Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NiemądryGość

Brak pracy na 12 miesięcy ?

Polecane posty

Gość NiemądryGość

Witam wszystkich jestem młodym chłopakiem szukającym pracy aby sobie dorobić. Znalazłem ogłoszenie od pewnej agencji pracy o prace na magazynie. Napisałem, pojechałem, umowę podpisałem na 2 miesiace ale popełniają błąd i nie czytając całej dokładnie. nie napisana byla data rozpoczecia i zakonczenia umowy oraz z najdował się tam rowniez taki o to punkt " zleceniobiorca zobowiązuje sie w okresie 12 miesiecy odpodpisania niniejszej umowy do niepodejmowania działań (zleceń, dzieł i innych form zatrudnienia) na rzecz innych Agencji Pracy oraz innych pracodawców świadczących usługi na rzecz pracodawcy użytkownika do którego został skierowany przez zleceniodawcę. Za naruszenie powyższego punktu zleceniobiorca zapłaci zleceniodawcy karę umowna w wysokości 3000 zl bez konieczności udowadniania wysokości szkody. " Teraz pytania, czy to znaczy ze jeśli odejde po miesiącu to znaczy że przez kolejne 11 miesięcy nie mogę podjąć się żadnej innej pracy bo będę musiał im płacić ? Czy w momencie zrezygnowania z pracy ta umowa staje się nie ważna tak jak i ten punkt ? Da się to jakoś cofnąć? Proszę o wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×