Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samsung 500

co sadzicie o WORK SERVICE

Polecane posty

Gość samsung 500

siemka! pracowal moze ktoz z aposrednictwem Work Service, moze znalazl ktos przez nich rpace tymczasowa albo outsourcing?! Czy mozna polegac na nich i czy nie wkrecaja pracownikow z wyangrodzeniami i umowami o prace?! dajcie znac jak macie jakies info, bo nie wiem czy warto tam isc. Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka umowa o prace
w worku tylko zlecenia - pelno niedomowien i stawki tak nizsze ze nizej juz nie moze chyba byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferta
W Work Serwice, praca albo na zlecenie, albo na czas okreslony (na kilka miesiecy) zarobki bardzo niskie. Na swiadectwo pracy czekałam 3 tygodnie, zanim przesłali z Wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichaaa
Zle mi na sam widok tej nazwy... CHyba ze 3 miechy biegalam do ich po kase, bo oczywiscie a to urlop, a to cos we wroclawiu, a to sranie w banie. Daj sobie spokoj z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arus
Ogolnie to: Plusy: - Jezeli dobrze sie wypelnia raport godzinowy to pieniadze w terminie - Praca nie najgorsza - Nie potrzebne zadne wyksztalcenie specjalistyczne Minusy: - Kokosow sie nie zbije Podumowujac robota raczej dla ludzi ktorzy chca sobie po prostu dorobic pare groszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca niewolnicza
ludzie przyjezdzali z radomia do warszawy, zeby zarobic marne 5 zl za godz, podczas kiedy my, studenci ponizej 10 nie schodzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristofix
A ja jednak jestem zadowolony z pracy w Work Service. Pieniazki zawsze na czas. Stawki ostatnio sie bardzo podniosly. Wiec mozna zarobic calkiem niezle (oczywiscie nie zbije sie fortuny) ale wyzyc sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznili sie o 2 miesiace z wyplata i to musialam sie upomniec. To tylko jednorazowo pracowalam z umowa podpisana na miesiac, wiec nie wiem, czy to regula. To bylo w katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie w Work service i zaproponowali mi prace-pakowanie prezentow przed domami towarowymi w czasie przedswiatecznym, ponoc swietna oferta(7 zl/h);) oczywiscie po to studiowalam 10 lat, uczylam sie jezykow,aby pakowac prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda nierobow
moim skromnym zdaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska76
Jeden wielki burdel i nic więcej!!!!! Zero organizacji,osoba odpowiedzialna za utrzymanie wszystkiego w porządku to się na pole nadaję a nie do biura. Zero znajomości czekokolwiek.Poza tym główny odbiorca oferowanej pracy, traktuje ludzi jak śmieci lub gorzej jak bezmózgie twory.KICHA I TO DO SZEŚCIANU !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keniu
Pracuje dla nich Rzeszowie od polowy marca i narazie jestem zadowolony. Wywiazuja sie ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldWORKService
Kicha, jak czytam te opisy nie moge sie oprzec wrazeniu ze pozytywne sa pisane przez pracownikow Worka. Zdziercy, zarabiaja na studentach pracujacych po 12 godzin w warunkach ponizej normy. Ogromna firma , tysiace ogloszen w internecie ale za ksero dokumentow trzeba zaplacic. najlepiej przyniesc wlasny papier. Kombinuja ze wszystkim z iloscia czasu pracy wszelkimi pracowniczymi rozliczeniami. Ile razy bylem zmuszany do podpisywania "dziwnych rozliczen mojego czasu pracy" niby nic bo kazdy tak robi ale jesli sie mowi ze jest sie solidnym to mysle ze zaczyna sie od zetelnego podejscia do pracownika na kazdym poziomie. podwyzki po 50 gr . a o podwyzkach w sytuacji gdy jest sie zatrudnionym w worku rozmawia sie tak . To nie nasza sprawa tylko musisz pogadac z Work. To nie nasza sprawa musisz pogadac w firmie. Wspanialy uklad pomiedzy wynajmujacym chinczyka i pracodawca chinczyka. Na zebraniu w firmie uslyszalem ze w chinach pracuje sie za mniejsza stawke. nie wazne czy to pracownik firmy czy worka, ale work doprowadzil do takiej sytuacji. Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie myslicie powaznie o ich wizerunku w TV i w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Work service jesli komus zalezy na tym aby jak dorobic sobie pare groszy to moze tam isc ,wiadomo że to pośrednictwo pracy i z każdej przepracowanej godziny biorą dla siebie jakąs kwotę 2 zł jeśli nie więcej ,korzystałam z ich usług jakies 2,3 lata temu .Minusem jest to że czeka sie na do 21 dnia kolejnego miesiąca na kasę , juz lepiej skorzystac z jobmana bo mozna dostac wypłatę w ten sam dzien co sie pracuje dostaje sie pieniądze. Jeśli ktoś szuka pracy obojętnie czy dorywczej czy na stałe to radzę mu skontaktowac sie bezpośrednio z firmą z która chce pracowac , wiadomo dostanie wtedy wyzsza stawke a przeciez o zarobkach tez kazdy myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kask33
czy słyszeliście coś na temat zamknięcia biura Worka? Pracuje przez nich i nie wiem czy mam szukać już coś nowego. Ponoć mają jakieś problemy finansowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IreneuszWalczak
Ja pracowałem przez WS w firmie produkcyjnej- zatrudnienie tylko poprzez pośrednika na czas określony, było to w zeszłym roku w okresie kwiecień-lipiec. Od sierpnia pracuje bezpośrednio pod zakładem co pracwka kokosów się niezarabiało ale niemogę narzekać. PIeniązki zawsze miałem 10-11 na koncie. Jedynie to umowa o prace tymczasową podpisywana co 14 dni.. :( świadectwo dostałem w ciągi 10 dni (powinno być 7) Za to na PIT'a czekałem aż do 10 marca !!! ale ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realestatefobka
ja nie polecam. na I roku studiów poszlismy ze znajomymi na nocke. Inwentaryzacja. 20-6 rano. Zadne z nas nie dostało pieniedzy. W sumie raz sie upomnielismy. BO poszlismy z nudów, dla smiechu bardziej. wiedzielismy ze 50 zl dostaniemy. Szkoda naszych nerwów bylo. ale firma nierzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokis
Też słyszałem o ich problemach finansowych i o tym, że nie wypłacają ludziom kasy na czas. Widać musi być w tym ziarno prawdy.Ja kiedyś dla nich robiłem (3 lata temu) i zabierali mi połowe z premii. Ale jeszcze wtedy kasa była na koncie w terminie.Teraz ponoć mają jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBA2004
W tej firmie pracuje od niedawna ale to kompletne dno koordynatorka nigdy nic niewie mamy zastuj w firmie a onaniewie kedy ruszymy jak sie pytamy kedy ruszamy to jest obrazona tylko po umowy kaze wkółko przychodzić bo ona niemoze sie rozliczyć a numer konta to podawałem kilka razy itak przychodziło pocztą az się sam za to wziołem i opieprzyłem tych zolsztyna idopiero pomogło forsa przychodzi na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może tu mi ktoś pomoże
Może tu mi ktoś pomoże najbliższa siedziba od mojego miasta Ws mieści się w Rzeszowie.Sprawa jest taka ze zakończyłem współprace z tą firma końcem listopada i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem świadectwa pracy,dzwoniłem kilka krotnie w tej sprawie najpierw mnie zbywali brakiem informacji na ten temat ,a potem po kolejnym telefonie powiedziano mi ze świadectwo zostało wysłane a ja chyba już zmyślam..czekałem miesiąc na to niby wysłane świadectwo nadal go nie mam.Zadzwoniłem po raz setny ,prosząc tym razem o powtórne wysłanie świadectwa bo tamto nie dotarło,po odczekaniu kolejnych dwóch tygodni i nadal braku świadectwa znowu zadzwoniłem tym razem nikt nic nie wie o co chodzi w jakiej sprawie dzwonie kim jestem.Nie wspomnę już o tym ze na koniec pracy poszedłem na chorobowe i do dnia dzisiejszego pracodawca nie uregulował tego z zus-em i nie odesłał moich zwolnień l4.Bez pracy,bez świadectwa, bez możliwości zarejestrowania się w pup i pobrania zasiłku który wypracowałem sobie wcześniej...jak wyegzekwować to świadectwo pracy? jeszcze trochę i przepadnie mi zasiłek jak się nie zarejestruje ! kto rządzi ta firma? do kogo się zwrócić? kto jest za to odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-71
