Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula paulina

Anglicy w bizesie

Polecane posty

Gość paula paulina

Czy ktoś negocjował kiedyś umowy z Anglikami albo ma doświadczenia biznesowe z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie okazali się konkretnymi kontrahentami, jeśli cena im odpowiadała to przysyłali zamówienie, kiedy była za wysoka, twierdzili \"w Anglii kupimy to połowę taniej\" i temat się kończył. zwracali uwagę na szczegóły dot. produktu, czasem zbijali cenę o pensy, przy czym w ogóle nie zwracali uwagi na wysokie koszty transportu. generalnie czasem wydawało mi się, że w ogóle nie umieją liczyć. gubili się w papierach, wszystko trzeba było im tłumaczyć setki razy, szczególnie, gdy mieli zapłacić. wtedy nie wiedzieli za co ta faktura i co w niej jest, a dlaczego takie ceny, itp, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula paulina
dzięki bardzo; a w trakcie negocjacji jeszcze przed podpisaniem umowy?robili chamskie sztuczki, zwodzenia itd jak,np. niemcy czy byli prostolinijni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdarzyło mi się coś takiego nigdy. raz nawet zamówili produkt z elementem łącznym z metalu a otrzymali z plastiku i nie robili rabanu - chyba się nie dopatrzyli. tak, oni chyba zapomnieli wtedy, że pracuję z Polakami ;) natomiast prototypu były robione do skutku, aż osiągnęły perfekcję, wtedy dopiero akceptowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×