Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZainteresowAnna

ACCORD FINANCE - sprzedawca usług finansowych

Polecane posty

Gość ZainteresowAnna

witam, osoby mające wiedzę w tym temacie proszę o wszelkie info! interesują mnie przede wszytkim kwestie wynagrodzenia, jak rownież procesu rekrutacji i szkoleń. dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowAnna
to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administracja ex
Kochanie w każdej firmie finansowej tzw Multiagencji jedziesz na prowizji od sprzedanych polis lub funduszy czyli ok 40% urocznionej składki klienta, jak nie sprzedaż 3-4 polis w miesiącu nie dostajesz złamanego grosza ... Praca zajebista ale jesli nie masz zacięcia, doświadczenia i kontaktów do ludzi z kasą i wchodzisz w tę branżę w tych czasach (czytaj: kryzys) daj sobie siana - mówi Ci to kumpela 34letnia po 6letniej pracy w tego typu firmie. Fundusze sie nie sprzedają, polisy też, kredyty hipoteczne się nie udzielają - teraz przeżyje tylko ten najbardziej doświadczony i najbardziej wciskający kit klientowi. Mocno się zastanów czy warto na 2 miesiące psuć sobie CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relianka
ostatnio pojawia się dużo ogloszeń, dlatego też jestem ciekawa Waszych opinii dotyczących pracy w tego typu punkcie, jak również kwestii zarobków. wiem tyle, że obsługują Auchan i Leroy Merlin. Podzielcie się wiedzą w tym temacie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pracowałam w Accordzie prawie 3 lata. Praca polega na chodzeniu po sklepie i zachecaniu klientow do wyrobienia karty kredytowej. Na sklepie spedza sie jakies 7 godz, do punktu przychodzi sie tylko z klientem gotowym do zawarcia transakcji. Jesli chodzi o kase to naprawde mozna niezle zarobic z czystym sumieniem moge powiedziec ze z premia 3000 netto to standard. Praca jest dosyc ciezka ze wzgledu min. na prace w weekendy jedna niedziela w miesiacu wolna jak dobrze pojdzie oraz ogromna rotacje, ludzie przychodza i zaraz sie zwalniaja a ktos musi pracowac nawet jesli trzeba to 12 godzin. Jesli komus odpowiadaja takie warunki to warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALDEK SUPERBOY
pracuje w tej firmie od roku, jestem najlepszy w naszym punkcje, zazwyczaj udaje mi się realizować narzucone miesięczne cele, pracuje w stolicy, premie w kwocie 3000 to żart czyjś chyba, realne premie to 300 -500 zł jak dobrze sprzedajesz, no i podstawa 1400zł netto.3000 ma ale manager z premią;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłykcia 99
zarobki maarne.umowa zlecenie bez szans na umowe o prace. mobbing,nie szanowanie pracownikow.pracownik ma byc baranem płaszcacym sie przed klientami i wciskajacym mu za wszelka cene produkty. łażenie po sklepie,kilkugodzinne.to ponizajace ze trzeba zaczepiac ludzi ktorzy w spokoju chca zrobic zakupy lub zastanowic sie co maja kupic.nie polecam tej firmy.dlugo ona nie pociagnie. niedlugo zaczna pewnie ucinac stawki bo jest malutka sprzedaz. nie dziwne.niech zaczna dbac o klienta a nie przekrety robic.przeciez nie zdarzaja sie prawie klienci ktorzy wracaja po kolejny produkt. jesli wracaja to po to zeby wyjazsnic dlaczego az tyle musza placic.nie jest to przyjemne bo to zawsze wina pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
non stop ogloszenia o pracy i wszystko jasne. nieeeeeeeeeeeeee polecam. chyba, ze chcesz miec w cv ze pracowalas ,,w banku'' i wtedy latwiej gdzies sie zahaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×