Odpowiedz na ten temat

Zespół bądź DJ na wesele pod Krakowem w Małopolsce

• gość 2014.05.12 [10:43]
    Nie jestem pewna czy zatrudnić kapelę, czy może też jakiegoś DJ'a. Jakie jest wasze zdanie? No i oczywiście wasze propozycje z małopolskiego regionu. Może być spoza, o ile godne uwagi i zgodzą się zagrać w Niepołomicach.
  • gość 2014.05.12 [10:53]
    U nas grała GRUPA IMPULS ( są z Krk ale myślę że na pewno zgodziliby się grać w Niepołomicach ) u nas grali w miejscowości k/ Krakowa, super zespół i bardzo polecany, mnie polecił ich mój kolega z pracy. Sprawdzili się super, goście chwalili. Warci swojej ceny. Polecam i ja!
  • JandaMaja 2014.05.12 [14:19]
    Zdecydowanie orkiestra. Bo co to jest muzyka z głośników? Równie dobrze własny odtwarzacz można by wziąć. Gra na żywo to zupełnie inna atmosfera. Może Pianoband?
  • gość 2014.05.30 [13:27]
    To kapela z Limanowej, dobrze myślę?
  • gość 2014.05.30 [20:53]
    Z czystym sercem mogę polecić ten zespół - http://gramydlawas.pl/ Grali w Niepołomicach kilka razy, w tym na zamku, sprawdzili się super usmiech.gif Jeśli nie możesz się zdecydować to w zespole jest również osoba będąca dj'em i druga, pełniąca rolę wodzireja, także możesz zatrudnić ich jako zespół, zespół + opcja z dj (np. na przemian) lub samych dwóch panów (dj + wodzirej) usmiech.gif
  • gość 2014.05.31 [17:07]
    polecam la pressente z Rzeszowa. ponizej 3 tys 5 osobowy zespol.
  • gość 2014.06.02 [11:37]
    O Pianoband jeszcze nie słyszałam, ktoś mi w skrócie ich przedstawi? Jaki skład oraz muzyka?
  • wyjątkowo polecam 2014.06.10 [20:40]
    polecam Mariusza Kozłowskiego , świetny wodzirej, dj, organizator koncertów, radiowiec i przesympatyczny człowiek. tel. 792 130 274,
    strona - www.mariuszkozlowski.com. Mam nadzieję, że nie będzie miał za złe że za plecami go polecam.
  • gość 2014.06.12 [12:45]
    Piano Band składa się z 5 osób, w tym wokalistka. Pamiętam grupę sprzed roku, gdy grali na jednym z koncertów w związku z nadejściem lata.
  • ela357 2014.07.02 [18:39]
    polecam dj sromka. ma fajny repertuar, potrafi ciekawie zorganizować czas na imprezie, byłam na jednej zabawie prowadzonej przez niego i wszyscy bardzo dobrze się bawili, warto go zaprosić.
  • sisija 2014.07.04 [10:12]
    Hej usmiech.gif
    JA polecam TORNADO-BAND, ludzie świetnie się bawią, fajnie prowadzą wesele oczko.gif
    https://www.facebook.com/pages/Zesp%C3%B3%C5% 82-Tornado-Band/127685860643031?fref=ts
    SiSi
  • gość 2014.07.06 [23:11]
    La Pressente z Rzeszowa - taka zupełna alternatywa. Fajnie grają, ciekawy pomysł na zespół mają. Kombinują fajnie. Polecam usmiech.gif
  • gość 2014.07.07 [00:32]
    Ja chcę u siebie 4Play - zespół "bez disco polo" a na wokalu Ola Pieczara, co była kiedyś w Voice of Poland. Bardzo mi się podobają, niestety nie są tani... smutas.gif
  • gość 2014.07.07 [08:03]
    Polecam Dj Mt. Pochodzi z gminy Iwanowice. Gra batdzo duzo wesel w Koscielisku .
  • gość 2014.07.07 [08:07]
    Zespoly na wesele drozsze godne polecenia ok i ponad 4000zl Alabama z kocmyrzowa. Puzon dance-Wieliczka prandocin. Efekt prandocin.
    Tansze ktore od niedawna sa na rynku . Veto ok 3000. Vario
  • gość 2014.07.10 [03:39]
    ja byłam na fajnym weselu, na którym grał dj sromek. to było wesele koleżanki, jak się dowiedziałam, że będzie dj, to też średnio mi się to widziało, a na weselu miłe zaskoczenie, wybawiłam się tak, że gdybym teraz organizowała swoje wesele, to sama bym go zaprosiła smiech.gif także polecam
  • mixbandlublin 2014.09.02 [13:13]
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl
    Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.
