Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćo9o

atrakcje na imprezę świąteczną Wigilie firmową Warszawa

Polecane posty

Gość gośćo9o

Zbliża się okres świąteczny a więc i czas planowania Wigilii oraz spotkań firmowych . Jeśli chcecie sowim pracownikom dać nietuzinkową atrakcję i zarazem dać niezapomniany prezent z tego spotkania, firma Projektant Nadruków ma do zaoferowania usługę wykonywania nadruków na koszulkach i innych tkaninach podczas trwania imprezy. Nadrukować można wszystko zdjęcia uczestników, imiona, zaprojektowane własnoręcznie grafiki a nawet namalowane rysunki które możemy przenieść na koszulki. Nasza usługa jest bardzo elastyczna przez co możemy wykonywać ją na terenie całej polski zarówno wewnątrz jak i na powietrzu , staramy się dostosować zawsze do zamysłu organizatora. Koszt koszulki z nadrukiem podczas eventu to tylko 10 zł za sztukę. W ramach usługi możemy zaproponować naszego fotografa. Jesteś zainteresowany usługą, chcesz poznać pełną wycenę i dostępność terminów zapraszamy do kontaktu mailowego projektant.nadrukow@gmail.com< /a> pod numerem tel 517365232! Serdecznie polecamy nasza usługę która z powodzeniem wykonujemy na imprezach firmowych i nie tylko w całej Polsce!!!! Pozdrawiamy i do zobaczenia na evencie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten wątek trafiłam przypadkiem bo własnie szukam propozycji dla zarządu na urozmaicenie zbliżającej się dużymi krokami Wigilii firmowej i dlatego mam pytanko do Projektanta Nadruków czy w ramach danej usługi możecie także zaoferować fotografa ? Mam już pewna koncepcje ale to narazie etap pomysłu który trzeba dopracować ;) Czekam na info, Ola, Creditx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł super, polecam ! byłam z mężem w tamtym roku na imprezie świątecznej w jego firmie i tego typu atrakcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem no i otrzymaliśmy świetną pamiątkę tylko w danym przypadku była to torby bawełniane z wybrana przez nas grafiką :) Fajna opcja wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zrobić dla swoich pracowników taki klimatyczny seans z http://www.wyswietlfilm.pl/ - w zeszłym roku robiliśmy wigilię inaczej, ale teraz mieliśmy ich przy okazji świąt wielkanocnych i zrobili mega furorę i będziemy ich brać znów, tym razem w lecie na wyjazdową imprezę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferr
Świetnej jakości zdjęcia robi firma http://fotobudkawarszawa.com. Warto zamówić na każdą imprezę, bo naprawdę świetna zabawa dla gości. Plusem jest to, że firma działa w całej Polsce i zapewnia kulturalnego animatora, który rozkręci imprezę. Dostarczają też cały kosz zabawnych gadżetów do zdjęć – np. okulary, śmieszne peruki czy kapelusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka świetna sprawa... tylko jeszcze ludzie muszą dopisać. Ja wynajmowałem dla swojego zespołu fotobudkę z firmy http://www.cameralnie.pl/pl/ - kluczem w moim przypadku okazali się animatorzy którzy mimo wszystko musieli na początku zachęcać uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makamaka
Dla mnie na wigilii firmowej to najważniejsze jest jedzenie, a całą reszte się ogarnie. Z jedzeniem różnie bywa. polecam Restauracje Wilanów http://www.restauracjawilanow.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku byłam na wigilii firmowej w restauracji pod gigantami. polecam każdemu to miejsce, niesamowita atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym miejscem jeśli chodzi o bilard będzie klub House od Pool założony przez zawodowych graczy czyli Trajdosa i Derka na Marynarskiej. Warto tam podbić. Na stronie houseofpool.pl jest dokładny kontakt, nr telefonu dla rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eruko
Jeżeli świątecznie, to coś na spokojnie - może mobilny bar kawowy? Coś takiego oferuje np. firma perfect service, która swoją drogą polecam, bo robią najlepszą kawę jaką kiedykolwiek piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehka30
Polecam tę firmę! Ich kawa podbiła już kila eventów, które organizowałam, teraz stali się już stałym punktem,! I nie mam zamiaru ich zmieniać, ludzie bardzo ich polubili, ich kawę również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudulka
a co jeszcze poza kawą mają? czy tylko to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A planujecie na takiej imprezie zadbać też o obsługę techniczną - światło, nagłośnienie itp.? U nas przy takich większych imprezach jest to nieodzowny element! Zawsze w tej kwestii wspiera nas swoim sprzętem i załogą firma Multiwizja, http://multiwizja.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na firmową Wigilię polecam 2 w 1: profesjonalny karykaturzysta eventowy (jako kameralna atrakcja spotkania) + błyskawicznie wykonane przez niego dla wszystkich uczestników prezenty świąteczne w postaci karykatur, a raczej wesołych portretów. W Warszawie, ale nie tylko. Ciekawe, czy w tym roku ta atrakcja będzie podobnym hitem, jak w ubiegłych latach. http://karykatura.com/wigilia-firmowa-pomysly-na-atrakcje-prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas duzej imprezy świątecznej bardzo wazne jest również odpowiednie oświetlenie oraz nagłośnienie. Świetnymi specjalistami w tym zakresie jest firma http://bscav.eu/ Pełna profeska i dobre stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urmina
ja osobiście polecam pokazy Iluzjonisty - Pana Li!Potrafi rozbawić towarzystwo!doskonale sobie radzi na scenie co widać bo ludzie super sie bawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę śmialo polecić fajną atrakcję przy której moja załoga świetnie się bawiła. Fotobudka byla w zezłym roku, w tym roku dobieramy gifa ;) http://www.speed-photo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze mogę polecić bardzo nietypową atrakcję w Warszawie - rejs statkami LOEWENTIN albo WERNER! Wynajęliśmy oba statki na pływający event na Wiśle i było R E W E L A C Y J N I E! Cenowo wychodzi podobnie jak impreza w jakimkolwiek lokalu, a Goście byli zachwyceni. Akurat nie robiliśmy wigilii, a imprezę dla kluczowych Klientów i nie mogliśmy zaplanować nic fajniejszego. Polecam zajrzeć Wam na www.zeglugawarszawska.pl - zajmują się organizacją wszystkiego. W przyszłym roku chyba zrobimy taki sam event dla pracowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatosn
Na Wigilię firmową klub Mila Zegrzynek jest jak znalazł ;) Ma wyjątkowy świąteczno-wakacyjny klimat, ja czułam się oczarowana tym miejscem :) Cudowny klimat robi sala z kominkiem i widok na jezioro, to naprawdę ciekawe połączenie z żeglarską duszą tego miejsca, świetne są pokoje stylizowane na kajuty ;) Na niezapomnianą Wigilię to najlepsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku dla moich pracowników organizuję spotkanie wigilijne w Restauracji Klimczok, a to dla tego, że mają bardzo smaczne jedzenie i kilka razy już mieliśmy tam spotkania integracyjne, za każdym razem było przyjemnie i bardzo smacznie. Obsługa tam jest bardzo profesjonalna, a kuchnia zachwyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać ile trwa wasza impreza w tym Rozdrożu? Jestem ciekawa na ile minimalnie można zarezerwować salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza impreza świąteczna trwała tam 2-3 godziny, później kto chciał to już zostawał na własny koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest to Rozdroże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To restauracja zaraz obok Łazienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliście tam może na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×