Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość sdsdfsdoasopasopsd
Też bym tak chciała, ale póki co nie mam kasy na taki biznes. Chciałabym znaleźć taką hurtownię w pobliżu Krakowa kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
W tym roku obroniłam pracę magisterską i postanowiłam spelnić swoje największe marzenie i otworzyć firmę produkującą odzież. Chętnie porozmawiam na forum. odzież to się szyje w chinach :D:D jak chcesz z nimi konkurować ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdoasopasopsd
Czasem na Tandecie sama kupuję :) Ptak też mi jest znany,ale to raczej tylko z zakupów dla siebie samej. Na pewno na własny lokal mnie nie stać. Myślałam o sprzedaży przez internet,ale tam też spora konkurencja jak zresztą wszędzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Też bym tak chciała, ale póki co nie mam kasy na taki biznes. Chciałabym znaleźć taką hurtownię w pobliżu Krakowa kiedyś. a to nie problem :) kupujesz ubrania za 1500zł i sprzedajesz na targu za 3000zł. teraz za 3k kupujesz ubrania i sprzedajesz na 2 targach. później odkładasz z tego 20k i otwierasz kolejny biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
sdsdfsdoasopasopsd - znasz się na marketingowej analizie rynku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
TOVA.COM.PL - rozumiem że zrobiłaś analizę rynku i trafiasz w taki segment którego chińske firmy nie obsługują i nie masz konkurencji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatmio ogladałam w tv
Polscy projektanci/ producenci chcą konkurować z odzieżą z chin. ale nie wiem, gdzie tego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mam ogromną konkurencję. Kilka tysięcy polskich producentów. Ciekawe z której analizy rynkowej wynika wniosek o całkowitym braku konkurencji...hmm jeśli taka branża to warto w nią zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Poza tym odzieży nie szyje się tylko w Chinach ale jak chcesz konkurować z chińczykami cenowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdoasopasopsd
sdsdfsdoasopasopsd - znasz się na marketingowej analizie rynku ? brzmi poważnie :D chodzi o to czy wiem mniej więcej co się teraz najlepiej sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Ależ mam ogromną konkurencję. Kilka tysięcy polskich producentów. Ciekawe z której analizy rynkowej wynika wniosek o całkowitym braku konkurencji...hmm jeśli taka branża to warto w nią zainwestować myślałem że twojej analizy to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że polscy producenci nie mają szans w konkurowaniu z chińskimi, jednak tworzą zupełnie inny segment i odpowiadają innemu zapotrzebowaniu. Dlatego nie jestem na całkowicie przegranej pozycji. Mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
sdsdfsdoasopasopsd - znasz się na marketingowej analizie rynku ? brzmi poważnie chodzi o to czy wiem mniej więcej co się teraz najlepiej sprzedaje? w marketingowej analizie rynku wiesz ile sprzedaż swojego towaru zanim firmę otworzysz :) dzięki temu narzędziu możesz zweryfikować opłacalność swojego biznesu i uniknąć wchodzenia w coś co doprowadzi ciebie do bankructwa :) ty narzekasz na brak kapitału ? ty masz braki w podstawowej wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatmio ogladałam w tv
sorki, ale jakbyście były/li w temacie, to było by jasne dla Was, że w Polsce nie ma wielu producentów, którzy szyją "porządną, modną, oryginalną" odzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o chińską odzież to jest ona coraz droższa. Poza tym nie sądze, że na polskim rynku jest miejsce tylko dla jednego rodzaju produkcji. To wszystko zależy od zapotrzebowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Myśle, że polscy producenci nie mają szans w konkurowaniu z chińskimi, jednak tworzą zupełnie inny segment i odpowiadają innemu zapotrzebowaniu. Dlatego nie jestem na całkowicie przegranej pozycji. Mam nadzieje to robiłaś analizę rynku czy tylko ci się wydaje że masz szansę znaleźć segment konsumencki który ich firmy nie obsługują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
sdsdfsdoasopasopsd - jaką ty szkołę skończyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam fakt tego, że sklep taki jak mój stanowi potencjalnego odbiorcę moich towarów daje mi do myślenia, że nie jestem bez szans, zwłaszcza, że moje towary sprzedają się bardzo dobrze u mnie w sklepie. Dla mnie to najlepsza analiza rynku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdoasopasopsd
hahahjgbh- jak zwał tak zwał, uważam,że wystarczające pojęcie mam, a konkursu na profesjonalne słówka prowadzić nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdoasopasopsd
hahahjgbh- no z tego akurat tłumaczyć się nie będę, ale weź pod uwagę,że nie każdy pracuje w tej branży w której się wykształcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
hahahjgbh- jak zwał tak zwał, uważam,że wystarczające pojęcie mam, a konkursu na profesjonalne słówka prowadzić nie będę no to zobaczymy w praktyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
hahahjgbh- no z tego akurat tłumaczyć się nie będę, ale weź pod uwagę,że nie każdy pracuje w tej branży w której się wykształcił jeśli masz zawodówkę to znaczy że prostych rzeczy nie umiesz się nauczyć np myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Sam fakt tego, że sklep taki jak mój stanowi potencjalnego odbiorcę moich towarów daje mi do myślenia, że nie jestem bez szans, zwłaszcza, że moje towary sprzedają się bardzo dobrze u mnie w sklepie. Dla mnie to najlepsza analiza rynku.. no można powiedzieć że to już coś więcej niż teoretyczna analiza rynku bo partia próbna się dobrze sprzedaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatmio ogladałam w tv
ludzie, co czepiacie się dziewczyny, jak nie macie pojęcia o branży. moja mama prowadzi sklep od 15lat swego czasu miała też mały zakład krawiecki. Myślę, że ma dużą szanse coś zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
TOVA.COM.PL są firmy które robią analizę rynku odpłatnie. poszukaj na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×