Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

chce otworzyć sklep internetowy, czy moge sarać się o dotacje?

Polecane posty

Gość sklep internetowy

chce otworzyć taki sklep z art papierniczymi, czy moge się starać o dotacje? koszty coprawda nie są duże, ale jeśli można się wspomóc to czemu nie? :) wogóle co musze zrobić aby taki sklep otworzyć? napewno otworzyć działalność, kupić kase fiskalną, wykupić domene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ! To bez różnicy na co. Chyba tylko nie może być na jakiś handel obwoźny itp, ale na sklep internetowy na 100 % można - wiem, bo dostałam właśnie na sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kasa fiskalna się nie liczy. Nie można jej kupić za kasę z dotacji, bo itak większą częśc za nią zwraca Ci Urząd Skarbowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep internetowy
Tamiła dziękuje za odpowiedź :) a powiedz mi gdzie składałaś wniosek i skąd wogóle go wzięłaś? jestem narazie jeszcze zielona w tym wszystkim :) a jaki sklep otworzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumelele
dotacje z PUP na własną dzialalnosc zostały znacznie obcięte przez PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbvctyjhgfthcxscbnjkhgfdsdfgh
powiem ci na czym ja sie wylozylam przy prowadzeniu sklepu internetowego pozycjonowanie takiego sklepu to najwiekszy wydatek zwykłe pozycjonowanie to ogromny koszt a nawet umowa nie zagwarantuje ci sukcesu w postaci pierwszej pozycji..moze zagwarantuja ci ze kiedys tam wejdziesz na 2 , 3 strone..a tam juz nikt nie zaglada...a efekt w postaci pierwszej strony w przegladarce moze osiagniesz po roku, moze po dwoch latach..moze wcale bedziesz chciala zarabiac ale twojej strony nikt nie znajdzie na 39 stronie w wynikach wyszukiwania :D :D wybierz pozycjonowanie skuteczne i o wiele tansze czyli google adwards (legalne) placisz tyle ile uwazasz i za tyle masz reklame , nikt cie nie naciaga...efekty widoczne natychmiast!!!!! jak prowadzi sie sprzedaz internetowa nie majac sklepu stacjonarnego najwazniejsza jest pozycja sklepu w wyszukiwarce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baxxxxo
też myślę o założeniu sklepu internetowego (jest to jedna z opcji), tylko ja z kolei nie mam pojęcia skąd wziąć tak tani towar by być konkurencyjnym, za to pozycjonować umiem dość dobrze, chyba jednak otworzę stacjonarny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - wniosek i wszystkie informacje znajdziesz w UP. Powinni Ci też tam pomóc go wypełnić, ale z tym to różnie bywa..... mi akurat cały wniosek robiła nasza księgowa. U nas mój sklep internetowy to jedynie takie dopełnienie firmy męża... więc jakieś pozycjonowanie itd u nas nie wchodzi w grę, bo itak klienci męża sami nas znajdują i kupują w sklepie internetowym, a odbierają zazwyczaj na miejscu, u nas.... My mamy branżę motoryzacyjno - sportową, taką też firmę ma mój mąż, a ja mam cały asortyment potrzebny do firmy, więc u mnie kupują i klienci indywidualni i mój mąż też ;) No trudne do wytłumaczenia to takie. W każdym razie są osoby, które zajmują się takimi wnioskami, cociaż jak widziałam jak wypełniala to księgowa to teraz sama bym to zrobiła bez problemu..... No i wniosek składasz i czekasz. Potem kurs, poręczyciele, no i pieniądze na konto. Masz miesiąc na wydanie tego, musisz dokładnie pokazać rachunki i tyle. Warto spróbować, bo musisz się tylko rok utrzymać na rynku. ZUS jest przez pierwsze dwa lata niski, więc się opłaca. Nie wiem ile teraz wynosi dotacja, bo coś chyba mniej niż ja miałam, musisz zapytać.... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep internetowy
czyli najpierw muszę zarejestrować się w urzedzie pracy? wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacje
