Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ratata7

biuro rachunkowe częstochowa

Polecane posty

Cześć Prowadzę swoją działalność gospodarczą, niestety moje biuro rachunkowe nie sprawuje sie najlepiej i muszę je zmienić na inne. Czy jesteście w stanie mi polecić jakieś biuro z Częstochowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjamaciejewska22
Skoro się przejechałaś na biurze rachunkowym to nie lepiej w księgową zainwestować? Ja już 3 biura rachunkowe próbowałam i za każdym razem nie do końca zadowolona byłam. Teraz można np taką Symfonię kupić, wdrożyć u siebie, zatrudnić księgową na etat i przynajmniej wszystko masz pod kontrolą. I masz pewność że kobieta się skupi tylko na działaniu dla Twojej firmy a nie dla 15 innych. Poza tym zaraz JPK wejdzie, dodatkowy koszt. Chyba że samemu będzie się go generować, tutaj w programie jest taka opcja. Wystarczy regularnie wprowadzać dokumenty i prowadzić księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tamte okolice, to jestem bardzo zadowolona z http://rewitkatowice.pl/ - naprawdę profesjonalne, rzetelne biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy korzystamy z https://www.elitetax.pl/ Co prawda są z Krakowa ale swoją pracę wykonują świetnie. Mają bardzo indywidualne podejście i są bardzo pomocni, przykład- ostatnio pomagali nam w analizach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam księgowe z Warszawskiej 171, biuro rachunkowe doradcy podatkowego Haliny Klekot. Zawsze uśmiechnięte i pomocne, jeszcze się nie zawiodłem, a jestem u nich już ponad 10 lat :) . Wszystko w terminie, a jakieś tam moje dodatkowe sprawy i porady bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudytaPiechowiak
A myślałaś żeby poszukać biura w innym mieście? Ja z Częstochowy dojeżdżam do Bielska Białej, bo właśnie tam znalazłam biuro, które najlepiej zajęło się dokumentacją mojej firmy. Jakbyś chciała się z nimi skontaktować to są na ul. Kustronia, biuro nazywa się Gwarant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaKozieł
Również polecam Gwarant z Bielska Białej! Są najbardziej doświadczonym biurem w okolicy - zawsze wszystko przygotowane fachowo i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika_L
Widzę, że Gwarant zbiera same pozytywne opinie, więc i ja dołożę swoją - to bardzo profesjonalne, rzetelne biuro rachunkowe, wiec jeśli zastanawiasz się nad zmianą poważnie rozważ ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od długiego czasu korzystam z usług księgowej w Częstochowie, bardzo rzetelnie i nie drogo. www.ks-biuro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita123415
Ja korzystam z Kancelarii Księgowo Podatkowej Prestige. Bardzo rzetelne biuro, fachowe doradztwo. Szybka reakcja na moje pytania. www.finanse-prestige.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia778
Ja też korzystam z biura Gwarant, co prawda wyłącznie z tych porad online, ale mi to bardzo pasuje :) odpowiedź mam błyskawicznie, a na tym najbardziej mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam http://www.taxquatro.pl/ to kancelaria podatkowa w Częstochowie, która kompleksowo obsługuje sprawy finansowe, podatkowe i prawne firm. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam biuro rachunkowe Subventum na Zawodziu. Świetna obsługa, zawsze pomocni i bardzo cierpliwi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×