Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa

CASTORAMA

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaa

Czy ktos pracuje lub pracował tam? mam oferte pracy na poł etetu jako kasjerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca lepszej pracy
podnoszę temat, czy kotś coś wie na temat pracy w castoramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak w realu tesco
i innym bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline
ja słyszałam że zarabia się tam 1600-1700 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline
taaa a ty podszywaczu jesteś dupnięty na mózg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toriiiiiiiiiin
ja pracuje w podobnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toriiiiiiiiiin
nie ma tragediii kokosów nie zarobisz ale sa gorsze zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracowałam,ale wiem od paru osób co tam pracują,że jest to najlepszy sklep jak chodzi o sieci,zarobki niezłe,zapewniają szkolenia i jest pozytywne nastawienie do człowieka,więc uważam że coś w tym jest,skoro mówiło to kilkoro osób?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleńkaaaa
odświeżam. A może ktoś pracuje na stanowisku asystentki ds. handlowych? jakie zarobki, atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałam w casto na promocjach, jest fajna atmosfera pracy, z rozmów z kasjerkami wynikało, że mają czasem zapiernicz i nieciekawe sytuacje, ale to jak w każdym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżammmmm
może ktoś jeszcze , ktoś kto pracuje w administracji castoramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
oświeżammmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmmmmmmmmmm
w sobotę mam rozmowę, napiszczie coś Stanowisko astystentka handlowa. Jakie pytania na rozowie, jakie zarobki, obowiązki , atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę ci tylko zacytować
to co wklejone jest na stronie casto a propos obowiązków ale to chyba już czytałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmmmmmmmmmm
To już wiem, właśnie czytam :) ale interesuje mnie jak to jest w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiammmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś jest Księgowym/Księgową w Castoramie? Przymierzam się na to stanowisko, bo obecnie pracuję w jednostce budżetowej i jest marniutko jeśli chodzi o pensyjkę:( Nie chcę trafić z deszczu pod rynnę...Proszę o jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
ja pracowalam poltora roku w castoramie. jako kasjerka praca nie jest lekka ale zarobki sa dobre. nie ma problemu z wyplatami, sa na czas. ale ciezko o awans, dlugo trzeba pracowac zeby podniesli etat!!!!!!!! ja czekalam rok za pol etetu wezmiesz na reke z 650zl 3/4 etetu to ok. 900zl jesli to krakow to nie radze isc na zakopianke - sraszny przesiew ludzi!!!! ja odeszlam! bo nie jest to moze zla praca ale sa lepsze. napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w cascie
pracowalam na stanowisku szumnie zwanym-ASYSTENT DZIALU KAS ogolnie 650 to zarobisz,ale z dwiema niedzielami bylam kasjerem zmiany w niedziele do dupy,bo na 12 do 16,czyli caly dzien z glowy a niedziela w cascie to koszmar licza sie tez uklady,te laski ktore dlugo pracuja znaja sie i maja szanse np.w punkcie informacji czy zwrotach ogolnie atmosfera dobra,ale z awansem faktycznie ciezko pensja na czas,dobre podejscie do pracownika ja zrezygnowalam bo mialam dosc chamskich klientow,no i zapier.... w robocie,ze az pot splywal... znalazlam lepsza prace w biurze,bardziej spokojniejsza,gdzie nikt nie jedzie ze mna jak ze szmata,no i niedziela wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
hej, a w jakiej castoramie pracowalas? hi, moze sie znamy? ja w krakowie i tez sie zwolnilam a to co piszesz to swiete slowa dokladnie u mnie tez tak bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam sie na stanowisko asystentki handlowej czyli asystntki kierownila. Na począku było ciężko, nawet bardzo, pracowaliśmy po 10-12 godzin, ale teraz jest ok. Jestem bardzo zadowoolona, pensia niezła, zapłacili za nadgodziny, dobry pakiet socjalny. No i ludzie ok, kierownicy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee123
staram się o pracę Asytentki działku kas, ile zarobię na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było napisane wyżej. Zależy od etetu: 0,5- ok.650 3/4- ok.900-1000, cały- 1200-1300 (od razu nakasach nie dają całego, przynajmniej kiedyś tak było-chyba zę to nowo otwierany sklep)Powodzenia, mam sentyment do tej pracy, fajni ludzie, ale klienci....szkoda słow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klienci, jak wszędzie zadarzają się być strasznie wredni, zwłaszcza jak mają zły dzień i przyjdą się wyrzyć na nic niewinnej kasjerce, takie uroki pracy w handlu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym kupującym się wydaje, że mają do czynienia z niewykształconym plebsem na kasie (jak za dawnych czasów- sprzedawcy po zawodówkach).Usłyszałam kiedyś od takiego \"miłego\" pana:\"trzeba się było uczyć to by się nie siedziało na kasie...\"Pan tylko nie wiedział, że skończyłam politechnikę z dobrym wynikiem!Zresztą jest mnóstwo ludzi po studiach pracujacych w Caście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
polecam castorama moje kolezanka tam pracuje i zarabia 1800zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×