Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruuuszk

Zespol blue moon z warszawy, polecacie?

Polecane posty

Gość kruuuszk

Zainteresowal mnie ten zespol, dziewczyna ma ciekawy wokal, nie banalny...moze macie znacie jakkies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoon 1
Witam serdecznie :) Trafiłam na ten post zupełnie przypadkowo. Nie będę podszywała się pod kogoś innego, bardzo miło mi słyszeć taką opinię o sobie :) Jeżeli ma Pan jakieś pytania chętnie odpowiem najlepiej mailowo bluemoon.zespol@gmail.com Pozdrawiam :) Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik2015
Jeśli lubisz adrenalinkę ,która wydzieli się gdy przychodzisz na salę a tam zespół w skladzie zupełnie innym niż miał być, to .... bierz te kapele.Dzień wcześniej potwierdzają , że nic się nie zmieniło, a potem robią taki numer ! Jesteś wtedy postawiony "pod murem"... Ja przez takie traktowanie Klienta-nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia000
Byłam ostatnio na weselu z zespołem Blue Moon i bardzo dobrze się bawiłam, nie przyglądałam się jednak kto był w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Z
Podobało nam się jak grali w czasie wesela. Ich próbny koncert był niczym w porównaniu do tego, co wykonali w czasie uroczystości. Bawiliśmy się świetnie przy takiej muzyce. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół w pełni profesjonalny. Zarówno kontakt przed samą uroczystością jak i wykonanie podczas, na najwyższym poziomie. Ekipa bardzo elastyczna, świetnie radzili sobie z sugestiami gości, ale najważniejsza rzecz to oczywiście sama oprawa muzyczna. Posiadają świetny warsztat muzyczny i fenomenalny wręcz wokal. Oboje z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełen profesjonalizm! Impreza poprowadzona fantastycznie! Goście bawili się do białego rana i nie chcieli zejść z parkietu. Razem tworzą piękne brzmienie. POLECAMY i bardzo dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie o zespół Blue Moon z Warszawy. Wokal tej dziewczyny jest rewelacyjny. Czy często robią przerwy w trakcie wesela? I co ze składem zespołu. Słyszałam, że para młoda po przyjeździe na salę dowiedziała się, że grupa będzie grała w innym składzie niż wcześniej przesłuchiwała. Ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć :) Wszelkich informacji udzielę pod adresem bluemoon.zespol@gmail.com Pozdrawiam :) Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół wręcz genialny.Aż szkoda czasu na jedzenie przy stole hehe nogi same rwą się do tańca.Zespół także świetnie zabawia gości różnymi konkursami naprawdę polecam Bluemoon!!! DRUGIEGO TAKIEGO ZESPOŁU NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ:))) Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie sprawdzić opuinie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z całą odpowiedzialnością polecam Zespół Blue moon. Pani Natalia ma przepiękny głos. Zespół jest po prostu extra. Wesele to tylko z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół jest naprawdę świetny. Grają rewelacyjnie udane wesele tylko z nimi . Serdecznie polecam :-) bluemoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Bluemoon jak dla mnie jest niezastąpiony :)Muzyka świetna a wokal jeszcze lepszy ,to zespól godny polecenia. polecam Bluemoon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfekcjonizm w każdym calu. Ich perfekcyjne wykonanie utworów porywa wszystkich gości na parkiet do zabawy pomimo zmęczenia. Świetnie i wesoło przeprowadzane konkursy z atrakcyjnymi i oryginalnymi nagrodami rozbawiają każdego do łez. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi! Bezkonkurencyjni!!! Udana zabawa tylko i wyłącznie z zespołem Bluemoon!!! Warto powierzyć imprezę swojego życie właśnie w ich ręce! SĄ NAJLEPSI!!!!!!!!! Polecam z całego serducha!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×