Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Caneli

Caneli Agencja Hostess i Modelek

Polecane posty

Gość Caneli

Nasza Agencja od ponad dziesięciu lat działamy w branży kompleksowej obsługi wszelkiego rodzaju eventów – od akcji promocyjnych, po firmowe bankiety. Wciąż się ucząc i doskonaląc. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia i kursy pod okiem specjalistów. Kładziemy nacisk nie tylko na odpowiednią prezentację, umiejętności interpersonalne, ale także uczymy, jak docierać do klienta i prowadzić efektywną sprzedaż. Jeśli spodziewają się Państwo, że na evencie językiem wiodącym nie będzie język polski, albo mają się na nich pojawić obcokrajowcy, nasze hostessy również spełnią powierzone im zadania. To wszystko dlatego, że każda hostessa-tłumaczka, z którą współpracuje nasza firma, posiada nie tylko certyfikaty językowe, ale też swobodę w komunikacji. Nasze hostessy posiadają duże doświadczenie, które zdobywały w pracy dla takich firm jak Real, Makro, Auchan, Carrefour, Selros, Kaufland, Obi czy Castorama. Działamy na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z hostessy Bydgoszcz, hostessy Poznań, jak i hostessy Warszawa. W każdym, dużym mieście pracuje grupa naszych koordynatorów oraz supervisiorów, którzy dbają o to, by byli Państwo zadowoleni z usług, czuwając na jakością pracy naszych pracowników. Reasumując, co znajduje się w naszej ofercie? - wynajem (foto-) modelek, jak i modeli, merchandiserów, supervisorów oraz fordanderów - obsługa imprez w klubach, jak i w plenerze - obsługa wszelkiego rodzaju bankietów, gali, konferencji - obsługa pokazów mody - obsługa akcji promocyjnych (m.in. animacje, degustacje, sampling, ulotki). Tagi:hostessa, hostessy, hostessy poznań, hostessy bydgoszcz, hostessy warszawa, agencja hostess poznań, agencja promocyjno-reklamowa, hostessy katowice, hostessy kraków, hostessy łódź, hostessy szczecin, hostessy tanio, hostessy tłumaczki, hostessy toruń, modelki, www.caneli.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_zer
Zdecydowani polecam firmę http://caneli.com.pl/ pracowałam 24-25.07 i pieniądze są już na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarinaB
Polecam bo płaca od razu po Akcji, jak ktoś potrzebuje szybko kasy to dobra opcja. Stawki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje jako hostessa dla tej firmy , nie znam osobiście nikogo tam pracującego- jedynie telefonicznie, lepiej by było jak bym coś złego napisała, wtedy by Pani klaskała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble1111111111
Hej, Zupełnie nie rozumnie tych negatywnych wpisów .Pracuje na Eventach w prawie każdy weekend od czerwca i kasa zawsze jest po pracy. Zawsze musi być umowa, nawet dzień przed akcją,ale bez odesłania umowy nie ma szansy rozpocząć pracy- co w innych agencjach różnie bywa- dziewczyny które pracują wiedzą o co chodzi. Dlatego nie chce mi się wierzyć, że ktoś nie dostał kasy ,chyba , że złamał któryś punkt z umowie , wtedy są nawet kary po 500 zł np za nie przyjscie do pracy i nie dostarczenie L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Firma godna polecenia. Pracuje w niej od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w zeszłym roku i mogę polecić, nie wiem jak jest teraz z wypłatami jak pracowałam wcześniej to trzeba było czekać 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataBeataBeata
Proszę zerknąć na stronę firmy na facebooku. Firma zlikwidowała wszystkie negatywne opinie jakie o niej były. Teraz są same piąteczki ;-) Co ciekawe ogromna większość pisana pomiędzy 29 lipca a 1 sierpnia 2015. Z kont które założono w tym samym czasie, które wyglądają identycznie. Istnieje domniemanie, że firma sama sobie wystawia pozytywne opinie. To dobrze, że są osoby, które tam pracowały, dostały pieniądze i wszystko było ok. Ale nie zmienia to mojego NEGATYWNEGO zdania o firmie. Nadal poszukuję osób, które zostały przez nią skrzywdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracowałam z Panią Anią z firmy Caneli i na jej prośbę o efektach współpracy wystawiam swoją bardzo pozytywną opinię. Pracę dla Caneli rozpoczełam w Listopadzie 2014 roku po podpisaniu umowy przeczytałam na jednym z forum właśnie negatywne opinie, bardzo się bałam,że po wykonaniu pracy nie dostane swoich pieniędzy, bałam się też zrezygnować bo w umowie była kara. Zadzwoniłam poprosiłam o wyjaśnienie. Pani Ania wyjaśniła mi, że negatywne opinie wystawiają nierzetelne osoby,które rzeczywiście mogły nie dostać swoich pieniędzy bo np zrezygnowały z pracy ,uciekły itd, albo po prostu konkurencja pisze takie opinie. Wystarczy spojrzeć na ich stronę z kim współpracują, jakie mają zlecenia, gdyby rzeczywiście oszukiwali już by ich dawno nie było tak jak wiele innych agencji. Ja polecam tą firmę. ps. Jak można usunąć komentarz z FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataBeataBeata
biedna firma tak szkalowana i to od dawna: http://www.maxmodels.pl/search/forum/page/2/q/caneli Inne linki też mogę udostępnić, gdyby sobie ktoś życzył. Niezrozumiałe jest, dlaczego firma z prawie 14 letnim doświadczeniem, nie chce się chwalić dokonaniami i strona na facebooku jest założona w 2015. Co takiego było na poprzedniej, że firma wolała poświęcić dorobek, reklamę dla nowej strony. Po prostu jak sama firma napisała na jednej ze stron: "Nie inwestuj w kota w worku, w tej branży zaiste łatwo spotkać minę. " Polecam więc przed podjęciem współpracy DOKŁADNIE firmę Caneli sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxJol
