Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zajazd Mat Bełk

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym lokalu na wesele? Kto z was tam coś organizował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowaliśmy i uważamy, że to była bardzo dobra opcja. To miejsce ma swój urok - nie da się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kiedyś zatrzymaliśmy się tutaj na obiedzie i tak to miejsce wpisało się w nasze wspomnienia, że postanowiliśmy zorganizować tutaj wesele, co było moim zdaniem doskonałym rozwiązaniem dla naszego skromnego budżetu było niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam jako gość weselny i powiem wam szczerze, że z przyjemnością wybrałabym się na wesele ponownie na pewno będzie to jeden z lokalów w przyszłości, który będę brała pod uwagę jeśli chodzi i organizację wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam gosciem na weselu,pokoje byly gratis,jedzenie pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam!!! Cudowna obsługa, wyborne jedzenie, podane w bardzo estetyczny sposób, więc jako lokal na wesele spisał się na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam tu kiedyś na obiedzie i powiem wam, że naprawdę dostałam dużą porcję w dobrej cenie chętnie bym tu zjadła jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam przypomina się zawsze nasze wesele najbardziej bawiliśmy się do białego rana, obsługa kelnerska towarzyszyła nam prawie do końca... jedzonko wyborne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie opinie bardzo dobre, w sumie poważnie zastanawiamy się nad wyborem tej sali na wesele ceny nie są wysokie, do tego spokojna okolica i jak widzę smaczne dania chyba pojedziemy zobaczyć ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malowniczo położona, dwustuletnia dworska zabudowa totalnie mną zawładnęła ;) powiem wam, że to miejsce jest magiczne i poszukując lokalu na wesele kierowałam sie właśnie taką magią i to miejsce mnie w 100% przekonało wesele udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dodatek cisza, spokój i piękny ogród, fakt, miejsce jest doskonale zlokalizowane, nasi goście byli zachwyceni my też, bo współpraca jak najbardziej owocna wszystko poszło po naszej myśli dziękujemy całej obsłudze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne miejsce, przejrzałam zdjęcia, w tym tygodniu, chyba w piątek pojedziemy zobaczyć sam lokal na żywo mam nadzieję, że to będzie strzał w 10! szukamy czegoś eleganckiego,a zarazem swojskiego, i to miejsce po zdjęciach wpisuje się w nasze klimaty dotychczas obejrzeliśmy już parę lokalów, ale żaden nie sprostał naszym oczekiwaniom ;) zobaczymy co z Zajazdem Mat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy niesamowite wspomnienia związane z tym zajazdem.... wesele odbyło się w sierpniu 2014 wszystko zgodnie z planem nasi goście byli zachwyceni potrawami i daniami podawanymi w tej restauracji jak widać, nic się nie zmieniło polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale współpracowało nam się z menadżerem lokalu. Wszystko dało się szybko i konkretnie ustalić. Nie było zbędnego gadania o pierdołach, tylko konkrety. I to mnie się sposobało. Sala piękna. Na nasze wesele została specjalnie przygotowana. Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest koszt za jedną osobę? co z ciepłymi napojami? ile się za nie płaci? czy tort robią na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w tym lokalu jako gość weselny to co mogę powiedzieć na temat tego miejsca to fakt, że Łączą tradycję z nowoczesnością, a całości dopełnia profesjonalna obsługa, która naprawdę potrafi zająć się gośćmi, zapewniając jedzenie na stołach i udzielając pomocy zaangażowanie, wsparcie i duża doza kultury polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można poprosić dokładny link? bo nie mogę znaleźć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile osób max jest ten lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do około 160 osób:) my mielismy 150 osób i jak najbardziej pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, to sporo ;) musimy się poważnie zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam!!! zajazd mat obejrzeliśmy i powiem wam szczerze, że lepiej wybrać nie mogliśmy nowocześnie, ale bardzo przytulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile miejsc noclegowych jest w tym lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie info są pewnie na ich stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy po oględzinach tego lokalu i mogę powiedzieć szczerze - było warto!!! fantastyczna lokalizja , spokój,cisza, obiekt ogrodzony,więc dzieci mogły się swobodnie bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ogród mają przepiękny, idealny żeby tam odbyła się cała ceremonia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala jest duża, elegancka, jest możliwość wielu zmian. Do tego menadżerka sali konkretna, da się z nią wszystko na spokojnie ustalić. Efekt końcowy wyszedł genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×