Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anuśkaaaaaaa

CALL CENTER W LUX-MED

Polecane posty

Gość Anuśkaaaaaaa

Mam pytanko.MOże ktoś z was pracuje w call center w Lux-med.Jaka to praca i jaka kasa.pytam o oddział Warszawski i z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog
slyszalam tylko, ze maja spoko kase, cos kolo 1700 na reke, wiec jak dla studentow, ktorzy tam pracja to spoko, ale trudno sie dostac. w kazdym razie zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśkaaaaaaa
Śliczne dzięki.Idę właśnie na rozmowę z kierownikiem call cener.Jakbym się dostała to fajna kasa..Ale coś ostanio nie mam szczęścia.Ale myślę pozytywnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog
koniecznie daj mi znac jak ci poszla rozmowa i o co pytaja, bo ja tam startowalam, ale niestety znalazlam juz inna prace, wiec odpadlo, a chetnie bym tam sprobowala... Powodzienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog
A... No to porazka, moze kiedys mieli lepiej. Ja obecnie pracuje w podobnej pracy, tez smigam na nocki, juz mnie to drazni... Ale dobrze jest, bo moge sobie pracowac kiedy chce i swobodnie studiowac. Jutro mam roznmowe na podobne stanowisko, narazie nie zdradze gdzie, ale juz widze plusy: praca pn- pt i tylko w godzinach 8-16, ponadto bardzo blisko mnie, wystarczy przejsc ulice... Jak bedzie spoko kasa, to dam Ci znac, moze bedziesz zainteresowana, firma farmaceutyczna, kiedys pracowalam w podobnej i zarobki za sama gadke byly ok. 3000 na reke. bo rozumiem, ze jestes w Warszawie? Chociaz lux med ma oddzialy w kraju... No nic, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśkaaaaaaa
Życzę Ci powodzonka i napisz jak poszło.Praca od pon.do piątku byłaby super.Tak mieszkam w Warszawie .Odzywaj się Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog
Hej, wlasnie wrocilam z rozmowy... Z jednej strony ok, a z jednej kiszka. NO wiec to jest firma Dendrite, dzwonisz tylko po lekarzach i robisz jakies wywiady. Stawka podstawowa to porazka... 4 zl brutto!!! Ale prowizja... Juz lepsza. Za kazda ankiete masz kase zalezna jaka to ankieta, ale cos kolo 2 zl, a ona trwa 2 minuty maksymalnie... Wiec moznaby dorobic ladnie na tym, ja sie nawet mam zamiar zastanowic nad ta robota. Lokalizacja przy zachodnim, wiec tez ok, ja mam spacerek:) Jak bys byla zainteresowana, to sie odezwij, jak znajdziesz cos siekawego tez:) A teraz zykam do roboty... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicealice
A teraz zastanówcie się dobrze... który lekarz bedzie zawracał sobie głowę w czasie pracy bzdurnymi ankietami??!!:). Pracowałam w call center 8 miesięcy. M.in sprzedawałam powierzchnie reklamowe, proponowałam kredyty, przeprowadzałam ankiety... I wierzcie mi ankiety to była jedna wielka porażka.Mimo, ze trawały niewiele, to jednak albo spotykałam się z odmową, albo niechętną praktycznie z łaski zgodą, albo odkładaną słuchawką podczas rozmowy.Może to być praca dorywcza,chwilowa, ale nigdy na stałe!!! Szybko się człowiek w niej wypala i niepotrzebnie targa nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Praca w LUX MED call center polega na umawianiu,odwoływaniu wizyt i badań lekarskich.Tu niczego się nie sprzedaje,mylisz pojęcia.Jest strasznie ciężko,bo ludzie non stop dzwonią.Trtzeba mieć dużą wiedze z zakresu medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlon
moja koleżanka pracuje w podobnym call center. konkretnie w enel-med. praca jak w call center, ale nie trzeba dzwonić. odbiera się tylko przychodzące telefony - po prostu infolinia. klimat mają ok i nie ma nocek, a zarobki ok 1500 na pierwszej umowie. dają od razu umowe o prace. ja po sesji wysyłam do nich CiVika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
To mają dużo lepiej.W Lux-med proponują 1200 netto na początek,a pracy jest duuuużo.Ogólnie call center to zły pomysł ,ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielo
u mnie nikt znajomy sie nie leczy ale personel jest swietny,wszystko jest na 1 miejscu w porownaniu z leczeniem w publicznych szpitalach... tylko ,że ja mowie o odziale w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielo
przepraszam za błedy. chodziło mi ,że nikt znajomy tam nie pracuje a leczyc sie to leczy np moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azza
Hej, w poniedzialek ide na rozmowe kwalifikacyjna do LUX Med (do call center). Czy ktoś wie, jakie tam są zarobki obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 zł brutto na godzinę, umowa zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliś
