Odpowiedz na ten temat

Zespół bądź DJ na wesele pod Krakowem w Małopolsce

• gość 2016.11.24 [18:56]
    Byłam z narzeczonym na weselu u przyjaciółki, gdzie poznaliśmy z bliska sympatyczny zespół Vario, co doskonale zagrywał do tańca i nie tylko. Bardzo świetnie się ludzie bawili, a zabawy weselne były dowcipne i na dobrym poziomie.
  • gość 2016.12.21 [22:22]
    Myślę, że nie ma definicji na bardzo dobry zespół, ale zespół VARIO ma to coś, co przebija inne kapele. Bardzo fajnie bawią wszystkich i w kulturalny sposób zachęcają do wspólnej zabawy. Miło, przyjemnie i zabawnie.
  • Monikaa91 2016.12.25 [22:53]
    Jeżeli o mnie chodzi, zespół wydaje mi się być lepszą opcją, chociaż niesie ona ze sobą jedna drobna wadę... O ile jakość muzyki jest w moim mniemaniu o niebo lepsza, często brakuje kogoś, kto dodatkowo zająłby się gośćmi, przykuł ich uwagę (muzyka z czasem staje się nieco monotonna). Właśnie dlatego uważam, ze dobrym pomysłem byłoby zaproszenie oprócz zespołu iluzjonisty, który ożywi nieco atmosferę i zapewni gościom sporo śmiechu i dobrej zabawy (do niczego nie namawiam, ale może Ci się spodoba: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesel e/ )
  • gość 2016.12.26 [19:10]
    Ja mogę z czystym sumieniem polecić zespół Vario, który grał na moim weselu, a także przyjaciółki. Na obu imprezach wypadli znakomicie i doszło do tego, że cała sala śpiewała z nimi. Coś niesamowitego! Nie ma nic lepszego od nich.
  • gość 2017.01.20 [14:38]
    Zerknijcie sobie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/malopolskie/ Zespol-DJ/ tam jest bardzo obszerna i aktualna baza zespołów i dj-ów na wesele z województwa małopolskiego!
  • gość 2017.01.20 [21:39]
    Faktycznie do udanego wesela jest potrzebna świetna oprawa muzyczna, czyli zespół, ltóry zna się na swoim fachu i będzie w stanie przez całą noc dobrze zabawiać gości. Myślę, że zespół VARIO będzie najlepszą opcją, bo są fantastyczni, z dużym bagażem wykonań i ekstra kondycją. Polecam!
  • gość 2017.01.21 [21:48]
    Poszłam z chłopakiem na weselisko do koleżanki i wesele było w wielkim stylu. Duża sala, masa jedzenia i kapitalny zespół VARIO z Rzeszowa. Bardzo mi się spodobała ta ekipa, zwłaszcza ich taneczne przeboje. Takie wesela uwielbiam.Polecamy!
  • gość 2017.02.21 [16:21]
    Bardzo polecam zatrudnienie kapeli Vario, bo wyjątkowo fajnie śpiewają i umieją zadbać o to, żeby goście przez całe wesele się nie nudzili i się bawili na parkiecie. Myślę, że nik nie pożałuje decyzji współpracy z nimi.
  • gość 2017.02.23 [12:32]
    Afro Band jest bardzo dobry. Grają z niezłą energią i wiedzą jak rozruszać wesele. Polecam!
  • gość 2017.02.24 [14:59]
    Moja koleżanka poleciła mi zespół Vario na moje wesele i było to świetne polecenie. Zespół zaprezentował wysoką klasę. Piosenki brzmiały czasami lepiej od oryginałów. To była impreza z klasą.I dlatego polecam Vario z Rzeszowaoczko.gif
  • gość 2017.03.01 [16:29]
    Jeżeli szukacie fajnego zespołu na wesele w Krakowie, koniecznie zajrzyjcie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespo l-DJ/ Tam jest bardzo dużo aktualnych ofert!
  • gość 2017.03.05 [23:02]
    Według mnie VARIO z Rzeszowa to jedną z najlepszych kapel jaka znam i bawiłam sie kilkakrotnie na weselach. Zawsze mieli dobrą i dostosowany do danej sytuacji repertuar, a to jest ważne.
  • gość 2017.03.06 [09:56]
    Polecam najlepsze rozwiązanie
    Sotomix zespół + dj + wodzirej
    w cenie zespołu
    http://www.sotomix.ecom.net.pl/
  • gość 2017.03.13 [19:53]
    Poznałam zespół Vario na weselu u znajomych i bardzo mi się spodobał od pierwszego kontaktu. Zespół jest bezpośredni i bardzo ładnie grają melodyjne utwory, a vokal jest znakomity. Wydaje mi się, że zespół jest kompletny. Polecam!
