Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EMI 23

CHAłUPNICTWO!!!KTOś COś WIE??

Polecane posty

Gość EMI 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sha
tez sie chetnie wiecej dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wreście znalazłam prace wdomu. Trafiłam na firme Partner ,zajmuje sie nadrukami na koszulkach. Podałam adres, wysłali mi informacje . Tyle że znów była opłata . 39 zł. Troche sie bałam wpłacać , bo już straciałam okolo stu złotych na takie wpłacanie . Ale pomyslałam , dobra , ostatni raz , jak znów strace to przestaje oddzwaniać na prace w domu. Wpłaciłam . Miałam po tygodniu dostać materiały. No i dostałam przesyłke. Strasznie sie ucieszyłam bo zazwyczaj po wpłaceniu kontakt z firma sie urywał. I było wszystko tak jak tam napisali ; koszulki, nadruki,umowy i nawet instrukcje. Zrobiłam cały ten komplet w tydzien i odesłałam . Do 10 dni miałam dostać pieniadze na konto. Maż mi mówił że głupia jestem że czekam i pewnie żadnych pieniedzy nie dostane atylko sie napracuje. Wiec poczekałam te ich 10 dni i pomyslałam że pójde do banku i sprawdze a może jednak sie udało. Kiedy w banku powiedzieli mi że wpłyneło 250 zł to tak sie strasznie ucieszyłam że odrazu pobiegłam do domu żeby pokazać . Po świetach mam dostać znowu materiały . Juz sie ciesze . jak ktos chce namiary to prosze nr 798 764 533 . tylko nie wiem czy jeszcze kogoś szukaja ale możecie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SRRTUTUTU-DU-PA-SDRUTU
Przestań robić kryptoreklamę, idio tko !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! Ewakotowicka oszukuje. Podaje tel ale informacji żadnych nie chce podać. Do tego jest bardzo bezczelną osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zrobiłaś gdy ktoś poprosił grzecznie o informacje?? Zwyzywałaś i i jeszcze masz czelność zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaannnnn
ewa... to przeslij nam te informacje , po co bedziemy płacić tej firmie po 39 zł., musimy sobie pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar123456789
Ewa zamilkła...:)ciekawe dlaczego...Ściemniara i oszustka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ktos chce namiary to prosze nr 798 764 533 . tylko nie wiem czy jeszcze kogoś szukaja ale możecie spróbować. " Tak napisałaś więc prosimy o te namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotaania ty sama nie wiesz czego chcesz ! to jaki kontakt mam ci podać ??? napisz konkretnie a jak nie to nie mamy o czym rozmawiać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chwalisz się to daj namiary na tę firmę, no chyba że to problem. Obowiązuje Cię tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlotaania ty nie bądz taka pewna siebie bo ktoś cie kiedyś zgasi!!!!!!!! CZYTAJ MIEDZY WIERSZAMI ! Napisz konkretnie o jakie namiary ci chodzi ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko ciężko. Namiary to określenie nazwy danej firmy, adres, tel. Ale już nie chcę, chyba że ktoś inny skorzysta. Oj ciężko ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było dobre, hehe. Też mnie denerwujesz ale ja ci nie ublizam, no cóż, to przecież kwestia wychowania i wyrachowania. Prosiłam o namiary na tą firmę, jak można inaczej sprecyzować pytanie? Ktoś tu chyba nie wie co pisze. Ale i tak życzę ci wesołych i SPOKOJNYCH świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sryisi
a skąd wiesz, że jest bez szkoły? po prostu poda te informacje które dostałaś od tej firmy, jak wyglądaja metariały, co dokładnie trzeba robić, za ci jest płacone i ile, proste chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sryisi
i się wydało ewakotowicka jest jebnieta, że tak delikatnie powiem. ZlotaAnia nie przejumuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×