ODRADZAM KAŻDEMU TĄ AGENCJE! niekompetentni pracownicy, na wynargodzenie czeka sie tygodniami i ciagle oszukuja ze wina lezy po naszej stronie,np poprzez nie doniesienie jakichs wymyslonych dokumentow,ktore sami gubia! zwalniaja swoich wlasnych pracownikow, odpowiedzialnych za nasze rozliczenia i przekazuja je kolejnym nic nie wiedzacym i niekompetentnym! rozliczenia godzinowe kilkakrotnie zostaly przez nich zgubione, a pozniej brak podstaw do wyplacenia pieniedzy i sladu ze tam ktos pracowal! poza tym nie odbieraja telefonów,stalam pod agencja we wrocłąwiu (oszklone wejscie) i probowalam sie dodzwonic i sprawdzic czy odbiora,po czym pani wstala z krzeselka i ladne 15min przelaczala mnie na faks za kazdym razem jak dzwonilam! odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona20ppp
JEDNA WIELKA KICHA!! wiecznnie problemy sami motaja sie w tym co pisza w meilach, nie odbieraja telefonów!! jedna babka mi pisze ze jest nowym pracownikiem a za pare dni ta sama (po pogrożeniach) pisze mi ze musi jakieś pieczatki zorganizować. Telefony im sie bardzo czesto rozładowują!!! KICHA ODRADZAM NIE DAJCIE SIE NACIĄGNĄĆ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
co sie stanie jesli podpisalam umowe ZLECIENIE NA MIESIAC a sie nie stawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
co sie stanie jesli podpisalam umowe ZLECIENIE NA MIESIAC a sie nie stawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka _1990
a do jakich firm wysyła Was work service? zależy mi na doświadczeniu w jakiś renomowanych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maunakea
Straszny bałagan, pracowałam w zeszłym roku, a do tej pory nie dostałam pieniędzy. Na początku wszystko ok, jak tylko skończyłam prace zaczęły się problemy. Musiałam wydzwaniać za przedstawicielem firmy w sprawie umowy i wynagrodzenia. Dzwoniąc na centrale nikt nie potrafił mi pomóc, chociaż zapewniali, że spróbują moją sprawe wyjaśnić. Jestem zawiedziona, że takie sytuacje mają miejsce w takiej firmie. Czuje sie oszukana. Czy ktoś też miał problemy z panem Dawidem N.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnębiona
Witam,odradzam każdemu tą gównianą agencję.Pracuje obecnie w Tp w Tczewie jestem zatrudniona właśnie przez tą agencję.Pracowników traktują jak śmieci.Z naszej zarobionej premii zabierają nawet do 80% a bardzo często nie wypłacają jej wcale.Koordynatorzy wciskają kity,że każdy ma inną stawkę za godzinę.Nie potrafią nic załatwić i podsuwają do podpisania wnioski na bezpłatne urlopy a jak się takiego wniosku nie podpisze wpisują NN.Agencja oszukuje na podatkach, sprawdzajcie ludzie swoje kwitki od wypłaty!!!!!!Kierowniczka całej lokalizacji wykańcza ludzi psychicznie i stosuje typowy mobbing.ludzie nie zatrudniajcie sie w tej agencji bo szkoda zdrowia.Obecnie też szukam innej pracy a wiadomo ,że to nie takie proste.Poradzcie gdzie można zglosic całą tą sytuację żeby ktoś w końcu dobrał się im do dupy!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquuuq
widocznie działa,, ja tez pracowałęm tam pare lat temu i nawet najgorszemu wrogowi bym nie polecał, jedynie nerwy zwolniłem sie jak trzeba było przyjsc do marketu na nocke na 22 i na tej noce stawiło sie 15 osób a kierownik z marketu powiedział że zamawiał 5 i 10 osób wywalił do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheJohnson
Witam wszystkich i szczerze odradzam kontakt z "firmą" Work Service! Cała spółka opiera się na przekrętach! Nawet CBA już się im bacznie przygląda! Umowy z gigantami (np. Poczta Polska) zawierane bez przetargów! Korupcja i oszustwa - na tym zbudowano tą firmę! Na wypłatę w terminie nie ma co liczyć, większość ludzi w ogóle jej nigdy nie zobaczyła! Tylko czekać aż ich wszystkich pozamykają! Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amasi
mój mąż dostał od nich propozycje pracy jako laminator wiatraków i niewiem co mu teraz doradzic,pomózcie!!!!az tak zła jest ta firma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×