Odpowiedz na ten temat

Bezpieczny kantor internetowy

• gość 2015.05.05 [12:11]
    Który kantor internetowy polecacie? Wiem ze jest ich cale mnóstwo, ale może macie jakiś sprawdzony, bezpieczny, który możecie polecić?
  • Pewny Kantor 2015.05.06 [12:04]
    Pewnykantor.pl powstał na fundamentach sieci kantorów stacjonarnych funkcjonujących od 24 lat. Dzięki nam można dokonać wymiany walut nie wychodząc nawet z domu! Zlecenia przyjmujemy całą dobę 7 dni w tygodniu. Naszą motywacją do codziennej pracy są tysiące zadowolonych klientów.Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Zapraszamy do współpracy!
  • gość 2015.05.07 [11:25]
    A ja ci polecam ekantoreuropa.pl jest bezpieczny, sprawdzony i ma najkorzystniejsze kursy w Polsce! A do tego realizuje przelewy w 15 min, więc szybko, sprawnie i bezpiecznie, polecam.
  • gość 2015.05.12 [11:35]
    kilka razy wymieniałam pieniądze w liderze https://liderwalut.pl/ i nigdy nie miałąm żadnych problemów z transakcją. wymiana poszła szybko, wielki plus dla takich kantorów że nie trzeba ruszać sie z domu jak do tradycyjnych!
  • hagart 2015.05.14 [16:30]
    Bardzo fajne prowizje, w sensie dość niskie mają w kantorze Amronet -www.amronet.pl . Przy mniejszych obrotach to jest 0,2..ale ja częściej korzystam z 0,15 dla większych sum.
  • sebix33ss 2015.05.29 [16:08]
    Dobre podejście do klienta mają w kantorze Amronet. Konkurencyjne kursy walut, bezpieczne transakcje, pomoc online na chacie...Stawiają też na różnego typu promocje i rabaty. Najnowsza to 90 proc zniżki dla nowych klientów -www.konto.amronet.pl/90-procent-rabat-na-pier wszy-miesiac-wymiany-walut.
  • Barqqq 2015.06.10 [22:51]
    Na pewno bezpieczny jest Amronet.pl Dokonałem kilkadziesiąt wymian i jest wszystko ok! Co do bezpieczeństwa to posiadają hasła sms. Także nie ma żadnych obaw.
  • amber54 2015.06.11 [19:46]
    Ja nigdy nie sądziłam, ze kantor internetowy może być bezpieczny i szybki. Ale trafiłam na http://ergokantor.pl/ i zmieniłam zdanie. Można ta wymienić kasę w 15 minut bez żadnych ukrytych opłat i prowizji. Zawsze chodziłam do kantoru w moim mieście ale ostatnio strasznie oszukuję dlatego wolę korzystać z internetu.
  • marcia25 2015.06.23 [11:32]
    ja też teraz szukam jakiegoś kantora bo niedługo lecimy bo Bułgarii a z tego co czytałam to znacznie lepiej sie na tym wychodzi jak przez neta wymieniasz walute usmiech.gif póki co znalazłam https://www.superkantor.pl/ ale jeszcze musze doczytać czy ja musze mieć jakieś konto walutowe czy na jakiej zasadzie to działa?
  • gość 2015.06.26 [10:51]
    ile się mniej więcej czeka na wymianę pieniędzy w Liderze walut? ktoś się orientuje?bo widzę że ktoś tu z niego korzystał
  • gość 2015.06.30 [11:35]
    ja czekałem może jakieś 20 min, na pewno nie dłużej niż pół godz.
  • Celina889 2015.07.19 [20:44]
    w Amronet.pl pieniądze są bardzo szybko. Na pewno nie czeka się pół godziny. Polecam sprawdzic ten kantor.
  • gość 2015.09.03 [10:51]
    Ja wymieniam w Pewnym Kantorze. Polecam!
  • gość 2015.09.18 [12:24]
    Z opinii wynika, że jest to bardzo dobry kantor wymiany walut. Jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowo jest to kantor internetowy, więc można z niego korzystać nie wychodząc nawet z domu. Bardzo dobra opcja. Polecamwww.amronet.pl.
  • sddww 2015.10.27 [16:11]
    Według mnie najlepszym kantorem wymiany walut przy użyciu Internetu jestwww.amronet.pl Wiem co mówię, bo przejrzałam już chyba wszystkie możliwe oferty kantorów internetowych. Oni mają najlepszą, zwłaszcza dla nowych klientów: akcja Zarabiaj na wymianie Cashback 25% z prowizji.