  • lindape 2014.12.16 [14:49]
    byłam na trzech weselach, gdzie grał: http://weselegram.pl/ - taki dj i wodzirej w jednym. dobry sprzęt i poczucie humoru oczko.gif i każde wesele było inne, czyli nie jest schematycznie.
  • DanutaSitko 2015.01.16 [11:11]
    Również polecam Robosound, atrakcyjne ceny, opcja z dwoma dj-ami kosztuje 1500 (choć można lekko negocjować jezyk.gif ), dostaje się też teledysk z wesela gratis. Można też wybrać tańszą opcję, z jednym dj-em, to już jak kto woli oczko.gif
  • gość 2015.02.22 [15:14]
    Orientuje się ktoś jak grają zespoły Veto i Vario z Iwanowic? Który lepszy? Zależy mi na tym, żeby grali energicznie i przede wszystkim nie fałszowali
  • gość 2015.03.17 [11:55]
    zespół izba przyjęć http://izbaprzyjec.com mnóstwo dobrych opinie krązy o tym zespole ale mało termionów wolnych
  • gość 2015.04.23 [14:16]
    Szukam opinii na temat zespołu Vario z Iwanowic....słyszałam ich przez internet...super głosy..słyszałam chwilę na zabawie...extra aleee interesuje mnie opinia jak radzą sobie z prowadzeniem wesela...nie bawiłam się dłużej na ich imprezie więc potrzebuje opinii...z góry dzięki..oczko.gif
  • gość 2015.06.20 [23:55]
    Witam!
    Polecam dj który grał u mnie. To zawodowy muzyk i na wasze życzenie gra na trąbce solo w kościele podczas ceremonii już w cenie całej usługi (może być też inny instrument do wyboru np. skrzypce itp.). Ma duże doświadczenie w branży i można mu zaufać. Ja i kilka moich znajomych którym go poleciłam byli bardzo zadowoleni z jego usługi. Gra wszystko i oczywiście prowadzi całe wesele. Jest elastyczny i dostosowuje się do waszych oczekiwań. Przesyłam link do jednego z filmików w którym jest podany kontakt:www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;amp ;amp ;feature=youtu.be
    Jest dobry w tym co robi i w dobrej cenie! POLECAM!
  • gość 2015.08.25 [16:11]
    Ostatnio byłam na weselu gdzie grał zespół Vario i naprawdę dają radę ! świetnie poprowadzili wesele, muzyka była rewelacyjna i nie było długich przerw także ogólnie polecam !
  • gość 2015.08.25 [18:27]
    Gdybym miała wątpliowosci co do wyboru, na pewno poradziłabym się emailowo mojej tarocistki. Ona zawsze wie jak wybrac. Zachęcam Was do takiego rozwiązywania swoich dylematów. Podaje Wam do niej email tarocistkasofii@wp.pl
  • bertii 2015.09.09 [10:50]
    Milwalking to najlepszy zespół muzyczny na świecie! Potrafią zintegrowań ze sobą całe towarzystwo w bardzo szybkim czasie. Mimo moich dość wysokich wymagań, spełnili moje oczekiwania w 100%. Oryginalny, doświadczony i odpowiedzialny zespół. Szczerze polecam.
  • Kaskqa 2015.09.17 [16:07]
    Uf, cieszę się, że nam udało unkniąć się takich kłopotów z muzyką! Trafiliśmy dzięki znajomym na bardzo fajny zespół i całą zabawę prowadzili tak jak z nimi ustaliliśmy, oczywiście mieli swój stolik ale przerwy były krótkie. Także tym co jeszcze szukają polecam http://superzespol.pl/
  • gość 2015.10.29 [08:08]
    Ja osobiście polecam zespół VARIO! Zespół to gwarancja świetnej i udanej zabawy. Pełen profesjonalizm przy doborze repertuaru i zabaw weselnych, świetny kontakt. Zabawy prowadzone na poziomie i z dużą kulturą.
  • gość 2015.12.02 [15:04]
    Ja bardzo polecam wszystkim Dja na wesele Robo Sound. Pan grał u mnie na weselu i była super zabawa. Jego ofertę możecie znaleźć tutaj http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespo l-DJ/ usmiech.gif
  • gość 2015.12.15 [13:46]
    Super zespół na wesele.Bawiłam się świetnie!
  • gość 2016.01.20 [20:36]
    Zapraszam na stronę zespołu muzycznego Night Lightwww.zespol-muzyczny-nightlight.pl Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...