Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bierzeslub

zabawy slubne

Polecane posty

Gość bierzeslub

Wlasnie, czy wy na swoich weselach mialysice jakies zabawy slubne w stylu pan mlody obmacuje kolanka aby poznac panne, sciaganie podwiazki zeami itp ja uwazam ze to troszke takie nizbyt jest, jakos nie usmiecha mi sie pokazywac wszytkim gosciom jakie mam ponczochy i majtki, nie wspomne juz o jakis glupich zabawach podczas ktorych mozna si eniezle wyłozyc na parkiet, jak to u was bylo albo nie bylo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka m
u nas nie było zabaw weselnych, nie chcieliśmy takich wygłupów,był tylko "pociąg" itp.te niektóre zabwy są żenujące i wszyscy potem ucekają z sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustal sobei z zespolem, co sobie zyczysz, a czego nie - nie bedzie przykrej niespodzianki ani nie bedziesz musiala sie niczego wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zamiast meczyć ludzi 1284565940934904 tkaim samym topikiem pofatygowałabyś się i znalazła już tu odpowiedź na takie smao pytanie u kogoś innego? takie to trudne? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes
wredna Sękata.... dziewczyna zakladajac topik widocznie nie zwrocila uwagi ze podobny juz istnieje a ty juz atakujesz jadem ze mogla to czy tamto. Ludzie opanujcie sie !! Tak ale to Polska i wytykanie błędow jest na porządku dziennym. Nic sie nie zmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wredna bo ludzie bezmyslnie zapychają forum wątkami które były setki razy, wystarczy się cofnąc 2-3 strony wstecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyćpana Panna M.
Jak Ci coś nie odpowiada, to po prostu tego nie urządzaj. Proste. Że inni robia to wcale nie znaczy, że Ty musisz. Jak inni bedą skakać w ogień, to Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyćpana Panna M.
Ja sobie w ogóle takie zawaby durnowate odpuszczam. Nie wyobrażam sobie mojej rodziny,a ni siebie podczas takich dziwnych zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większośc jest żenująca, nagle każdy potrzebuje skorzystać z toalety, jeśli zapraszasz same dzieci na ślub to droga wolna, obmacujcie się i ganiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi sie pokaz iluzjonisty, sztuczne ognie, czekoladowe fontanny, pokaz tańca np. Orientalnego, flamenco. Podobają mi sie szczudlarze i pokazy mody np. Reklama butiku sukien. Moze byc loteria, gdzie nagroda są Kosmetyk lub biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×