Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janwik

agencja iwizerunek

Polecane posty

Gość janwik

Witam, poszukuję agencji reklamowej, która zajmie się kompleksowo wizerunkiem mojej firmy w sieci. Sporo pozytywnych opinii znalazłem na temat agencji iWizerunek. Może ktoś z was korzystał z ich usług i podzieli się wrażeniami? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam i polecam. ja akurat miałam problem z negatywnymi opiniami, które wypisywala konkurencja i przez to traciłam klientów. zglosilam sie do iwizerunku a oni profesjonalnie ogarneli temat i dzieki ich pomocy nieprzyjemne wpisy znikneły z sieci- fajna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko29
Zdecydowałem sie na ich uslugi, gdy zaczynałem otwierac sklep internetowy i chcialem pozyskac nowych klientow. Polecam- mają taką usługę jak monitoring opinii, dzieki czemu opracowali strategie dzialania i szybko reagowali w przypadku kryzysowych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina6b
Profesjonalna agencja, parę miesiecy temu zaczęłam startować z salonem kosmetycznym i potrzebowałam kogoś od wizerunku w sieci.Fajnie sie tym zajęli, kompleksowo- strony wizytówkowe, pozytywne opinie, marketing szeptany. To oczywiście przekłada się na ilość klientów jakich obecnie mam i których mi przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janwik
dzieki za wypowiedzi, skontaktowalem sie z nimi i dogralismy szczegoly wspolpracy. mam nadzieje,ze niedlugo zobacze efekty i pojawią się nowi klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×