Odpowiedz na ten temat

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

• Kasiaa_teus 2017.07.21 [14:04]
    A może postaw na jakiegoś sprawdzonego dj'a? Polecam sprawdzić Macieja zwww.djmw.pl - grał u nas i jest naprawdę warty swej ceny.
  • gość 2017.07.28 [22:34]
    Pamiętajmy o tym, że z regóły ma się jedno wesele wżyciu chyba, że ktoś lubi się ciągle żenić. Ja poszedłem na całość. Zaklepałem dobrą salę z klimą i z kuchnią co miała domowe potrawy, a zespół wziąłem najwyższych lotów, czyli Nie Ma Mocnych.czemu wziąłem ten zespół, to powiem krótko: posłuchałem kilka kawałków na yt i już miałem pewność, że to jest to! sprawdziło się, bo dali czadu na maksa i wesele upłynęło pod znakiem tańców do białego rana.
  • gość 2017.07.30 [18:25]
    bardzo szanuję małe ojczyzny i że jestem z Krakowa, to musiał to być zespół, który ma coś wspólnego z tym miastem i wziąłem Krakus Band, który jest bajecznym zespołem. Ma ciekawe wykonania od szybkich do wolnych no i przede wszystkim są to ziomki. powiem krótko. dali takiego czadu na sali, że chyba było słychać ich na samym Wawelu, a głosy posiadają nie do zdarcia! kapitalna kapela na kapitalne wesele. pozdrawiam!
  • Edyta_Casting 2017.07.31 [17:49]
    Dziewczyny! Czy chciałybyście pójść do ślubu w sukni po swojej mamie, babci lub innej bliskiej osobie? A może ktoś chciałby Was "ubrać" w taką sukienkę, która nie do końca Wam się podoba i chciałybyście ją przerobić? Dajcie znać, szukam uczestniczek do nowego programu TV, w którym rozwiązujemy takie dylematy usmiech.gif
    Napiszcie pod postem lub na adres casting@goldenmedia.tv< /a> usmiech.gif
  • gość 2017.08.11 [13:48]
    Witam
    Z czystym sumieniem polecam zespół Faza z michałowic.
    Chłopaki fajnie grają a wokalistka ma potężny głos.
    Muzyka dla każdego zadowalająca gusta starszych i młodych.
    Polecam wesele było w dechę.
  • gość 2017.08.23 [14:25]
    Polecamy gorąco zespół Krakus Band, wspaniale potrafią pokierować imprezą. Pełen profesjonalizm!! Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Jeżeli będziemy potrzebować kiedykolwiek zespołu to od razu dzwonimy do Nich!!!
  • gość 2017.08.28 [14:24]
    Nie Ma Mocnych grał niedawno na naszym weselu. Była świetna zabawa do rana! Grają energicznie, mają genialny repertuar. Nasi goście też byli zachwyceni muzyką.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - wszystko, czego oczekiwaliśmy, zostało zrobione. Polecamy!
  • Martyna827 2017.09.12 [19:54]
    Jak zespół na wesele, to tylko i wyłącznie http://vervaband.pl. Grają w Krakowie i okolicach (Brzesko, Bochnia i chyba cała Małopolska). Nie jest ważne czy na waszym weselu będzie dużo młodych czy też starsze towarzystwo - repertuar jest tak dobrany, że trafia w gusta każdego. I największe hity i aktualnie modna muzyka. Polecam!
  • Bartek_86 2017.09.19 [12:36]
    Na naszym weselu grał zespół Motif Band z Krakowa. Wszyscy byli zachwyceni. Repertuar, prowadzenie, poziom muzyczny wszystko z klasą. Zespół, który w ciemno mogę polecić na każde wesele. Tego nie można opisać żadnymi nagraniami, grają tylko na żywo. Nie mieli najmniejszego problemu z zagraniem czegoś co było nawet z poza repertuaru. Polecam gorąco !!! http://orkiestrawesele.pl/
  • gość 2017.09.20 [11:45]
    Znam. Nie Ma Mocnych to naprawdę fajny zespół. Gają bardzo dobrze i rytmicznie, a ja słuch muzyczny mam wytężony!
  • gość 2017.09.23 [18:24]
    Świetnie bawiłem się jako gość przy zespole Krakus Band. Serdecznie ich polecam. Ten zespół to nie wtopa. To istna petarda. Muzykę mają w sobie!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...