Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGATOWIEC

CHCE SPROBOWAC JAKO MODELKA-MAM 25 LAT-NIE JESTEM ZA STARA????

Polecane posty

Gość AGATOWIEC

25latka ze mnie jest, studiuje jeszcze, ale mysle nad dorobieniem sobie do skromnego stypendium. Moj wzrost : 175 cm, waga: 58 kg oczy:niebieskie wlosy:naturalne, zadbane, blond biegle posluguje sie j ,.ang i troszke hiszpanskim gdzie jest jakas agencja modelek, gdzie moglabym sie pojawic _interesuje mnie Katowice lub Krakow. I chcialabym sie zapytac, czy nie jestem juz ,,za stara,, na bycie modelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
podn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na robienie kariery chyba troche stara, ale próbować trzeba. Jak nie zostaniesz modelką to wkręcisz się chociaż do reklamy albo statystowania. Kiedyś byłam na kilku castingach. Czasem można dostać 10 tyś za pokazanie się np w reklamie ery. Próbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
Dzieki za odp, a powiedz mi, jak poszukac takich agencji, skad mam wiedziec, ze to nie oszusci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszuści zrobią Ci byle jakie foto i każą płacić 1-2 tyś. Oczywiście pracy potem nie dostaniesz. Zrób najpierw zdjęcia dobre, znajdź dobrego fotografa. Nie pamiętam dokładnie już co tam ma być, ale chyba strój wieczorowy, zwykły, bikini. Powiedz do czego Ci ta sesja. Profesjonalista będzie wiedział co robić. Koszt może być spory. Chodź z nimi po agencjach (możesz też zabrać inne dobre). I uważaj przy podpisywaniu umowy. Podpisuj umowe do konkretnej rzeczy. Dużo pseudo fotografików da Ci 350zł, podpiszesz umowe a potem on odsprzeda zdjęcia wszędzie gdzie się da i zarobi dużo dużo więcej ... Tak więc zdjęcia na wyłączność tylko za większą sume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIECC
dzieki Rosalindeczka:) a czy ktos orientuje sie, gdzie znajduje sie dobra agencja KAtowice-Krakow? nawet nie chodzi mi o modeling typu chodzenie p owybiegach, ale np na targach, czy wystawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onichamiuk
A potrafisz dobrze laskę diełać? To bardzo istotne w modelingu zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiegooo
a jakie masz wymiary kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onichamiuk
Wymiarowie są nieważne. Musi mieć ino w ustach odkurzacz. Musi dobrze ciągnąć po prostu bo gdzie znajdzie pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
wstretni podszywacze :/ wszedzie sie znajda, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
chcialam jeszcze dodac,. ze nie mam chlopiecego typu ...mam b, szerokie WSTRETNE KOBIECE BIODRA:(/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
tak, syszalam nawet o dziewczynie na wozku, ona jest polka. jesli chodzi o moje nastawienie do tego typu ,,dorabiania,, to ,, ja mam zwykla twarz... szczerze mowiac nie wiem czy moja twarz ma ,,to cos,, ale co mi szkodzi sprobowac ?:) Rosalindeczko, jak chcesz to Ci wysle kilka moich zdjec- na jaki email mam wyslac ? / jesli sobie zyczysz oczywiscie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
hej, wczoraj burza byla i musialam odlaczyc komputer. :) zaraz Ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATOWIEC
juz poszlo, wyslalam tylko 3, bo tylko tyle znalazlam / inne zdjecia sa w Polsce,a reszta zdjec z wakacji jest na innym, nie moim komputerze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala ale jest za madra
dziewczyno ales sie obudzila w tym wieku to modelka jest juz do uspienia na emeryturke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaruska013231
Polecam zapoznanie się z tą agencją modelek http://brilliancemodels.com/ Nie jestem wstanie zagwarantować powodzenia Twojej kandydatury, ale możesz być pewna, że warto spróbować szczęścia w tej agencji. Co tu dużo mówić - po prostu najwyższy top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×