Szczerze polecam współpracę z Caneli. Pracowałam przez całe studia jako hostessa m.in dla tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola919
Pracuje już kilka miesięcy i zawsze pieniądze są do 3 dni na koncie. Dla podważających moją opinie mogę pokazać wyciągi z konta:) To niedorzeczność żeby tak negatywnie pisać o tak uczciwej i szybko wypłacającej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola919
Pani Beato Pani atakuje wszystkie osoby które piszą dobre opinie? Dla mnie mnie oczywiste jest , że firma jest wypłacalna bo mi wypłaca i to bardzo szybko. Wiem, że innym hostessą też, bo często pracujemy razem i rozmawiamy na temat stawek i płatności. A przypływ komentarzy pozytywnych jest spowodowany prośbą Pani Ani o to, ale to chyba nic złego, że firma prosi swoich pracowników o opinie? Dla mnie jest oczywiste , że jeżeli ktoś nie dotał pieniędzy,albo została mu pomniejszona wypłata to znaczy, że nie wykonał należycie swej pracy. A skoro Pani się z decyzją firmy nie zgadza to czemu nie pójdzie Pani np do sądu ? dla mnie i dla wielu internautów to jest za pewne bardzo ciekawe. Ja już nic więcej nie będę pisać do Pani bo to nie ma sensu. Jeśli ma Pani takie zdanie o firmie jakie ma to proszę je wyrażać każdy ma prawo,ale nie na miejscu jest zaczepiać i kwestionować zdania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Caneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pracę na Targach dla tej firmy, bardzo atrakcyjne stawki od 30 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje osob oszukanych za pare dni podam dane kontaktowe ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zglaszam. Praca wykonana u nich 17i18.03.2106, do dzis pieniedzy nie mam, a mialy byc w ciagu 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę sie z powyższymi opiniami. Pracowałam dziś dla tej firmy do 18:00a o 13:00 pieniądze były na koncie, dodam , ze oprócz mnie było jeszcze 12osob i każdy dostał pieniądze. Firma ma rożne komentarze dlatego przed pracom zadzwoniłam i zapytałam dlaczego maja niektóre nieprzychylne opinie i Pani wyjaśniła mi, ze w umowie maja karę finansowa i np. Jeśli ktoś porzuci prace to ma karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja ostatnio współpracowałam z agencją hostess Hostess Booking, firma godna zaufania. I miła współpraca, i dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jak najbardziej caneli- pracowałam w Lesznie i dostałam pieniądze po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę osoby, które dostały wypłatę i PIT lub fakturę lub mają adres firmy o podanie go na tej stronie. Niestety kilka adresów znalezionych w sieci jest lewych, przesyłki wracają do nadawcy, również te od kancelarii prawniczych. Skoro to taka dobra, rzetelna firma, dlaczego nie odbiera listów poleconych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaw
Właśnie dziś pracowałam na Targach Wod-Kan w Bydgoszczy. Agencja Caneli zatrudniała tam większość hostess bo wszystkich co się pytałam to dla Caneli, mam umowę podpisaną na 3 dni, ale niestety siostra wylądowała w szpitalu i poprosiłam o wolne- nie ma z tym problemu i przelew expresowy jest na moim koncie. Moim zdaniem to konkurencyjne Agencje piszą takie bzdury, Ja osobiście zostałam poproszona o dodanie opinie jakakolwiek by nie była- nie było sugestii, że ma być dobra. Ale jest bardo pozytywna. Polecam, a przedmówczyni- jest coś takiego jak Ewidencja działalności gospodarczej tam są adresy najbardziej aktualne można sprawdzić i nie siać propagandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz adres na umowie? ;-) co za problem podać? z adresów w ewidencji też nikt poczty nie odbiera ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caneli
Witam, Adres do Naszej firmy jest na każdej umowie jest to ul. Grudziądzka 87, 87 100 Toruń. Biuro jest czynne od 9:00-16:00 , korespondencja do Nas dociera. Czekam od Pani z niecierpliwością na korespondencję, lub skan listu nadania, aby udać się z w/w dokumentem na pocztę i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pozdrawiam Zespół Caneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam jako modelka, praca przez Caneli, wszystko było ok, kase dostałam tak jak inne dziewczyny z tego co się orientowałam wiec spokojnie mogę przyjąć kolejne zlecenie. Widzę, że tutaj bardzo mocno działa konkurencja, nie wiem czy może z zazdrości, ale Caneli jest jak najbardziej wypłacalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha dlaczego osoby, które dostały pieniądze za pracę nie rozumieją, że są inne osoby, które pieniędzy nie dostały? O czym to może świadczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caneli ma bardzo rygorystyczne umowy za porzucenie pracy, lub nie wykonanie jej do końca. Moja koleżanka też hostessa, która pracowała ze mną na ulotkach dla tej agencji całe 7 h się obijała , zamiast skończyć pracę o 18 to poszła już przed 17, pech chciał, że przyjechał koordynator. Skończyło to się tak, że dostała 50 procent wynagrodzenia. Może właśnie dlatego niedostaly te osoby wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×