  • gość 2017.03.16 [14:30]
    Ja mogę polecić Afro Band. Widać, że granie na weselach to ich prawdziwa pasja i bardzo cenią sobie zadowolenie klienta, które wydaje mi się, że jest dla nich najważniejsze. Poza tym fajnie grają i śpiewają. Zespół wart polecenia.
  • gość 2017.03.20 [10:22]
    DJ Robosound jest świetny. Doskonale wie jak się prowadzi dobre wesele. Polecam!
  • gość 2017.03.27 [12:17]
    Tak, ja również polecam DJ Robosound
  • gość 2017.04.03 [12:24]
    Playdjs można sprawdzić, powinni mieć terminy, poza tym rewelacyjnie radza sobie na weselach z gośćmi, mają mase pomysłów i potrafią w ciekawy sposób poprowadzić całe wesele usmiech.gif
  • gość 2017.04.18 [13:49]
    Wywołany już zespół Afro Band to prawdziwi profesjonaliści i specjaliści w dziedzinie prowadzenia wesel. Warto na nich postawić.
  • gość 2017.04.19 [21:12]
    Przy wyborze zespołu kierowałam się opiniami w internecie i pocztą pantoflową i najlepsze recenzje miała kapela Vario. Bardzo dobrze się sprawdzili na weselu i byli w 100% zawodowcami. Moje podsumowanie: maksimum grania, minimum przerw. Polecam!
  • gość 2017.04.21 [13:49]
    Przygotowując się do wesela chciałam żeby wszystko było wyjątkowe i też taki musiał być zespół. Z dobrego polecenia wzięłam kapelę Vario, która świetnie się prezentowała podczas całej imprezy weselnej i z dużym wdziękiem zagrzewała gości do hucznej zabawy. Teraz z łezką wspominam te wspaniałe chwile.
  • gość 2017.04.24 [12:53]
    Jeżeli chodzi o dobrego DJa który poprowadzi wesele to dobrze sprawdza się DJ Roosound - https://web.facebook.com/weselegram/
    Dobrze gra i ma profesjonalny sprzęt do prowadzenia imprez. Warto się zainteresować i skorzystać.
  • gość 2017.04.24 [16:07]
    Jeśli szukasz Dj'a lub zespołu na wesele to polecam poszukać na portalu https://weselnapolska.pl/ , ja na swoje stamtąd znalazłam usmiech.gif
  • gość 2017.04.27 [13:13]
    Polecam DJ Robosound
  • sasha_załuska 2017.05.17 [21:04]
    Znajoma dała mi sprawdzone polecenie na Vario ze słowami, że się nie zawiodła i skorzystałam z oferty. W żadnym momencie się nie zawiodłam, bo muzycy byli niezwykle sympatyczni i całkiem ładnie ubrani, a na przyjęciu weselnym świetnie zabawiali gości popularnymi przebojami. Nic innego mi nie pozostanie jak polecić ich dalej.
  • milagrete31 2017.05.20 [11:51]
    Też polecam Vario i bardzo mi się podobały wymyślne, a jednocześnie śmieszne zabawy podczas oczepin, które były na dobrym poziomie i dzięki której cała sala śmiała się non stop.
  • Agnieszka Brzoza 2017.05.24 [06:26]
    Witam,
    Bardzo często chodzę na wesela i lubię się na nich bawić. Ostatnio też byłam na jednym, gdzie zobaczyłam ciekawą innowacją: połączenie zespołu muzycznego i didżeja, czyli oczywiście grupę Afroband. Tak rozkręcili imprezę, że zrobiło się z tego naprawdę niezapomniane wesele. Wymyślali super konkursy, wodzirej świetnie prowadził. Grali na wysokim poziomie, nie ograniczając się jedynie do disco polo, ale sięgając po różne style. Ponadto wykonywali mnóstwo swoich coverów. Widać, że poziom mają wysoki. Poza tym są świetnymi osobowościami, roześmianymi, na luzie i ze swadą. usmiech.gif
  • gość 2017.05.24 [15:43]
    Polecam odwiedzić http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespo l-DJ/ tam znajdziecie obszerną i aktualną bazę świetnych zespołów z Krakowa i okolic!
  • gość 2017.05.31 [21:18]
    Tanio, dobra zabawa widać że zawodowiec!
  • Leon_cio 2017.06.10 [17:18]
    Z bardzo dobrego polecenia wynająłem Vario na wesele i sprawdzili się doskonale pod każdym względem. Bardzo dobrze śpiewali, byli ładnie ubrani, mieli świetny kontakt z gość mi i nie pili alkoholu. W pełni profesjonalni ludzie warci uwagi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...