  • gość 2015.11.03 [13:32]
    Internetowy kantor to najlepsza opcja - głównie ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Trzeba również łapać wiele okazji, a nie uwiązywać się tylko przy jednym wyborze. Ja ostatnio jestem klientem Pewnego Kantor, bo przetestowałem wiele innych i na ten moment to jest najkorzystniejszy wybór i najlepsza oferta na rynku.
  • gość 2015.11.03 [21:56]
    Internetowe kantory są w cenie zwlaszcza u "frankowiczów". Ja wymieniam pieniądze tuwww.kantoralex.pl - przynajmniej trochę udaje mi się zaoszczędzić.
  • żona matrixa 2015.11.10 [15:25]
    drogie Panie, a czemu nie wejść na stronkę co porównuje kursy we wszystkich kantorach internetowych i wybrać ten najtańszy http://strefawalut.pl
  • Amelia Miękoszewska 2015.11.12 [12:36]
    No ja na strefie walut znalazłam Pewny Kantor i korzystam z niego aktywnie. Jest w porządku!
  • gość 2015.11.30 [14:01]
    Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.
  • gość 2015.12.24 [19:51]
    Jak dla mnie w ogóle nie ma bezpiecznych kantorów tak na 100 % tym bardziej że w dzisiejszych czasach są naprawdę dobrzy hakerzy którzy potrafią łamać różne kody. Sama chodzę tylko i wyłącznie do swojego zaufanego Kantoru Centwww.centkantor.pl i przynajmniej jestem spokojna o swoje pieniądze.
  • gość 2015.12.28 [11:52]
    Profesjonalnie jest zrobiony serwis wymiany walut -amronet.pl. Czytelna stronka, dobrze zaprojektowana, od razu na głównej są wymienione wszystkie koszty, jest kalkulator żeby sobie przeliczyć, są kursy.
  • gość 2016.01.10 [11:34]
    wymienialam ostatnio zlotowki na franki tuwww.kantoralex.pl usmiech.gif milo, sprawnie i szybko usmiech.gif polecam
  • gość 2016.02.08 [12:39]
    Ja też ostatnio korzystałem z Pewnego Kantoru. Wcześniej sprawdzałem też inne, ale Pewny Kantor jakoś mi najlepiej podchodzi.Ma najkorzystniejszą ofertę, a wiem, co mówię, bo testowałem już wiele różnych przez was wymienianych kantorów.
  • sonikas 2016.02.24 [20:02]
    Ja korzystam regularnie ze strony Ergokantor.pl i bardzo sobie te usługi cenię. Wymieniam tam waluty, monitoruję ich kursy i uczę się oszczędności. Na pewno warto zapoznać się z ich ofertą.
  • yanekk33 2016.03.02 [10:24]
    Jak na razie nie miałem powodów do narzekań na obsługę w kantorze Amronet. Działają na stroniewww.amronet.pl , gdzie można sobie konto online założyć w kilku prostych krokach. To mi się tu szczególnie spodobało na początku, że rejestracja jest szybka, nie trzeba podawać miliona nikomu niepotrzebnych danych tak jak przy innych platformach.
  • gość 2016.03.09 [23:02]
    na waszym miejscu balbym sie internetowych kantorow, przynajmniej sama sie boje, osobiscie korzystam zawsze z uslugwww.kantoralex.pl
  • Vinika 2016.03.30 [12:15]
    Bezpieczną platformę posiada wymieniaj.pl ja nigdy nie miałam u nich problemów. Zawsze wszystko w jak najlepszym porządku.
  • Emil77 2016.04.09 [16:50]
    Jasne, mój ulubiony to Pewny Kantor.
  • gość 2016.04.15 [09:35]
    ja jednak zdecydowanie bardziej polecalbym kantor tradycyjny, mam jakies uprzedzenie do tych internetowych po problemach, z tradycyjnych moge polecic Ciwww.kantoralex.pl
  • KreatorSkandali 2016.04.15 [13:55]
    www.kantoronline.pl jest bezpieczny, nie wiem jakie mają zabezpieczenia, ale wymieniałem tam i było OK, trochę się stresowałem bo jestem na bakier z nowinkami technologicznymi i płatności bezgotówkowe to dla mnie zawsze stres. Ale tak jak mówię, było całkiem OK.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...