Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zygula

Cechy dobrego pracownika!!!!!!!????????

Polecane posty

Gość ehfu ewiv bweptg
pracowity punktualny obowiązkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evry bres ju tejk
oraz: myślący uczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem pracowita
punktualna, obowiążkowa, dokladna, ale z tym szybkim mysleniem to nie zawsze u mnie dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evry bres ju tejk
bardziej chodziło mi o tzw. zdrowy rozsądek. Bystrość umysłu też się przydaje, ale zdrowy rozsądek jeszcze ważniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doloze- odpowiedzialny za dobro firmy, dyskretny, przyjazny, usmiechniety, lojalny, ale nie dupowlaz... nienawidze takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co iCe nie chce? Chca, tylko nie umiesz sie \"sprzedac\" , jazda na kurs Prosperity... :p ... i nie mow, ze cos masz w dupie, bo hemoroidow dostaniuesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Pracodawca
W polsce taki pracownik ma cechy: -Musi wykonywać minimum 250% normy -Nieznać kodeksu pracy ani związków zawodowych -Niejeść/ niesiusiać -Niemieć rodziny... wogóle najlepiej jakby był aseksualny (masturbacja też zabiera cenny czas przeznaczony na prace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski prezes zachodniej firmy
idealny pracownik to: - dupowłaz - donosiciel - szczur - jeśli jest kobietą to ma być taka, że ho ho, no, chyba, że jest to kobieta, która coś potrafi, to może trochę gorzej wyglądać - pracoholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pracodawcy skarbem jest pracownik, ktory posiada tylko 2 zalety, a wlasciwie 1, bo 2 to wada, pracownik musi byc: - wada - pyskaty, i - zaleta - lojalnosc to zawiera wszystko w sobie taki pracownik, to moj skarb, a araczej kura znoszaca zlote jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mujlkoslash
bmh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinówka
1.ślepa lojalność 2.totalna uczciwość 3.fenomenalna kompetencja 4.utorżsamienie się z firmą 5.nadgorliwa kreatywność 6.ciągła dyspozycyjność 7.radzenie sobie ze stresem 8.obrzydliwe wazeliniarstwo 9.analityczny umysł 10.chorobliwa punktualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśka
dobry pracownik to ten który chciałby pracowac najlepiej za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasne i może jeszcze
najlepiej żeby płacił swojemu pracodawcy z wdzięczności że ten go zatrudnił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie znajdziecie
dobrej roboty. Pałujcie się dalej, powodzenia w przegranym życiu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałuj sie sam pacanie
właśnie jade do anglii i bede miał 1300 funtów na miesiąc hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie znajdziecie
Nie muszę nigdzie wyjeżdżać żeby zarabiać dużo więcej. Było się uczyć a nie czytać komiksy pod ławką :P Tylko uważaj, żeby Ci nie wyrosły włosy między palcami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
chwalić to sie każdy umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie znajdziecie
życzę niezmiennie dobrego samopoczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies Was W D**e ****ł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pracownik to przede wszystkim osoba zaangażowana w swoją pracę. Co wpływa na zaangażowanie i motywację pracowników ? Na ten temat prowadzone są badania, np. http://www.gdp-krakow.pl/narzedzia-badawcze/badania---biznes/badania-satysfakcji-pracownikow/ dzięki którym można lepiej poznać potrzeby i oczekiwania personelu oraz jego słabe i mocne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre warunki udało mi się wynegocjować z agencją pracy Worksol jeśli chodzi o rekrutację pracowników ze wschodu. Współpracujemy regularnie już sporo ludzi właśnie dzięki ich wsparciu sprowadziłem do kraju i powiem, że aklimatyzują się bardzo dobrze. Większych trudności językowych, czy kulturowych nie ma, generalnie bardzo wysoko cenię pracowników z Ukrainy chociażby, ale też zdarzali się z Gruzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezawodna, punktualna, dobrze zorganizowana, miła, uczynna, sympatyczna, nie traci głowy w nieprzewidzianych sytuacjach. Znam taką osobę, jest hostessą w agencji Hostess Booking. Nieraz już współpracowaliśmy i za każdym razem to była udana współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością każdy pracodawca chce, by jego pracownik sprawiał się dobrze, a cechy pracownika pewnie mogą zależeć też od tego, o jaką pracę chodzi. A jak się już znajdzie takiego, to dobrze byłoby go u siebie zatrzymać. Warto o tym poczytać http://motivizer.pl/blog/jak-zatrzymac-dobrego-pracownika-czyli-systemy-lojalnosciowe-w-firmach/ bo rynek pracowniczy jest obecnie bardzo szeroki, a sami pracownicy nie mają takie problemu by przechodzić z jednej firmy do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam uwag do ludzi z Worksol ode mnie z Kępna, pomagają w rekrutacji obcokrajowców już prawie cztery lata i żadnych problemów nie miałem, zawsze zatrudnienie jest w pełni legalne, na uczciwych warunkach przez co nie ma problemów z ludźmi, chętnie przez tę agencję zwłaszcza Ukraińcy szukają pracy bo wiedzą że tutaj nich ich nie oskubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nam się współpraca układa już od kilku lat z agencją Worksol, nie robią jakiś opóźnień, jak potrzebuję pilnie pracowników to mogę na nic liczyć. Mają doświadczenie jeśli chodzi o Polski rynek ale też dużo osób mi rekrutowali z Ukrainy i przy okazji pomogli w zezwoleniach, kartach pobytu itp. Fajną opcją jest tutaj zwłaszcza leasing osób, w moim wypadku się sprawdza optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan_samchodziarz
Każdy będzie dobry, jak mu się dobrze zapłaci. Bo najlepiej to wymagać bóg wie czego, ale kasy dać jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zastrzeżeń do tego jak działa Worksol (tu jest ich oferta: http://worksol.pl). Terminowi, jeśli mamy wytyczne co do pracowników którzy są nam potrzebni w danym momencie to faktycznie właśnie takich nam wyszukują. Mają duże doświadczenie w temacie obcokrajowców więc jeśli ktoś chce zatrudnić Ukraińców przykładowo to szczególnie bym ich doradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×