Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnmnmnmnmn

ZESPOL MUZYCZNY ZE SZCZECINA..........

Polecane posty

Gość mnmnmnmnmn

JAKI POLECACIE ZESPOL MUZYCZNE ZE SZCZECINA, BADZ OKOLIC????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnmnmnmn
nikt nic nie poleci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół LaBanda ze Szczecina Najwspanialszy zespół, są cudowni, prowadzą przepięknie. Nigdzie nie znajdziecie lepszego zespołu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół LaBanda super zespół.dają czadu!prowadzą śmieszne zabawy,nikt się nie nudził.polecamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół LaBanda. są niesamowici dają z siebie 100% zaangażowania . oprawa muzyczna wesela pierwsza klasa. serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LaBanda. Zespół porwał gości do tańca już po pierwszej godzinie wesela, a później było jeszcze lepiej. Bawili się wszyscy zarówno młodsi, jak i starsi. Do dziś nie mogą nachwalić ich zabaw . Wszystkim polecamy ten zespół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecamy Zespół La Banda przesympatyczne osoby Wielka Klasa grania i śpiewania poczucie humoru rozbawianie gości do śmiechu i łez:) sprawili ze dzień naszego wesela był jeszcze piękniejszy goście byli pod wielkim wrażeniem:) Serdecznie polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały zespół – La Banda to najlepszy wybór! Wszyscy są bardzo zadowoleni z wesela, goście nie chcieli kończyć zabawy i nawet obsługa naszego lokalu była zainteresowana zespołem. Polecamy serdecznie i pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas strona cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Duo and Papcio. Bardzo dobra oferta, goście bawili się rewelacyjnie i Zadko kto siedział za stołem bo wszyscy balowali a było 90 osób. Piękne rozpoczęcie skrzypce przy blogoslawienstwie i potem tradycyjne wyprowadzenie z domu i przejście do kościoła. Wesele z poprawinami było super. Często oglądamy z mężem płytę z tej wspaniałej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół LaBanda który jest prowadzony bardzo profesjonalnie i gra fajną muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam LaBanda, Zespół oferuje bogaty repertuar, wysoki poziom artystyczny i bardzo dobry kontakt z publicznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podoba się zespół LaBanda. uwielbiam to że nie ciągną jednej piosenki przez 5 minut aż do znudzenia tylko często zmieniają utwory :) nie dają wytchnienia ;) wciąż człowiek chce się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Labanda , bawiłam się z nimi na ostatkach i byłam bardzo zadowolona. Repertuar zróżnicowany, bardzo dobre nagłośnienie, świetne efekty świetlne. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam La Banda Fajny zespół :-) Dobry kontakt, elastyczni, świetnie brzmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam dj mietka. wszędzie dojedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj na wesele, to nie dla mnie. Byłam dwa tygodnie temu na weselu u przyjaciela i tam grała La Banda. Fantastycznie porywali ludzi do tańca. Uśmiechy z twarzy gości nie schodziły i o to właśnie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Motiv, świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La Banda. Najlepsi!!! Weseli, muzykalni i uprzejmi, a przy tym w kontaktach bardzo konkretni. Grali u siostry na weselu i sobie ich chwalimy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×