Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala23lb

chałupnictwo!!!

Polecane posty

Gość mala23lb

Czy ktoś wogóle tak pracuje i naprawde coś zarabia?? nie mowie o kokosach ale tak z 400 czy 500 zł choćby.jak tak to napiszcie na gg 7300636 jaka to firma i czy sa wyplacalni. z góry dziękuje bo nie wierze w te wszystkie ogloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
ja nie o ściemy pytałam.dajcie już spokó z tym ogłoszeniem.nawet nie ma tkiego adresu a pisze sie monte cassino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoooo
oszust i tyle na ten temat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
ja nie o ściemy pytałam.dajcie już spokó z tym ogłoszeniem.nawet nie ma tkiego adresu a pisze sie monte cassino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamamoto
TERAZ WYSYŁAJA LUDZI DO HOLANDII, ZA JEDYNE 60.00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa oszuści
kasiiaa a znacie firme Partner z Zawiercia??Proponuja prace chalupnicza przy koszulkach??Pytam bo chcialbym sprobowac??A sie boje kolejnych oszustow w sieci;/ do oszustow moge napeno zaliczyc firme LENOX teraz juz IREX ktora proponuje prace chalupnicza przy dlugopisach po wplacie 6 zl ;/ nie ma uczciwego chałupnictwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsdsa
szukałam tej firmy po adresie, nip-ie, nazwie i ....nic. Zadna z wyszukiwarek nie przynosi odpowiedzi. mało tego, firma IREX z sosnowca zajmuje się czymś innym i ma siedzibę w innym miejscu. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
Rany już nikomu nie można ufać! Człowiek chce uczciwie zarobić pieniądze a tacy frajerzy tylko żerują na tym i wykorzystują ludzi. Koleżanka 2 lata temu tak sobie dorabiała przez skręcanie długopisów prze poł roku i dziennie skręcała 200 to 6000 na miesiąc i zawsze około dziesiątego przyjeżdżał pan i je zabierał.Zarabiał 800 zł.Ale niestety juz nie ma tej firmy w necie, ale czegoś takiego szukam. Widze jednak, że musze zrezygnować z tej opcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam portal pl.dawanda.com myślę że warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona  jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Polecam także inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej formy już od dłuższego czasu i jestem zadowolona, można dorobić bez żadnych opłat. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: etraffic@op.pl w tytule proszę tylko o dodatkowy wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×