Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagótka

Znalazłam śliczne zdjęcia!!!

Polecane posty

Gość jagótka

Zgadzacie się ze mną: http://www.fotoslub.pl Mi się bardzo podobaja, juz dzwonię do fotografa! Sa takie naturalne i z klimatem, ach... ładniejszych nie widizałam! Mam nadzieję, że mój termin jest wolny, hip hip! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
jesli te zdjecia sa ladne to ja jestem piekna i mam niedowage!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
naprawde i sie nie podobają? Co w nich nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
a ktos zna cenę? ktos robił może u tego fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
sie bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
o, prawda, nareszcie ktos normalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
kto zna tego fotografa!!?? halooo!! na pewno ktoś taki jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syropinka26...
hej!uwazam ze zdjecia sa ciekawe..bardzo mi sie podobaja te zrobione nad jeziorem..ciekawy zestaw kolorow z tymi parasolami. dziwne tylko ze nie ma nigdzie adresu bo sama jestem ciekawa skad jest ten koles-choc puki co nie mam nawet faceta:P -dokladniej bo po zdjeciach wyglada ze wawa.. uwazam jednak ze zdjecia kolorystycznie nie sa do konca dograne i troche kiepskiej jakosci.choc moze na papierze inaczej to wyglada.. pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia i nie widzę w nich nic specjalnego, oczywiście poprawnie wykonane ale takie jakieś bez duszy i polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma z Gimblii
Widze,ze pan Marek znowu sam ze sobą rozmawia i klony tworzy.Zapomniał pan dodac cos o "kicaniu,skakaniu" młodych par i o tym,ze koniecznie trzeba obejrzec wszystkie zdjecia z sesji jednej pary anie tylko wybrane i komputerowo poprzerabiane. Panie Marku ,prosze sie poprawic i koniecznie dopisac te informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagótki
strasznie nędzna ta pseudoreklama :O Pan fotograf sie nie popisał :P Ile mozna tworzyc takich topikow??? Bardziej naciaganych nie widziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwoooooooo
takie zdjęcia? obrobirone w fotoshopie i to marnie to ja robie siedząc na kiblu. po co płaćić za coś takiego? przecież znajomi, kuzyn czy siostra zrobi lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
zdjęcia są kiczowate-przesada w kolorach,aż razi w oczy,robione są w Wwie w parku Łazienkowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, subtelność autoreklamy na poziomie jaskiniowca... Specem od marketingu to ty nie zostaniesz... Takie hamstwo, ze nawet nie wejdę na tą twoja stronkę.... Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - coral -
Aaaaa, to to jest pan Marchewka, o który tak sie udzielał na poprzednim topiku, robiąc innym fotografom koło tyłka!!! Panie Marchewka, ale polotu panu brak - jak Marchewka, to pseudonim Jagótka... I to z bykiem ortograficznym w środku... Ale żenada!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierdoneczka
Gdy brak intelektu podstęp sie nie uda z Marchewki - Jagótka to są marne cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qbek
Do tych parasolek proponuję kalosze, będzie udawało, że to nie kicz, tylko powódź... Czemu faceci są tak ograniczeni i bezczelni? Naprawdę się gościu nie spodziewałeś, że cię rozpoznają pod "jagótką"? Jesteś facio staruszek i nawet nie umiesz pisać jak młoda dziewczyna.... Pierwszy raz widzę taki obciach na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutek o2
Wystąpiono do portalu o2 ujawnienie IP, z których pisane są posty. Co wy o tym sadzicie? Zdaje się, że ktoś tu nieźle rozrabia i chyba nieźle się na tym przewiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - coral -
Jak najbardziej! To już jest męczące. Człowiek chciałby wejść na normalny topik o zdjeciach, a nie na darmową promenadę reklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie sa ladne, a niektorym nawet dobrej jakosci brakuje, ale moze tylko na komputerze..Niemniej szkoda. Nie wiem czy ktos robi autoreklame, ale zamiast tej moze lepiej popracowac nad warsztatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha dobre sobie
takie zdjęcia może zrobić każdy..ktoś oszczędzał na fotografie..przynajmniej tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi ktoś da opowiedz na moje pytanie. Czy można tu coś w kafeterii napisać, aby z tego nie było draki?. Coraz bardziej negatywnie podchodzę ludzi zajmujących się robieniem zdjęć. Jestem pewna, że w większości osoby zabierające tutaj głos to właśnie ludzie robiący zdjęcia na ślubach i innych uroczystościach. Czemu tu w kafeterii ktoś tak na siłę obraża fotografa którego strona jest w Internecie. Ludzie opanujcie się, jest to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
Mam specjalnie taki nick z błędem, żeby było inaczej. Rzeczywiście ludzie są okropni... A w takim razie kto ma jakiegos fotografa z ładnymi zdjęciami (wg Was)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że pomimo że nie jestem z Warszawy to p Marka Marchewkę miałam okazję poznać i to akurat podczas robienia zdjęć. Jestem pewna, że ten temat został założony tylko po to, aby tego fotografa obrażać i zniesławiać. Do tego tylko są zdolni Warszawiacy i nic dziwnego, że ich nikt w Polsce nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! NIE IDŹCIE NA TO! NIE PODAWAJCIE ŻDANYCH STRON, BO FACET CHCE SOBIE POWETOWAĆ. MOŻE ZRESZTĄ SAM COŚ PODA POD INNYM NICKIEM... bez jaj - po co ktoś ma robić reklamę innemu fotografowi? Że wyszły braki kulturalno - intelektualne nie oznacza, że trzeba wycofywać się z całej sprawy w ten sposób. Naważyłeś piwa, to je teraz wypij! Jagna Krak to zdaje sie kolejny pseudonim Speca Od Wizerunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie
Zgadnijcie kim jest agunieszka, jagótka i znajoma z gimbli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie
Dodam że te trzy osoby to jedna i ta sama osoba. Wstyd i myslę że juz nie długo wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam z niecierpliwością, aż \"wszystko sie wyjaśni\". Proszę zacząć ode mnie:) Widzę, że kiedy przyprze si ciebie do muru, zachowujesz się jak małe, skerzeczące bachorzątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×