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - tak, jeśli chcesz otrzymać dotację z UP to oczywiście musisz się najpierw zarejestrować. Zarejestrowanym chyba z tego co pamiętam wystarczy być jeden dzień :) Nie pamiętam dokładnie, ale w każdym razie nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycjonowanie to długi i pracochłonny proces trwający tygodnie a nawet miesiące czy lata by być na 1 stronie. Jak ktoś zaproponuje ci szybkie efekty to wiedz że są realne... ale będzie on zazwyczaj nieuczciwy a więc krótkotrwały, potem pozycja strony idzie tylko w dół. Strona musi być cały czas doglądana poprawiana itd. Można oszukać dodając z automatu szybko stronę do katalogów, pozycja szybko rośnie ty ucieszony płacisz a po czasie nagle zero wejść bo strona na końcu albo nawet wyrzucona wogóle. Jesli więc liczysz na dochód z wejść na stronę to nawet nie otwieraj sklepu. Możesz promować płatną reklamą itp ale koszty są duże co do realnych dochodów dzieki tym metodom. Radzę poczytać o pozycjonowaniu i emarketingu. Albo zacząć na allegro wypromować markę i dopiero otwierać własną stronę. Można również zacząć od platformy zintegrowanej z allegro, tanie a idzie łatwo jak na allegro bo to produkt też tej firmy. Zobacz http://rachman.systempartnerski.pl/e-sklepy.html Są też inne platformy ale osobiście ta mi się podoba, jednak twórcy allegro są dla mnie większym autorytetem niż jakieś mało znane firmy. Mój kuzyn tak zaczął. 1. Allegro, zyskał zaufanych klientów i renomę a potem 2. Chciał własną stronę ale koszty i łatwość okazała się ważniejsza. Poleciłem mu to co sam promuję. Póki co chwali zobaczymy jak będzie np po roku czy dwóch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks25
taki założony nowy sklep trzeba jeszcze jakoś zapełnic produktami, dopiero wtedy możemy liczyć na sprzedaż i zarobek, a to naprawdę pracochłonna i ciężka praca, a znalazłem taką fajną sprawę, czy to dobra opcja? podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepów internetowych z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią'). Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego obecny budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na dobry początek zaczęła od handlu na allegro - tam zawsze ktoś trafi, no i stamtąd odnośniki do strony sklepu. zawsze to większa szansa na zdobycie klienta. poza tym, w necie trzeba być konkurencyjnym, a konkurencyjność=niższa cena niestety. w wólce kosowskiej masz najtańszą chińszczyznę, proponuję tam zajrzeć po towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benumberłan
jak już założysz ten sklep to pomyśl też o tym, żeby się jakoś wybić, wiesz żeby mieć klientów. Promocja firmy też jest bardzo ważna. Bo co z tego, jak dostaniesz dotację będziesz otworzysz sklep jak nikt u ciebie nie będzie kupował. Ja jakiś czas temu odkryłam, że bardzo dobrym i skutecznym sposobem, żeby się wybić jest pozycjonowanie. Tylko jak się już za to zabierać to najlepiej byłoby zlecić to jakiejś firmie, która się na tym zna, jak np Advanced Art, żeby mieć pewność o skuteczności działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioder558
Bardzo fajnym sposobem na sam początek jest powierzenie takiej pracy odpowiedniej firmie, ktora sie wszystkim zajmie. To najlepsze co mozna zrobic. Od siebie polecę ministerstwo reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdcf
Na www.pozycjonowanieiseo.pl jest dużo artykułów związanych z pozycjonowaniem stron, poza tym niektóre firmy pobierają tylko pieniądze za konkretne wyniki a nie niezależnie od pozycji w wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam bo lubię
Od tego roku nie można dostać dofinansowania na sklep internetowy, wiem co piszę, ponieważ sama się starałam. Za dużo był oszustów i dlatego. Tylko biznes stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
