Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onaa11

Zespół Weselny z Olkusza i okolic

Polecane posty

Gość Onaa11

Zna ktoś fajne zespoły z Olkusza i okolic Słyszałam że Crazy-Max fajnie gra. Może ktoś z was jest podobnego zdania . albo ma jakis zespol godny polecenia. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol Lanser mozna polecic na 1000%. Oprawa weselna przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszyscy goscie zadowoleni i wytanczeni. Zabawy weselne organizowane ze smakiem i wywolywaly duzo usmiechu na twarzy. Do tego dodac trzeba, ze sklad zespolu mily i wesoly:). Wszystko na 6+. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moim przedmówcą. Wspaniały zespół! Wszyscy bawiliśmy się do pomysłowych i zabawnych oczepin. Gorąco polecam zespół Lanser!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecamy zespół Lanser. Pełen profesjonalizm, ekstra zabawa - czuć w nich powiew młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jesteśmy świeżo po naszym weselu. Wspólnie z mężem pragniemy podziękować a zarazem polecić wszystkim zespół Lanser. Bawiliśmy się świetnie, nie zmieniłabym w ich graniu niczego ! Było wszystko czego sobie zapragnęliśmy i co razem z zespołem ustaliliśmy. Dzięki Wam jeszcze raz !! Marysia i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Lanser polecam na 1000% . Grał na weselu mojego syna 20.05.2017,pełen profesjonalizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też z tych dobrych zespołów można polecić zespół SELECT z okolic Olkusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja8

Select jest raczej z Wolbromia, maja super saxofonistke, ogólnie grają bardzo dobrze i dla ludzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×