej rodziny) i kiedy okazało się, że już nie jest z tą dziewczyną to panna młoda lekko się zmieszała :p Ale brat obrócił wszystko w żart, bo dosyć wyluzowany jest. Ale same widzicie, że zawsze można się naciąć, choćby się chciało jak najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhudkkdkdkdd
Gdyby brat miał żonę i po cichu by się z nią rozwiódł albo rozpoczął separację zmieszanie byłoby identyczne...zatem teoretycznie każdemu powinno się napisać z osobą towarzyszącą...ludzie się rozstają, rozwodzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcesz wpisać tę osobę z imienia i nazwiska to daj jej po prostu osobne zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolika
Poprawnie jest "z osobą towarzyszącą". Odnośnie zaproszeń polecam Wam - www.parka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura,po 10 latach to upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×