Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola555555555555

co wchodzi w sklad wynagrodzenia osob pracujacych w ZUS-ie

Polecane posty

Gość Ola555555555555

Witam, czy jest jakas ustawa badz rozporzadzenie, ktore reguluje jakie skladniki wchodza w wynagrodzenie pracownikow pracujacych w ZUS-ie? Moze ktos powie na podstawie wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola555555555555
upppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w ZUS-ie 7 lat i mam 1250 brutto.. szał co ??? codziennie nadgodziny i opierdal od naczelnika.. to jest praca mojego życia !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orzeszka
nic dziwnego, że marnie zarabiasz i cię opierdalają - skoro nawet nie potrafisz zrozumieć prostego pytania. Dziękuj Bogu i codziennie całuj naczelnika w rękę że Cię jeszcze nie wywalił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuknij sie w łep... na chłopski rozum.. jaka firma ma rozporzadzenia dot. wynagrodzenia ??? a jeszcze w dod. ustawa .. dobry kawał ... a poza tym .. gdybys troche sledziła co sie dzieje w polityce to bys wiedziała, że ZUS nie jest juz w 100 % budzetówka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
orzeszek nie przejmuj sie. Ja pracuje w urzedzie pracy za taką kwote jak Ty, robote czesto zabieram do domu, ale ciągle słysze ze my nic tylko pijemy kawe i pierdzimy w stołek. ZUS, UP, urzad skarbowy to pozywka dla ludzi... uwielbiają nas krytykować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×