Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Markus888

Asseco, Comarch, IT.expert, Sygnity praca

Polecane posty

Gość Markus888

Asseco, Comarch, IT.expert, Sygnity, w której z tych firm polecacie pracę?? Proszę o konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykkj1989
Pracuję w IT.expert i jestem zadowolony. Jeśli ktoś ma ambicje i chce się rozwijać to na pewno praca dla niego. Dużo fajnych, ciekawych, ale i ciężkich projektów do realizacji. Sporo szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje. Wynagrodzenie na czas, nie ma zaległości jeśli chodzi o sprawy finansowe. Praca na dobrym sprzęcie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad90
zdecydowanie ODRADZAM Comarch, nawet tam nie aplikujcie, bo was wykończą. Za to zgadzam się z poprzednikiem co do IT.expert - tam jest naprawdę dobrze. Firma ma ciekawe projekty międzynarodowe dzięki czemu pracownik cały czas się rozwija, a do tego dobrze płacą :) a co do dwóch pozostałych firm to niestety nie miałem z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaulGonzalez
Asseco to jest jedna wielka pomyłka. Niby sponsorują duży klub siatkarski, a nie wywiązywali się z umów którą ze mną zawarli. Myśleli, że znajdą głupka... W Comarchu pracowałem przez 2 lata, ale bez specjalnej rewelacji, ok - nic więcej. Co do IT.expert to ta praca (jestem od prawie 4 miesięcy) jest tym czego szukałem (przynajmniej mam tak nadzieję). Duże projekty, niektóre to mega wyzwania, ale i kasa dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×