Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aukcjoner

AUKCJE INTERNETOWE

Polecane posty

Ok - to ja dorzucę tutaj kupuje.to bo przeczytałam w jakimś artykule (no a później znalazłam na fejsie), że pod koniec kwietnia wejdzie na FB właśnie platforma zakupowa, na której będzie można również prowadzić aukcje - myślę, że może to być spore ułatwienie dla wielu osób zwłaszcza, że nie bedzie trzeba dodatkowo się rejestrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnfgnh
A slyszeliscie o aukcjach typu wymiana przedmiotu na przedmiot, anie przedmiot za kase ? Ja ostatnio natrafilem na ciekawy portal aukcyjny zobaczcie tutaj http://server.netsales.pl/z/16541/CD6816 Na poczatek dostajesz 200 punktow i wszystko jest w pelni darmowe. Napiszcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm o tym ostatnim to ja jeszcze nie słyszałam. Interesujące. Ale za to o tym wcześniejszym słyszałam i sprawdziłam na Facebooku - wiem też, że już pierwsi testerzy wypróbowują platformę - i na fb właśnie jest info, że jesli chciałoby się do nich dołączyć (w sensie do tych sprawdzaczy ;) testerów) to trzeba pisac do nich na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka35
A od dzisiaj na www.pogrosiku.eu mozna mieć za darmo punkty, spienieżają ruch na stronie i zarobek trafia do Użytkowników, w aktualnosciach napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka-p możesz napisać o tym coś więcej? Gdzie znalazłaś informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada25, info znalazłam na jakimś portalu czy blogu specjalistycznym bo akurat coś w kwestii allegro szukałam no i czytam, ze takie allegro ma powstać na fb ;) No więc zaciekawiło mnie to i sledze teraz w miarę na bieżąco co się tam dzieje - na razie testują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka27
Ja wiem, że mój chłopak czasami sobie licytuje na sknerus.pl Czasami popatrzę na produkty, ale trzeba wiedzieć jak licytować także ja się za to nie biorę, ale on sobie dobrze radzi na tym portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossesek
ja z kolei niedawno odkryłam za10groszy.pl tam jest o tyle fajnie, że za małe pieniądze można wygrać drogi sprzęt, ale zauważyłam, że trzeba opracować swój własny patent na wygranie licytacji, ale pocieszające jest to, że można wygrać licytację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
Opracowałaś jakiś? Sama licytujesz czy automaty ustawiasz? Ja się zarejestrowałam, zakupiłam pakiet bidów i spróbuję chyba tym automatem smart, czytałam, że to skuteczna opcja, bo licytuje, jak już zostaje tylko jeden konkurent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariool
Odnośnie za10groszy.pl faktycznie można tanio coś zakupić ale właśnie trzeba mieć jakiś system bo nieraz też można stracić kasę :( później ludzie się wypowiadają, że to oszustwo i tak dalej, a prawda jest taka, że albo nie doczytali regulaminu albo po prostu bezmyślnie licytowali co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holapola
jak pilnujesz tego w jaki sposób licytujesz to na pewno nie stracisz więcej niż ząłożyłeś, dobrze jest też skupić się na jednej dwóch rzeczach do licytacji a nie kilkunastu, bo wtedy bidy uciekają nie wiadomo gdzie, to za10groszy takie same licytacje jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba303
Ja na jednej się skupiam, a potem poluję na inne okazje. Opracowałem sobie swój sposób , ale najczęściej automaty do licytacji ustawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellak
no chyba najważniejsze jest to, żeby opatentować swój pomysł na takie licytacje, można licytować samemu albo ustawiać automaty, wszystko zalezy od tego jak chcemy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak na ten sam przedmiot się nastawi ktoś kto ma jeszcze większą cierpliwość i lepszą strategię ;) heheh po jakich cenach udało się wam coś wygrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ale ja spotkałąm się już z niejedną opinią, że na portalu za10groszy można wylicytować fajne nagrody wieć uważam, że warto próbować, tylko mądrze i z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No podejrzewam, że ludzie którzy hejtują tą stronkę (a są tacy) zwyczajnie bezmyślnie klikali na każdą licytacje a jednak istracić troche kasy tam można.... więc wszystko z głową jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
pewnie niektórzy licytowali co papadnie, nie patrząc na wet na to, że przy każdej licytacji tracą bidy, więc zawsze lepiej opracować swój system i licytować mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowaliście coś tam wylicytować? Jestem ciekawa bo jak tam obserwuję to ludzie wygrywają fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiaa
Najlepiej będzie jak sama się przekonasz i coś spróbujesz wygrać :) Też mam taki zamiar, bo kusza mnie te oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astarast
Ja przed świętami siedziałam na serwisie całymi dniami, ale udało mi się kilka fajnych rzeczy na prezenty wygrać. Teraz z myślą o walentynkach poluję na okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
nie dziwię się, zę skoro wygrałąś to nadal masz ochotę licytować dalej na portalu, w końcu takielicytacje są naprawdę opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko trzeba z głową licytować :) niektórzy wygraywaja, zwłaszcza na za 10 gr ale też są ludzie, którzy stracili kasę na takich aukacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do regulaminów to właśnie czasem zwyczajnie ciężko je przeczytać bo są mega długie ale jak się wchodzi w jakies skomplikowane rzeczy to chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaska
Bardzo Fajna stronka jest www.o10groszy.pl . Licytujesz, przebijasz i wygrywasz za doslownie grosze rozne fajne gadzety . Jest tez duzo licytacji z doladowaniami a takze z gotowka z przelewem na konto .Polecam zajrzec na ta stronke bo warto mi udalo sie wylicytowac doladowanie do orange za 30 zlotych i 200 zlotych przelewem :) Nie wierzylam ale sprobowalam i jednak to prawda mozna wygrac tyko po prostu trzeba pilnowac licytacji :) Polecam wszystkim i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaHank
jest wiele dobrych portali aukcyjnych, wystarczy tylko wiedzieć gdzie ich szukać. Ja mogę polecić jeden na którym regularnie kupuję i używam automatu do podbijania, dzięki czemu mogę wylicytować co chcę - zapraszam was do zakupów na http://www.o10groszy.pl/268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz aukcje różnych przedmiotów? Serdecznie zapraszam na stronę - http://www.o10groszy.pl/index.php. Licytujesz tam bardzo wiele cennych przedmiotów, bonów towarowych oraz doładowań telefonów różnych sieci. Licytacja jest naprawdę bardzo emocjonująca. Na pewno nie pożałujesz.Bardzo gorąco polecam ten serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz aukcje różnych przedmiotów? Serdecznie zapraszam na stronę - http://www.o10groszy.pl/index.php. Licytujesz tam bardzo wiele cennych przedmiotów, bonów towarowych oraz doładowań telefonów różnych sieci. Licytacja jest naprawdę bardzo emocjonująca. Na pewno nie pożałujesz.Bardzo gorąco polecam ten serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawno został uruchomiony polski serwis akcyjny http://www.komerc.com.pl nie są pobierane żadne opłaty i dobrze działa na smatfonach, rejestracja jest bardzo prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×