Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka222

Zapasowe buty na wesele??

Polecane posty

Gość kotka222
prosze o opinie na temat tych butkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie samotnosc
mi tez sie podobaja, ale nie kupiłabym butów bez przymierzania Przymierzałam bardzo podobne w salonie i były tak niewygodne, ze nie mogłam w nich wytrzymać do końca przymiarki sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, naprawdę, zainteresujcie się profesjonalnymi butami tanecznymi... takie buty są szyte na Waszą stopę, panujecie nad wszystkim(łącznie z wysokością obcasa co do pół cm), są supr wygodne nawet dla osoby, która normalnie na widok obcasów wieje, gdzie pieprz rośnie (toja) i nie są koszmarnie drogie - skórkowe można mieć za mniej niż 200zł.. I jeszcze je "schodzicie" być może na jakimś kursie tańca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_slyszalam
a ja słyszałam że buty tanczenie właśnie nie nadają się do chodzenia bo są bardzo niewygodne wtedy! Nadają się tylko do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poco profesjonalne buty taneczne ktore sa drogie na jeden raz bo nie bede potem paradowac w butach ecru. jak masz kasiore to kup taneczne pofesjoalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem są bardzo wygodne:) zresztą nie bardzo mogę sobie wyobrazić buty wygodne w tańcu, a niewygodne w chodzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie samotnosc
Ja myśle podobnie jak princessa - po co dawać 200 zł na buty na raz. A moze właśnie te buty taneczne mają jakąs miększą podeszwę niż zwykłe buty (żeby lepiej w tańcu pracowała stopa) i przy zwykłym chodzeniu moze to byc wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa, spokojnie, bez nerw. Mówię jak osoba, która takie buty ma, i która brała ślub w mniej wygodnych. Nie, nie są drogie - widzę, że normalne buty salonowe to koszt taki sam. To moje zdanie, więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie, najlepiej iść samemu i zobaczyć, jak wyglądają inne opcje. Buty taneczne dla kogoś, kto się nie zna, wyglądają jak normalne buty. Mają tylko inną podeszwę. Nie powinno się w nich latać po błocie na pewno, więc na plener odpadają, jeśli ktoś chce na zdjęciach eksponować buty. Choć na plenerze raczej się tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wklupać w Googla "buty taneczne" plus nazwa swojego miasta ;) Ja w moich butach (czarnych skórkowych, kosztowały 120zł, ale 3 lata temu) chodzę na wszystkie imprezy, Sylwestry itp. Buty ecrue, wiadomo - miałyby większe ograniczenia kolorystyczne stroju, ale jeżeli ktoś szuka naprawdę wygodnych, to raczej wygodniejszych od szytych na obrys własnej stopy nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty taneczne mam bo trenuje ale na slub jeszcze ecru nie kupilabym. tymbardziej ze slub we wrzesniu jak bedzie padac to dziekuje za buty z odslonietymi palcami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym swoje taneczne kupuje za ponad 300 zł i to sa profesjonalne. za 120 zł nie odwazylabym sie wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa, no na jesień to rzeczywiście może być różnie (ew. błocko w drodze do kościoła, lub błocko, które goście naniosą itp.).Hm, nie wiem, gdzie kupowałaś buty, ale jak wybierasz buty taneczne, to możesz (w profesjonalnej firmie oczywiście) wybrać przecież dowolny krój - to standardu nawet lepsze są czółenka. Jak ja wybierałam, to byłam w szoku, bo wzorów było parędziesiąt OIO No ale miałam się już nie odzywać, więc uciekam. Swoje ślubne miałam Ryłko, ecrue, i jeszcze w nich czasem chodzę ;) ale jak mam teraz porównanie, to jednak zdecydowanie wolę taneczne do tańczenia. Do chodzenia na co dzień (w sensie - do pracy np.) oczywiście się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżu, Prinessa, ale Tt masz teksty :o wszoem, ze 120 zł 3 lata temu można było kupić profesjonalne