całe szczęście, że te dotacje zaraz się skończą, kto to wymyślił ten jest ostatnim debilem. Tylko mnóstwo pasożytów na tym żerowało, zwijali działalność po roku lub dwóch. Prawda jest taka, że jak ktoś ma łeb do biznesu, dobry pomysł i jest pracowity to i bez dotacji sobie poradzi. Natomiast masa ludzie nie mających podstawowej wiedzy o prowadzeniu biznesu, się przez takie dotacje za niego bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że możesz otrzymać dotację na sklep internetowy :). Macie rację, pozycjonowanie to droga sprawa, ale jeśli chcecie zaoszczędzić to warto przyjrzeć się działalności platform, które w niskiej cenie dadzą oprogramowanie, pomogą w obsłudze i zajmą się pozycjonowanie. Przykładem jest www.shopinest.com. Myślę, że to fajna opcja na rozkręcenie własnego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako doświadczona osoba powiem ci jedno - sprzedaż w necie jest mega ciężka - połowa allegro to hurtownicy którzy potrafią drożej sprzedawać w hurcie niż na allegro czy sklepie internetowym detalicznym.. marże są fatalne, konkurencja wielka.. wielu tez sprzedaje przedmioty importowane i one są tańsze niż polskie .. pisałaś art. papiernicze popatrz choćby na sklep 3 kropki z bielska- ma sklep i allegro - ceny niektóre niżej niż ja mam w hurcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pomocy tworzenia sklepu internetowego, oraz jej późniejszej obsługi możesz skorzystać z agencji e-commerce. Takie firmy pomagają założyć sklep (na zlecenie tworzą skrypty dopasowane do potrzeb klienta bądź sprzedają własne pomysły, czasem oferują także hosting) a także zajmują się doradztwem czy też późniejszą obsługą już istniejącego sklepu (dodawanie produktów do sklepu i zarządzanie nimi, obsługa klientów, kontrola stanów magazynowych i cen itd.). Tu masz przykład takiej firmy: www.epozytywnie.pl Przy zleceniu obsługi zewnętrznej firmie zyskujesz więcej czasu dla siebie, który możesz przeznaczyć np. na promowanie swojej działalności (reklamy, polecenia itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
Tylko że takie funkcje można realizować samemu korzystając z programów, które są na rynku i wychodzi taniej np, do wysyłki paczek można skorzystać z SendSystem a do księgowości zakupić jakiś program lub czasopismo komputerowe bo często się tam pojawiają takie programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z Was otrzymał już dotację na sklep internetowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaOP
Pewnie że tak, tylko dobrze wszytsko rozplanuj.Moja kolażanka tez się za to brała i pojechała na wysyłkach.Dopiero z http://allekurier.pl/ zaczeła wychodzić na prostą i powoli zarabiać ale dotacji niestety nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia1976
Dotacje? Bez przesady, to nie jest tak drogie i szybko się zwraca. Przynbajmiej ja nie przepłacałam w proedit. Jak masz już choc troche rozkręcony interes – klienci cie kojarza, masz stałe przychody z biznesu to e-sklep jest świetną inwestycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin46
Jeśli to Twój pierwszy biznes, na samym początku musisz koniecznie zgłosić i zarejestrować się w Krajowym Rejestrze Sądowym lub do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Następnie w Urzędzie Statystycznym otrzymasz wpis do REGON, w wybranym banku otworzysz firmowe konto. Czeka też Ciebie wizyta w ZUS-ie i Urzędzie Skarbowym. To na tyle. Potem czeka na Ciebie tylko przyjemność. Zarabianie pieniędzy.Jeżeli coś jest nie jasne to wejdź na stronę sky-shop.pl/jak_otworzyc_sklep_internetowy/ tu dowiesz się więcej. Mi laikowi w założeniu sklepu pomogło. Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba próbować szczęścia, ale przede wszystkim trzeba mieć pomysł na biznes, porób ładne zdjęcia produktów (możesz wykorzystać sprzęt np z www.panoramichead-shop.com )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowa Dama
Jeśli chciałabyś zainwestować w pozycjonowanie to wejdź na http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html. Firma Ditum. org jest naprawdę skuteczna. Obecnie pozycjonowanie które robi dobra firma to podstawa. Zobacz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×