Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania224

Chcesz zarobić? Wystawianie aukcji na Allegro

Polecane posty

Gość ania224

Poszukuję osoby, która zgodziłaby się wystawić na swoim koncie Allegro moje przedmioty na sprzedaż (konkretnie są to okulary, jeden model, wszystko legalne i mogę to udowodnić). Za każdą sprzedaną sztukę płacę 10zł wystawiającemu (+oczywiście pokrywam koszty prowizji i wystawienia). Średnio na tydzień sprzedaję 10 par okularów (chętnie prześlę linki zakończonych aukcji do wglądu i analizy). Wystawienie aukcji trwa 5min. Myślę, że oferta jest dobra, dlatego proszę zainteresowane osoby o kontakt pod nr-em gg:4039042 Wyjaśnię wszystkie szczegóły. Jestem w 100% uczciwa i wiarygodna. Po prostu potrzebuję pomocy, a znalazłam się w podbramkowej sytuacji. Napisz. Rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Zapewniam, że współpraca będzie owocna. 100zł w tydzień dla Ciebie za niewielką fatygę. Dla mnie ruch w biznesie. Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam gg, nie mam cierpliwości do tego... Ale mój mail jakby co hapo0@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
ania224-masz za duzo niegatywnych opinii o sobie na Alegro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania224
ania224 to nie był mój nick na Allegro... mam inny. podam na gg jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfffggf
dla mnie to jest dziwne. czemu nie wystawisz tych okularow na swoim koncie????? tak to wyglada, jakbys chciala zeby lduzie placili ci kase za te okulary, ty ich potem nie wyslesz i tak, a caly klopot spadnie na tego co ci uzyczyl konto. i on potem bedzie miec problemy a ty gdzies znikniesz z kasą. podejrzane to raczej nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra_cadabra wenus
Była już taka afera z tym w bielsku... goście ogłaszali sie na forum, ze szukają osób do wystawienia przedmiotów, a realu nic nie wysyłali i było na tych, co mieli konta. Jak ktoś chce sobie zniszczyć wizerunek na all to polecam.Nawet tej 100 chyba też nie uwidzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadesz
Teraz to wszystko zdecydowanie się automatyzuje. Np. mam konto na Allegro, ale mam też na Ogis - jedno zintegrowane z drugim. To co wystawię na Allegro, automatycznie pojawi się także na Ogis - automatycznie i za darmo. Tak więc wcale nie jest tak, że trzeba wszędzie, ręcznie wystawiać te aukcje/ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×