Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihidfgfgdgd

Zespół na wesele ile płacicie??

Polecane posty

Gość hihidfgfgdgd

Czy uważacie, że 4800 za zespół na wesele jednodniowe to dużo? Zespół jest świetny, ale cena zwaliła mnie z nóg. Ale i tak uważam, że dobry zespół to połowa sukcesu udanego wesela więc akurat na tym ciąć kosztów za bardzo nie zamierzam. Jak u Was kształtują się ceny za zespół czy może ta cena jest normalna wcale nie wygórowana? Ja nie wiem dopiero zaczynam się orientować nie mam odniesienia. Jeden zespół znalazłam za 3 tys, ale aż nie dało się go słuchać - beznadzieja. Ten mnie zachwycił. Więc co sądzicie o cenie 4800 ? dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zespol jest super to bierzcie - my mielismy swietny zespol za 4600 i nie bylo osoby na weselu ktora by sie nie bawila swietnie; zespol rozkrecal ipreze, wyciagal ludzi na parkiet - grali profesjonalnie i mimo ze wszscy przed weselem mowili zawsze @ale duzo placicie!" to po weselu par osob zabralo sobie kontakt do zespolu, na ich przyszle wesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele za rok w lipcu
mamy w umowie że płacimy 1500zł, za jeden dzień, 2 osoby, do tego 3osoby do odgrywek, oczepin czy jak to się tam zwie, te 3osoby ma wziąć 100-120zł od osoby, ale za te 3osoby nie płacę za talerzyk, ponieważ oni po tych oczepinach jadą do domu, słuchałam tego duetu na żywo jak i na wideo, są super, za żadene skarby nie pozna że gra tylko 2panów, efekt mają iż gra pełna grupa 5-6osobowa, ja nie uważam żeby był sens dawać ponad 5tys za 1dzień, bo za talerzyk też trzeba zapłacić, ale jak kogoś stać to może, my zbieramy sami i dla nas to bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że to bardzo dużo jak za zespół, za 2-2,5 tysiąca można mieć na prawdę super zespół, taki który gra, bawi, nie zapomina o gościach, spełnia ich życzenia, ja bym raczej nie wydała prawie 5 tysięcy ale to zależy kto ile ma pieniędzy :) jak masz kasę a zespół ci się odoba to bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój teść jest ok
my płacimy 2900 na jeden dzień ale wiem, że 4 tys to juz standard. my zamówiliśmy nasz zespół dwa lata temu ale teraz już biorą 4500 i nie sa wcale jacyś najdrożsi w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole obowiazkowe
a ile płaci się w takim razie za dj? i czy dj puszcza tylko muzyke czy tez prowadzi wesele? oczepiny itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
My płacimy 3300,- za jeden dzień, będą grać do 4 rano a za każdą kolejną godzinę trzeba dopłacić, już nie pamiętam ile ale chyba coś koło 150,- i to jest jeden z najtańszych zespołów, cena 4500,- i więcej to już standard :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespol to naprawde wazny element weslesa... jak nie najwazniejszy wspolnie z jedzeniem :) wiec jesli fajnie graja i znasz ich to warto dac tyle za nich... moja siostra w czerwcu miala wesele i dali 5tys za zespol... serio bylo warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole obowiazkowe
a jak goście odbierają dj na weselu? czy nie lepiej bawic sie kiedy muzyka gra na zywo? nawet jesli wykon jest gorszy troszke niz oryginal. Ja nie bylam nigdy na weselu z dj. No i czy potem nie ma gadania, ze mlodzi poskapili na zespol, bo jednak wiadomo ze dj tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój teść jest ok
byłam kilka razy na weselu gdzie był dj i było super. z tym, ze u nas w okolicy jest taki jeden dj, facet po 40, który świetnie prowadzi wesela, lepiej niż niejeden zespół. cały czas cos mówi, bawi gości, można zamawiać piosenki u niego. jeśli jest u mlodej w domu i młodego to swoją kamerką nagrywa filmik i potem puszcza go na rzutniku na sali, czasem młodzi dają mu swoje zdjęcia z dzieciństwa i on też je puszcza albo ustawia kamerkę na salę i puszcza to na rzutniku. potem te nagrania oddaje młodym. byłam na jednym weselu gdzie grał inny dj, młody chłopak i on już nie prowadził wesela tak fajnie, widać było, że się peszył i nie miał doświadczenia. dużo osób mówiło, że dj to świetne rozwiązanie i nikt nie mówił o skąpstwie młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja alicja alicja
za jeden dzień płaciliśmy 3200 w tym roku w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel87
Witam, rok temu płaciłam ponad 2000zł za jeden dzień, 4 osoby, zespół był fantastyczny! Zachwycili wszystkich. Polecam Zespół KONKRET z Zawiercia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
ja place 5200. Wiem ze duzo, ale bylam na weselu miesiac temu gdzie grali i od razu powiedzialam ze chce tylko ich, mam jeszcze rok - jakos uzbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie dużo, ale zespół jest NAJWAŻNIEJSZY, jeżeli chodzi o imprezę. Ostatnio byłam na weselu, na którym był DJ-wodzirej. Zajebiście! Wszyscy skakali jak małpy po parkiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja płace 4200 za 12 godz grania,nie robie wyjscia z domu,zespół będzie od razu na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrrycha
Na podlasiu za dobry zespół płaci się od 2500 do 4500, te tańsze to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda89
My płacimy 2000 zł za wesele i poprawiny. Zespół jest tylko dwuosobowy ale sprawdzony bo już bawiliśmy się na weselu na którym grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
to zalezy jakiego zespolu sie szuka. Nasz zespol jak juz pisalam bierze 5200 - zespol z Bialegostoku czyli Podlasie. 6ciu mlodych muzykow, bez zadnych harmonii i tamburynu, swietnie spiewajacy, nie pijacy i rozkrecajacy impreze na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne!Usługi muzyczne tanieją.Dzisiaj nie problem znaleźć zespół muzyczny/dobrych fachmanów weselnych/na nie złym poziomie za rozsądną cenę.Kapele,które cenią swe usługi za więcej niż to warte mają coraz mniej zleceń weselnych.Jak wszędzie istnieje konkurencja,a internet jeszcze ją bardziej potęguje.:)Tak jest czy ktoś chce czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zdecydowaniem się na tak duży wydatek polecam sprawdzić jak największą liczbę zespołów. Taka cena faktycznie powoli staje się standardem, niemniej jednak warto szukać konkurencyjnych ofert. Ja swoje poszukiwania oparłem o stronę www.gdziewesele.pl bo tam od razu podane są ceny kazdego zespołu. Polecam odwiedziny tej strony, wykaz zespolów z całej Polski jest tutaj: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
ja akurat płacę 3tyś za jeden dzień-zespół sprawdzony z małego miasteczka u nas ceny dochodzą do 5tyś-czy to się opłaca? Hmmm jakby był dobry to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkie mango
U nas 3 lata temu grał Diamentowy Kolczyk. Za 2 dni płaciliśmy 3200 cena była ustalona 1,5 roku wcześniej. Na tamten czas nam się wydawało bardzo dużo, ale po weselu nie żałowaliśmy. Bo za ten zespół warto było dać każde pieniądze. Grają rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda z sierpnia
miałam zespół z Podlaskiego za 2600 nie zamieniłam by go na zaden inny naewet za 5 tys, nie jest to tylko moje zdanie ale wszystkich moich gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×