buty taneczne z fasonu, który wybrałam (cienkie paseczki) z firmy KOZDRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuć sobie w Googla i potem się "odważaj" lub "nie odważaj" ...tańczę od 4 lat i coś tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiadomo ze do chodzenia to one nie sa. w firmie wiko kupuje bo tam tez mam babke ktora szyje stroje. i tam mam gwarancje. ale jak juz mwilam nie oplaca sie na jeden raz bialych czy ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez i coz z tego. nie rozumiem cie. to zle ze wole drozsze obuwie dla bezpieczenstwa swojej nogi ze tak powiem i aby starczyly na dluzej? jezu a to czy ktos kupi do tanca czy nie to juz jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam już jak panna młoda brała buty na zmianę, na pewno jest to lepszy pomysł niż bieganie boso od pierwszej w nocy, co zdarza się częściej :) Co do butów do tańca- owszem, mają cieńszą podeszwę, ale można je zamówić również na zwykłej podeszwie. Ja "znam" buty z krakowskiej firmy Akces- piszę "znam", bo nie zamawiałam tam jeszcze, zamawiała za to moja siostra i koleżanki. Za to można śmiało prosić o zwykłe buty, według własnego wzoru, przynajmniej we wspomnianej firmie tak jest. Princessa- przecież nie wszystkie buty do tańca mają odsłonięte palce. Z tym ecri może być problem, ale nie aż taki wielki :) Sama szukam czerwonych i coraz mocniej nad tymi butami do tańca myślę. Po pierwsze, ciężko znaleźć ładne bez odsłoniętych palców a takich nie mogę ubrać bo nie mam niestety drugiego palca najdłuższego- palce od dużego palucha do najmniejszego stopniowo są coraz krótsze i w butach z wyciętym przodem stopa źle wygląda. Dodatkowo dużym problemem są halluksy- kość jeszcze tak bardzo nie wystaje, ale boli przy nacisku i prawa stopa na tej wysokości jest 1,5 cm. szersza od lewej. Dlatego coraz więcej o tych butach do tańca myślę, z tym że tanie nie są, ponad 200 zł. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu spokojnie mogłyby być np. takie http://www.kozdra.wroc.pl/katalog.php?kat=lady_la&id=20 http://www.kozdra.wroc.pl/katalog.php?kat=lady_la&id=30 albo srebrne http://www.kozdra.wroc.pl/katalog.php?kat=lady_la&id=8 albo zabudowane czółenko http://www.kozdra.wroc.pl/katalog.php?kat=lady_st&id=1 ja nie mówię, że trzeba je kupować,ale jak ktoś rozważa, to czemu nie. Co do kwestii, czy są to buty na "jedno wyjście", to na pewno MOGĄ mieć przed sobą większe perspektywy niż zwykłe buty ślubne, które też są na jedno wyjście, a w dodatku są mniej wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.ona
A myślicie, że warto zainwestować w takie buty, jeśli się tańczy tylko z okazji typu wesele, sylwester? Max 3-4 razy w roku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja rowniez i coz z tego. nie rozumiem cie. to zle ze wole drozsze obuwie dla bezpieczenstwa swojej nogi ze tak powiem i aby starczyly na dluzej?" masz rację nie rozumiem Cię :D Albo raczej Ty nie rozumiesz mnie - buty do tańca są różne, mają różne kroje (w tym zakryte palce, czego Ty najwyraźniej mimo wszystko nie wiedziałaś), są z różnych materiałów itp. I w związku z rym kosztują różne pieniądze, ale każde profesjonalne buty robione są tak, aby chronić nogę i zapewniać bezpieczeństwo i cena nie ma tu nic do rzeczy... nie wiem, ile musiałabym zapłacić za moje dzisiaj, ale zapłaciłabym, bo są tego warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawiona - w JAKIEŚ buty i tak będziesz musiała zainwestować... Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ktos nie boi brzydkiej pogody niech kupuje sobie taneczne ecry czy tam biale z odslonietymi palcami. ale zabudowane mi sie osobiscie nie podobaja i takich bym nie kupila. ale tro moje skromne zdanie a kazdy robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===oop====
princessaa - ale ty jestes upierdliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×