Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kinia.d.83

Zespół muzyczny na wesele małopolska / Kraków ?

Polecane posty

Gość kinia.d.83

Witam wszystkich, jestem w trakcie szukania zespółu/ kapeli weselnej z małopolski. Ślub jest w krakowie. 05/07/2014 Czy zna ktoś zespół godny polecenia? Prosze pomożcie bo ten co juz wybrałam nie miał terminu na lipiec 2014 :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościutex
A ile kasy macie na to przeznaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka Zamężna
Chcecie dobrą kapelę z W-wy ? Napiszcie do mnie - odpiszę. gosiawawa5@wp.pl ps. ja nie gram :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia.d.83
Planujemy przeznaczyć jakies 4 -5 tys. Znasz kogos godnego polecenia ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksband byłem kiedyś z nimi wysoki poziom muzyczny są z krakowa lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie bylas na weselu tylko reklamujesz ciagle ten durny portal weselny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no w sumie każdy czasem idzie na wesele nawet gdzietowesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty się wypowiadasz, bo Twój post bardzo wiele wnosi do rozmowy, tak? Jeśli masz informacje weryfikujące na plus, bądź na minus jakąś firmę - wypowiedź się, nie masz nic ciekawego do powiedzenia - sugeruję powsciągliwość:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukują Państwo zespołu muzycznego na udane i niezapomniane wesele, studniówkę, festyn bądź inną imprezę okolicznościową zespół muzyczny ARIUS idealnie spełni Państwa oczekiwania, ponieważ naszym głównym celem jest aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom wobec kompleksowej i profesjonalnej oprawy muzycznej. Zapraszamy na naszą stronę: zespolarius.dbv.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Krakowa fajne są FireBand -ten z Olą Pieczarą z "Voic'a" na wokalu oraz 4Play Band.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół ARIUS
Witamy jeszcze został nam ten termin wolny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Pozdrawiamy Zespół ARIUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honoratta87
Podbijam i mam pytanie, dziewczyny poratujcie, bo ja się w ogóle nie znam. Szukam opinii o zespole www.konkret-music.pl i nie mogę nic znaleźć, przejrzałam różne fora weselne, więc może tutaj mi się uda. Możecie powiedzieć coś o tym zespole? U mnie jest taki problem, że będzie ponad setka gości i to w szalonej rozpiętości wiekowej. Najmłodszy uczestnik: rok, najstarsza: 82 lata. Chodzi mi o jakiś zespół na poziomie, który nie zaskoczy gości sprośnymi kawałami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna88
Chyba każdą zabawę rozkręcą Ci panowie: http://weselegram.pl/ . Są z Krakowa. Duże poczucie humoru, fajne rytmiczne kawałki. Byłam na weselu, gdzie było bardzo mało młodych osób, a oni i tak rozkręcili imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbb
Twoje wymagania spełnia w 100% zespół Milwalking. Starając się trafić celnie w gusta tańczących i słuchaczy posiadają szeroki repertuar, począwszy od lat 50-tych po najnowsze przeboje muzyki tanecznej. Ich repertuar jest na tyle uniwersalny, że sprawdza się na każdych imprezach okolicznościowych różnego typu. Nie stronią także od przebojów biesiadnych i muzyki tradycyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może www.milwalking.pl ? Ich oferta skierowana jest przede wszystkim do organizatorów różnego typu imprez. Muzycy z Milwalking mają świetne wyposażenie, tzn. nowoczesne instrumenty, oświetlenie i nagłośnienie. Dbają o każdy aspekt imprezy, dzięki czemu wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik i nie ma ryzyka wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam na weselu, na którym grał DJ Pepe. na żadnym weselu jeszcze się tak świetnie nie bawiłam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mogłabym polecić zamiast kapeli dj z Playdjs, dużo więcej możliwosci ma to racja, nie raz miałam taką sytuację na weselach, ze chciałam zamówić jakąś specjalną piosenkę,a le zespół jej nie wykonywał, a tutaj mamy duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Price Tag grał niedawno na naszym weselu. Była świetna zabawa do rana! Grają energicznie, mają genialny repertuar, a zmiana wokalu żeńskiego na męski w niektórych utworach daje wrażenie, jakby były dwa zespoły :). Nasi goście też byli zachwyceni muzyką. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Price Tagiem - wszystko, czego oczekiwaliśmy, zostało zrobione. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Krakowa
Price Tag! Price Tag! Price Tag! Rewelacyjny zespół! Bawiliśmy się przy ich muzyce na weselu kuzynki. Świetna zabawa! Mega wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zespół na wesele to Price Tag Band. Znakomita, energetyczna muzyka i cudowny wokal sprawiły, że goście bawili się do białego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapela Price Tag jest warta wszystkich pieniędzy, bo wesele, które widziałam było cudowne. Cała sala świetnie się bawiła z nimi przy biesiadnej muzyce jak i zabawach weselnych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×