Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absolventka

Co z tą pracą????!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość absolventka

Co z tą pracą???!!!!!!!!!Ja się pytam! Co do k... nędzy będzie dalej? Jak po 5 ciężkich studiów w trybie dziennym można mieć 3 letnie doświadczenie zawodowe? Gdzie niby mam znaleźć pracę??? Wszędzie potrzebują doświadczenia zawodowego! Jestem już zdruzgotana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotanych nie przyjmujemy
spróbuj na szrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Ja mam to samo.Skonczyłam studia w trybie dziennym i to cięzko dość studia:( w trakcie nie pracowałam,ale zajmowałam sie innym dodatkowymi rzeczami.Wsółpracowałam przy realizacji Regionnlanej strategii Innowacji.Dlatego nie było juz czasu na prace:(A teraz nie moge znaleźć pracy,bo brak doswiadczenia:(:(:(:( Obecnie chodze na staż:) Może spróbuj tą droga?Przyanjmniej nie siedze bezczynnie w domu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staż to niegłupi pomysł, bo można dostać się na niego w miarę bez znajomości, a w trakcie sprawdzisz się, poznasz ludzi, zawrzesz znajomości. A nawet jeśli nie przyjmie cię potem po stażu, to zawsze masz łątwiej. Ja miałam tak samo jak ty. Udało mi się załapać na staż, po stażu zostałam, co prawda tylko na pół roku, ale lepsze to niż nic. Wsztstko jest lepsze niż siedzenie w domu, bo wtedy przychodzą do głowy najgłupsze pomysły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×