Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkaaaaklaudia

zespół weselny ze śląska!!

Polecane posty

Gość kkkaaaaklaudia

Mam do Was pytanie, poszukujemy zespołu na wesele. Jesteśmy ze Śląska, okolice Tychów/Bielska. Oczywiście zespół nie musi być z tych okolic, ale najlepiej ze śląska. Jeżeli chodzi o zespół zależy na na zespole minimum 3 osobowym, aby grali wszystko - od disco polo po najnowsze przeboje, aby potrafili zabawić gości i wczuć się w ich rytm. Czy macie jakieś sprawdzone zespoły? Polećcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u siostry grał Sto lat. nie są ze śląska, ale z tego co wiem to mogą dojechać. grali same znane piosenki, każdy znalazł coś dla siebie, żeby się wyszaleć na parkiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sektor 4 karaluchy beat brothers z******te zespoly,zabawa z nimi zawsze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fertka
Ja mogę polecić również dj Daro - http://3-dj.pl/ . Grali na weselu u moich znajomych. Świetna jakość zarówno muzyki jak i oświetlenia. Potrafią rozkręcić imprezę, więc jeśli na takim dj wam zależy, to warto zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×