Odpowiedz na ten temat

Zespół bądź DJ na wesele pod Krakowem w Małopolsce

• gość 2016.11.24 [18:56]
    Byłam z narzeczonym na weselu u przyjaciółki, gdzie poznaliśmy z bliska sympatyczny zespół Vario, co doskonale zagrywał do tańca i nie tylko. Bardzo świetnie się ludzie bawili, a zabawy weselne były dowcipne i na dobrym poziomie.
  • gość 2016.12.21 [22:22]
    Myślę, że nie ma definicji na bardzo dobry zespół, ale zespół VARIO ma to coś, co przebija inne kapele. Bardzo fajnie bawią wszystkich i w kulturalny sposób zachęcają do wspólnej zabawy. Miło, przyjemnie i zabawnie.
  • Monikaa91 2016.12.25 [22:53]
    Jeżeli o mnie chodzi, zespół wydaje mi się być lepszą opcją, chociaż niesie ona ze sobą jedna drobna wadę... O ile jakość muzyki jest w moim mniemaniu o niebo lepsza, często brakuje kogoś, kto dodatkowo zająłby się gośćmi, przykuł ich uwagę (muzyka z czasem staje się nieco monotonna). Właśnie dlatego uważam, ze dobrym pomysłem byłoby zaproszenie oprócz zespołu iluzjonisty, który ożywi nieco atmosferę i zapewni gościom sporo śmiechu i dobrej zabawy (do niczego nie namawiam, ale może Ci się spodoba: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesel e/ )
  • gość 2016.12.26 [19:10]
    Ja mogę z czystym sumieniem polecić zespół Vario, który grał na moim weselu, a także przyjaciółki. Na obu imprezach wypadli znakomicie i doszło do tego, że cała sala śpiewała z nimi. Coś niesamowitego! Nie ma nic lepszego od nich.
  • gość 2017.01.20 [14:38]
    Zerknijcie sobie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/malopolskie/ Zespol-DJ/ tam jest bardzo obszerna i aktualna baza zespołów i dj-ów na wesele z województwa małopolskiego!
  • gość 2017.01.20 [21:39]
    Faktycznie do udanego wesela jest potrzebna świetna oprawa muzyczna, czyli zespół, ltóry zna się na swoim fachu i będzie w stanie przez całą noc dobrze zabawiać gości. Myślę, że zespół VARIO będzie najlepszą opcją, bo są fantastyczni, z dużym bagażem wykonań i ekstra kondycją. Polecam!
  • gość 2017.01.21 [21:48]
    Poszłam z chłopakiem na weselisko do koleżanki i wesele było w wielkim stylu. Duża sala, masa jedzenia i kapitalny zespół VARIO z Rzeszowa. Bardzo mi się spodobała ta ekipa, zwłaszcza ich taneczne przeboje. Takie wesela uwielbiam.Polecamy!
  • gość 2017.02.21 [16:21]
    Bardzo polecam zatrudnienie kapeli Vario, bo wyjątkowo fajnie śpiewają i umieją zadbać o to, żeby goście przez całe wesele się nie nudzili i się bawili na parkiecie. Myślę, że nik nie pożałuje decyzji współpracy z nimi.
  • gość 2017.02.23 [12:32]
    Afro Band jest bardzo dobry. Grają z niezłą energią i wiedzą jak rozruszać wesele. Polecam!
  • gość 2017.02.24 [14:59]
    Moja koleżanka poleciła mi zespół Vario na moje wesele i było to świetne polecenie. Zespół zaprezentował wysoką klasę. Piosenki brzmiały czasami lepiej od oryginałów. To była impreza z klasą.I dlatego polecam Vario z Rzeszowaoczko.gif
  • gość 2017.03.01 [16:29]
    Jeżeli szukacie fajnego zespołu na wesele w Krakowie, koniecznie zajrzyjcie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespo l-DJ/ Tam jest bardzo dużo aktualnych ofert!
  • gość 2017.03.05 [23:02]
    Według mnie VARIO z Rzeszowa to jedną z najlepszych kapel jaka znam i bawiłam sie kilkakrotnie na weselach. Zawsze mieli dobrą i dostosowany do danej sytuacji repertuar, a to jest ważne.
  • gość 2017.03.06 [09:56]
    Polecam najlepsze rozwiązanie
    Sotomix zespół + dj + wodzirej
    w cenie zespołu
    http://www.sotomix.ecom.net.pl/
  • gość 2017.03.13 [19:53]
    Poznałam zespół Vario na weselu u znajomych i bardzo mi się spodobał od pierwszego kontaktu. Zespół jest bezpośredni i bardzo ładnie grają melodyjne utwory, a vokal jest znakomity. Wydaje mi się, że zespół jest kompletny. Polecam!
  • gość 2017.03.16 [14:30]
    Ja mogę polecić Afro Band. Widać, że granie na weselach to ich prawdziwa pasja i bardzo cenią sobie zadowolenie klienta, które wydaje mi się, że jest dla nich najważniejsze. Poza tym fajnie grają i śpiewają. Zespół wart polecenia.
  • gość 2017.03.20 [10:22]
    DJ Robosound jest świetny. Doskonale wie jak się prowadzi dobre wesele. Polecam!
  • gość 2017.03.27 [12:17]
    Tak, ja również polecam DJ Robosound

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...