Wiem, że pytanie zostało zadane bardzo dawno twemu, ale napisze swoją opinię, może komuś się przyda. Pracuję w LX od kilku miesięcy. Jeśli chodzi o pieniądze to nie narzekam. Na okresie próbnym (3 miesiące) miałam 12zł/h brutto, po okresie próbnym dali mi umowe na rok i stawka 13zł (+premie za dobre wyniki). Co do trybu pracy, pracuje sie codziennie (weekendy też), zmiany 12h lub 8 (można wybrać). Fajnie, że grafik można sobie dostosować (w sensie jak potrzebujesz mieć dany dzień wolny to ci go dadzą). Co do samej pracy, najgorszy jest okres zimowy wiadomo dużo ludzi choruje wiec jest mnóstwo połączeń, nieraz kolejka 250 osób i wtedy bywa ciężko. Ale często są też dni gdy przez cały dzień jest 0 oczekujących i miedzy jedną a drugą rozmową jest chwila przerwy. Najgorzej jest jak trafi sie pacjent roszczeniowy, od razu negatywnie nastawiony, aż się nie chce rozmawiać. Proponujesz mu terminy jakie możesz zaproponować a ktoś sie na ciebie wydziera, że masz mu zorganizować termin wcześniej. Są różne trudne sytuacje , czasami jest naprawde cieżko i stresowo. Trzeba się z tym liczyć. Natomiast sama atmosfera w lx jest świetna. Współpracownicy to świetni ludzie, ciekawe osoby, z poczuciem humoru, zawsze pomocni i pod tym względem serdecznie polecam tę pracę! Co do przełożonych-większość jest niekompetentnych, gdy się ich prosi o pomoc mówią coś na odwal sie, byle jak najszybciej kogoś zbyć. Jest kilku koordynatorów na medal, do których aż miło przyjść o pomoc, bo zawsze wysłuchają i starają się pomóc. Ale z przykrością stwierdzam, że 80% z nich nie nadaje się na to stanowisko. Praca jak każda, ma swoje plusy i minusy, polecam przyjść i spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emjay
Dziękuję za ostatnią opinię, mi sie bardzo przyda. W poniedziałek mam rozmowę do call center lux med w warszawie Ale pewnie i tak nic tego nie bedzie bo znajac siebie to newry mnie zjedzą. Chociaż mam doswiadczenie. pracuje na infolini firmy kurierskiej. Z tego co napisałaś sa tam lepsze warunki, wyższa stawka i szansa na etat. A co do koordynatorów u mnie jest identycznie, własciwie to nawet nikt nie jest kompetentny, zero pomocy a klienci roszczeiowi to standard zwłaszcza przypadku kiedy kurier nie odbiera przesyłki w terminie lub zagnie gdzieś na magazynie. Ale jakaś nadzieja jest, może jakims cudem jak inni kandydac zrezygnują to może jest szansa, ciekawe ile osób potrzebują. Dziewczyna która do mnie zadzwoniła powiedziała że szkolenie trwa 4 tygodnie ale jest płatne Tylko tak lokalizacja iłżycka w warszawie, jakis wiśniowy budynek czy ktoś wie jak tam dojechac ja z piaseczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam w CC ale w enel med. To nie była moja pierwsza praca „na słuchawce” wcześniej miałam niemiłe doświadczenie z wciskaniem ludziom jakiś niepotrzebnych gratów… także enel med to była naprawdę miła odmiana, moja praca polegała tylko na odbieraniu telefonów, umawianiu pacjentów itd. – nie musiałam do nikogo wydzwaniać i wciskać jakiś produktów. Warunki pracy też były całkiem dobre i o dziwo nie było takiej rotacji jak zwykle w CC – pracowałam tu 1,5 roku i przez cały ten czas byliśmy mniej więcej tym samym składem, niektóre osoby pracowały po kilka lat już. Gdyby nie to że wyprowadziłam się do innego miasta pewnie nadal bym tam pracowała. Zaglądam na takie wątki bo teraz znowu szukam pracy ;) tylko niestety w mieście w którym jestem teraz nie ma enel medu także czytam co tam piszecie o konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam z nimi problemów. Zawsze moge sie dodzwonić, wszystko jest ok. Przeciez zawsze mozecie sie zarejestrować z poziomu portalu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam ze własnie z nimi nie ma żadnych problemów. Łatwy dostęp do wszelkich usług. Jestem bardzo zadowolona i nie zmienie na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może pracował w https://ccig.pl/ ? ja tam jestem od roku i jest bardzo fajnie, da się dogadać co do godzin i w ogóle. Szanują za równo klienta jak i pracownika a to się rzadko zdarza teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też musze przyznać ze nie mam najmniejszego problemu jesli chodzi o dodzwonienie sie. Do tego warto dodac przeciez fakt, ze zawsze mozna samemu przez ich portal online zapisac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam akurat w Lux Med i powiem szczerze ze naprawdę jestem bardzo zadowolona. Nie zamienie na żaden inny. Bez problemów udaje mi sie dostać do lekarzy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to moi drodzy wszystko wygląda cenowo? Taki pakiet kupuje sie co rok, co miesiąc? Przyznam ze powaznie zaczełam sie nad nim zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie miałam zadnych problemów zeby sie do nich dodzwonic. Do tego przyznam ze przeciez zawsze jest mozliwośc umowienia się przez internet wiec nie wiem w czym jest tak naprawdę problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze spokojnie mozesz pomyslec też o pakiecie w LuxMed. Dla mnie to strzał w 10tkę, bo na przykład w Warszawie maja dużo przychodni i ja nigdy nie miałam problemu z dostaniem sie do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ja tez sie z tym nie spotkałam.I powiem Wam ze jestem bardzo zadwolona z LuxMedu. Nie mam problemów z dostaniem sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketing internetowy jest świetnym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Daje możliwość zwiększenia sprzedaży i widoczności naszej firmy. Polecam agencję interaktywną SOLV, która zajmuję się zagadnieniami z tej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w call center w https://ccig.pl/ :) bardzo fajna firma, porządna, sporo wielkich klientów obsługiwali. Ja lubiłam tam pracować zwłaszcza że szanowali sobie pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleciłabym Wam ofertę jaką ma LuxMed. CO do ubezpieczenia i pakietów medycznych to wydaje mi się ze jednak maja najlepsze tego typu oferty. Kazdy znajdzie tutaj odpowiednią dla siebie. A do 15 pazdziernika macie za darmo ofertę bezpłatnych przeglądów stomatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×